• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
lenka :grinning: no skoro :slight_smile: no pešiu zonu tvoria dve ulice, a sú tam banky,čiňaky,nejaké bary a možno zo tri obchody s oblečením,ale nič také,že hm a podobne,len také butiky či ako to nazvať. nejaká drogeria a tak, a máme prior. ale akože nejaké NC ani nie, ba tesco a tulip,ale to nie je ani v centre ale uplne inde a žiadna sláva :rolling_eyes:
30. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz
vevusiatko no ani nie,napr.pre malú tu ani nič nezoženiem,oblečenie detské jedine v tescu a pár detských obchodíkov,kde predávajú predražené neznačkové veci,ako skúpené z inych obchodov hádam.minule som zhánala slnečnú clonu na kočík a nik to ani nepoznal :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa kukali po nás ako po debiloch :rolling_eyes:
30. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz
lenka tak to aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ja sa tiez nelucim :grinning: ja lenze si zmizla nenapdne s mojim prichodom a uz sa mi to aj minule stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petka ja som bola v martine viem ako to tam vyzera a ani take hluposti ako takko a take tam nemate???
idem chytro do sprchy,ale prííídem :slight_smile:
takko je v tom tulipe, to je také akože NC,ale je to mänšie ako aupark,max a neviem čo všetko,
30. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz
petka to aj v roznave raz som zhanala overal a baba mi dala taky overal macko pu ze toto mame a ja som chcela len nieco take na par dni kedze som necakala , ze uz nasnezi a pozeram cenu a ze 60 eur :grinning: :grinning: :grinning: som sa zacala rehotat a sa jej pytam ci to v korunach alebo v eurach a ona ze v eurach ja ze aha lacnejsie kupim znackove a ona , ze to je znackove disney :grinning: :grinning: :grinning: a to popritom boli tie cinske znacky co predavaju cinania , tak som ju vysmiala a odisla...ako maximalna drziost predavat hnusne nekvalitne veci za 60 eur kde sme nike mali tak drahe overali a mozno aj lacnejsie a v ham mali za polovicnu cenu overa a krajsi a kvalitnejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale darmo luia ked nemaju na vyber asi kupia....alebo ked su hlupi tak kupia :sweat_smile:
30. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz
petka bez hej viem co myslis to je take nakupne centrum ze 2 obchody s oblecenim jeden z nabytkom kvetinarstvo drogeria a jedna billa nie? :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz
Ahojky,tam kde sa mame s mp stahovat v CZ tiez nic nie je :pensive: ja milujm velke mesta,osalim sa tam
30. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz
peti takze to u vas davaju lisky dobru noc?
:grinning:

vev, no ja mam tiez obcas taky pocit len voci mojej osobe :grinning: :grinning: :grinning:

darmo tazko je byt zene na materskej .musi toho vela stihnut , kon, FB este obcas aj online hry :grinning: .ten den ma malo hodin
30. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz
lenka veru hovor mi :grinning: :grinning: :grinning:
zuziii a kam sa to budete stahovat???
30. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz
Asi dve hodky od Prahy ,vola sa to Nova Paka ...nazov za milion :grinning: ,pytala som sa ,ze co tam vlastne je ,a mi povedali ,ze Lidl ,Penny market a nejake obchody s oblecenim :unamused:
Ja cem PRAAAHUUU :sweat_smile: moje najoblubenejsie mesto
30. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz
zuzi , tak raz tyzdenne celodenny vylet do prahy :grinning:
30. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz
na mna je praha privelka :grinning: mne sa celkom brno lubi

ja inak nemam ada velke mesta...ked tak len ba :grinning: mne je lepsie v malom meste
30. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz
cauko,
ja len na skok,ideme malemu kuk nejaké topanocky,tak zatial pa...

zuzicek pisala som,pani z MMB sa mi este neozvala
30. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz
Tiez to tak vidim a Praha je presne mesto pre mna .Milujem Prahu .Ked som bola u mamky tri mesiace ,tak som sa tam perfektne zorientovala .A od vtedy je moje vysnene mesto
30. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz
Mukky ,no som zvedava co ti napise .Sa tesim asi aj za teba .Ja mozno uz onedlho tiez budem mat .Som poslala m link a mi povedal ,ze jasne .,ze si mozem kupit .Hned ako dostane vyplatu ,tak mi posle
30. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz
ahoj mukky :slight_smile:
zuzii ved hej ked sa zorientujes to je fajn ako mesto je to pekne ale ja sa neviem nikde zorientovat :grinning:
30. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz
vevu presne to :wink: a s tým oblečením si trafila klinec po hlavičke, sme minule zhánali mikinu malej a kupili sme za 20eur takú čisto bielu a značka ani len disney :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak mohli by sme ísť bývať do nr,lebo mm tam má prácu a ja tiež ale nechceme tam isť :sweat_smile:
30. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz
pre mna by bola aj BA velká :pensive: :grinning:
30. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz
preco nitra je krasne mesto ja by som tam sla byvat hned :wink: po ba mam najradsej nitru ako mesto :grinning:
30. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz
petka kedze tu zijem od narodenia mne pripada ba ako pekne mesto a aj sa zorientujem troska :grinning: ale tiez mam radsej take male emsta
30. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz
nitra je super, je tam vsetko, nie je nejak extra velika, alebo podte k nam do zm, je to 30km od Nitra. ZM boli v nejakej ankete ako najidealnejsie miesto pre mlade rodiny :wink: :wink: :wink:
30. apr 2010 o 11:14  • Odpovedz
no lebo pri našom šťastí,nás hodia z práce zas inam, a super sa sťahuje,ked tu je napr.trojizbový byt o milion lacnejší ako v nitre a predaj a kup si tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
dakujem za pozvania :grinning: môžme sa nasťahovať aj k Vám do domu? :sweat_smile: :grinning:
30. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
petka co robi mm??vojaka?
30. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz
Peti sak vas teda ubytujeme :grinning: :grinning: :grinning: na dvore staci?mm je stolar, spravi zahradny domcek :grinning:
30. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz
tak si dajte ten vas byt v martine do prenajmu a vy si prenajmite v nitre byt usetrite na cestovanie :grinning: zuzka my cez zm len prechadzame teda ani neprechadzame len ta cesta z nr co ide smer na zvolen tak takde chodime :grinning:
30. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz
vevu vy ste este v ba a idete sa stahovat do Roznavy???mm je slovak???
30. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz
zuzka sme este v ba mali sme sa stahovat uz teraz no este musime aspon mesiac cakat ...
chlap je slovak :slight_smile: preco??? :slight_smile:
30. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz
zuzka ano vojak. tak som zvedavá aký domček nám spravíte,sa teším :dizzy_face: :grinning: no len prenájom v rozdielnych mestách je tiež o inom a tu čo máme byt nie je náš,bývame v takom väčšom jednoizbovom ,je mojich rodičov a čakáme čo s mm prácou aby sme si niekde už niečo kupil
30. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.