Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
2. aug 2009

V izbovej teplote môže skysnúť?
J som ymsella že skôr ke´d je vystavený ten čaj slnku ,či tak..

smily
2. aug 2009

v izbovej by nemal

nikollette
2. aug 2009

Baby idem zalahnut, som unavena kolko sme dnes chodili..
pa

miskachrumka
2. aug 2009

no ja už som somar ztoho......no nic teda tak a ked chodim na prechadzky cez den a mam ho v taske a pecie nan slnko a to byvam vonku aj 5-6hod tak aj tak sa pokazi?no tak ja už neviem ja si dam asi na kocik zabudovat mraznicku 🙂

roka96
2. aug 2009

ja som tiež nepočula , no moj syn sa vždy podelí napije sa a dá nám, tak akože pijeme. ale on ho vypije rýchlo. ale nikdy sa nám nestalo, aj ked ho mal celý den že by skysol. i ked snažím sa zarábat stále nový..
no niekedy ráno zarobím do hrnčeka a lejem mu z neho celý deň..
moj vodu nechce sa tvári akoby som mu otravu dala.
my sme boli na kupku a potom ešte vonku na trojkolke, viete ako to nášho syna baví? asi nikde nebýva taký spokojný..a teraz som na odpis 😀 idem rýchlo skúsit buvat!
ahojte

miskachrumka
2. aug 2009

no idem aj ja lahnut ked maleho dokrmim zased ufam ze sa bude budit jaj by som si pospala 😔

megi93
2. aug 2009

no ja som konečne tu, naša zase buntošila. Doteraz sa hrala v bazéniku a vykrikovala a smiala sa...ide jej očný zub 😖 takže sa teším, kým sa jej neprereže, tak to budeme mať takto.
No nám čajík skysol pri izbovej teplote asi po 4 hodinách. Máme ten granulovaný, jablko medovka a som jej ho spravila ráno a o nejaké 4 - 5 hodín som jej z neho išla dať a cucla si a vyplula to. Tak som si cucla ja a bol kyslý a hnusný 🙄 takže odvtedy si dávam pozor. Je síce pravda, že u nás je cez deň aj 29 - 30 stupňov. ☹

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

No caute, vikend bol u nas dost divoky. Drobcovi v sobotu zase vybehla mierne zvysena teplota, sople, kasel. Cely cas bol dost mrzuty, tak sa viac nosil na rukach ako hral sam. Vcera sme mali ist na piknik ale tu sa pocasie rozhodlo, ze opat bude prsat. Hroza. Celu nedelu sme boli zavreti doma. Aspon ze drobec je uz dnes bez teploty. Inak ked som si citala kolko mate rokov, tak ja som z vas asi najstarsia mam 27 😀

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

miska ako si vyriesila problem s uspavanim Davidka?

megi93
3. aug 2009

Ahojte, prosím, ako často robíte pauzy, keď idete autom s bábom? Nám bude cesta trvať asi 2,5 hodiny, kolko prestávok by sme si mali urobiť? Ja dúfam, že bude malá spať, ale neviem ako to dopadne. Aké máte skúsenosti? Ďakujem 🙂

miskachrumka
3. aug 2009

megi mi smew cestovali aj 3hod vkuse po 3hodinach sme si spravili pauzu a to mali spal cele tri hod........... 😅

miskachrumka
3. aug 2009

andrea nijak skurat vcera som pisla do tej temy ze som zufala ze už neviem dali mi taku radu ved sa kukni do temy a ta nepomohla lepsie povedane plakal strasne tak mi ho bolo luto som plakala aj ja at ak sme zas do kocika a zaspavali v kociku s shupanim tak ze zas lietal!keby sa dali aspon tie intervali nejak znizovat........... 😒

miskachrumka
3. aug 2009

ahoj no mali spal zas do pol piatej ale o pol siedmej zas zabuvala spal do pol deviatej ................spapali sme už aj kasu asom zvedava ci bude dnes este spat ked je zas teplo.........pretoto neznasam leto ze mali je mrzuty a plany a nechce spat ked je horuce...............ja som sa zas nevyspala ale co už zviknem si pomaly a isto ......... 🙄

roka96
3. aug 2009

ahoj andrea tak ti piknik nevyšiel? škoda, že nie si na slovensku tu bolo pekne celý víkend! pošli trošku toho daždu aj nám..
megi ak bude mala spinkat tak to urobíte bez prestávky. ono sa to nedá vopred povedat, kolko prestávok. My chodíme vela niekedy celú cestu je ok, zastavíme raz napijeme a pod. no raz sme išli z Ba to je asi 2 hod cesty a maly plakal a plakal, tak to sme stáli často, lebo v tom uzavretom priestore no horor! 😖
takže sama uvidíš.

roka96
3. aug 2009

andrea aj moj muž má 27, to je tiež ešte mladý vek.. no nie? 😀

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

roka, no to pekne pocasie vam trocha zavidim. no moj muz ma 33 a kazdy si zo mna strielal ze som si takeho stareho nasla. ale podla mna 5 a pol roka rozdiel nie je vela 😀
pred chvilou som uspavala maleho skoro som zaspala s nim. strasne dlho sa taky unaveny natriasal v postielke a az po pol hodine natriasania zaspal.

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

zajtra idem s drobcom do poradne a mali by ho posledny krat ockovat 5 kombinaciou a injkeciou na pneumokoky ale neviem co urobit. drobec mal cez vikend zvysene teploty a soplil a kaslom. este teraz nie je uplne fit. neviem ci ho ta injkecia este viac neodrovna. vzdy mal po tejto injekcii ked bol mensi zvysene teploty a bol umrncany. co by ste urobili vy? ☹

miskachrumka
3. aug 2009

andrea ja viem otom ze ked ma babo horucku tak sa zasadne neockuje aspon nasa to tak neobi .........odlozi to o par dni ked je babo fit!

miskachrumka
3. aug 2009

andrea aj mi sme teraz zabuvali tak idem varit a aj mi budeme ockovany tento mesiac neviem pesne kedy ale chcela by som tak ku koncu mesiaca nech nieje takto teplo no dufam ze už nebude teplo...... 😠

roka96
3. aug 2009

naša tiež neočkuje, ked je teplota. vždy a ma pýta, či nemal..
no zase bola 15 minutovka ideme von.. kedy začne spávat 😝

miskachrumka
3. aug 2009

noa co sa tyka toho cajika tak ho udrziavam v studenom kupeli tak ok a le co ked pojdem von ??????????,co ked tam skysne?ja som ho nikdy nekostovala ako chuti.......... 😒

miskachrumka
3. aug 2009

roka chojte kym este neieje veeelmi teplo ja neznasam horucavy 😠 dnes sa mi zda ze je teplejsie ako vcera! 😕

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

no aj nasa sa pyta, ci ma teplotu ale zaockuje ked chcem a ked nema drobec vysoku ale len mierne zvysenu. preto som sa pytala. asi to odlozim o tyzden alebo o dva 🙂

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

ked si to teraz citam po sebe tak sa divim ako pisem. vsak to je ako keby nejaky tatar pisal 😒

munu
3. aug 2009

ahojte mamicky, ktore detickam dopraju vsetko....... naozaj vsetko 😀 vidim, ze som si nasla temu, aku som hladala.... ziadne zakazy a somariny podla knih a bludov... verim, ze sa kazda stara o babatko ako to citi so stipkou mrknutia, ci to neublizuje, neskodi babatku bez zbytocnych prehanani... 😀 😉

miskachrumka
3. aug 2009

nanu presne si nas vystihla 🙂 a andrea odloz bude to tak lepsie a nepises ako tatar ale ja skor........... 😀

munu
3. aug 2009

miskachrumka to som rada 🙂 ozaj takych skatulkovych tem je tu dost a ja necitim byt tabulkova mamicka 😉

cestovatelkaandrea
3. aug 2009

manu tu su maminy ktore aj ked si precitaju tabulky neriadia sa iba nimi. ja si ich tiez precitam ale nie vsetko dodrziavam tak ako je tam napisane 😉
miska s tym ockovanim som uz rozhodnuta, ze to odlozim aj ked uz nema teplotu. drobec ma stale silny kasel a a dost soplov.
idem s nim teraz von. je tu prijemnych 21 stupnov tak ho pohupem nachvilu na hupacke a hadam si poobede este neskor zdriemne.

marrrka
3. aug 2009

cestovatelka urcite to odlozte lebo ho to odrovna, az ked bude zdrave dieta

nikollette
3. aug 2009

Ahojte..
no my sme hajali dnes do 12tej pekne... potom sme spapali polku ovocno-zeleninovej výživy, a išli sme si na poštu pre balík, čo som objednala malému taky stan scooby doo.. ja mám mániu od kedy mám malého všetko mu kupovať,a to má ešte len 5 mesiacov.. pridala som aj foto 😀

V noci papal po spiačky 2x, dnes zatial iba polku výživy a to už sú dve hodiny 😒

Akurát je tu aj jedna téma kde mamička píše že jej mala odmieta mliečko od 3 mesiacov, čiže od vtedy už papa kašičky a aj iné lyžičkou,... moj tiež pije mliečko iba v noci, cez den NEHROZÍ!!! 🙄