Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
1. máj 2010

zuzi ved to 😀
malý by vybehol von tak ako je a ja tiež 😀
ved som ti pisala kde mame chatu,teda svokrovci..ideme okolo teba 😀

no neviem ci pojdem,je krasne ale uz to vidím ako malý bude behat za tatom a oni idu so svokrom robit na terasu oplotenie,budu vrtat a robit s klincami a neviem co este a maleho pri seba neudrzim aby tam neodbiehal...
no a hlavne chodí k susedom 😀 nemaju medzi sebou plot a tam sa mu velmi pacilo minule ale je este maly aby pochopil ze tam nesmie...

zuzka1.
1. máj 2010

mukky ja som nikdy nechcela byvat v dome. odkedy je maly, je to ta najlepsia vec na svete. cely den vonku, etse aj nieco porobim, piaskovisko mame, tatik spravil etse minuly rok aj so strechou so sindlom. tento rok, snad za mesiac spravi domcek so smykalou plus trojnozka na hojdacku.maly ma piknic stol, bazen nachystat a mozem vyberat vstupne. 😀
ked pojdete kedykolvek okolo, kludne sa stavte 🙂 😉 bez vstupneho 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

😀 jej on tam bude mat dokonale ihrisko 😀
Mozno ze ani nepojdeme okolo ,ale cielene prideme za tebou teta mukky 😀

mukky
1. máj 2010

sunny no comment 😀
a to robí mm 12-tky 😔

zuzka1.
1. máj 2010

ja som mukky? 😕

zuziiiicek17
1. máj 2010

teda sorry zuzka 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

pises podobnym stylom ako mukky a obe nemate fotku a ne vzdy citam kto pise 😀 😀 😀

mukky
1. máj 2010

ja by som chcela dom ale len niekde blizko mesta 😀 kedze nemam vodicak a ani nebudem mat a taky dom co ma okna len hore lebo by som sa bála 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

Okna len hore ??? to je aky dom ? 😀 😀

zuzka1.
1. máj 2010

mukky 😀 nemas obrazok takeho domu?
my byvame cca 5 minut autom od ZM, 20minut od NR. tu v Topolciankach je sice vsetko, ale mesto je mesto 😀

mukky
1. máj 2010

neviem,ale taký by mal byť 😀 okna len hore,ja by som sa strasne bala ..co pocuvam same vrazdy na dedinach,presli cez okno,plot...alebo by to musela byt nejaka pevnost 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

Zuzka ,hnevas na mna ??? 😕

mukky
1. máj 2010

zuzi nemám taky obrazok ale snad by to slo,nie? 😀

mukky
1. máj 2010

juj zuzícek tak sme sa dohodli s pani z MMB,tiene a stetce mi objednava a caká sa asi 20 dní 😉

mukky
1. máj 2010

kde to mala íst dnes nikola?

zuziiiicek17
1. máj 2010

Mukky moja ,uz si mi pisala vcera toto 😀 ale neva ,Tesim sa s tebou Joj som kukla dnes rano videjka tej s tym obocim a som dosla k nazoru ,ze surne potrebujem tie tiene aj ja 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

Na oslavy prveho maja ,ale som zabudla kam

mukky
1. máj 2010

zuzi hej aha 😀 starecka demencia 😀 prepac 😀

zuziiiicek17
1. máj 2010

😀 nemyslim ,ze si na tom az tak zle

mukky
1. máj 2010

😀 ale asi som vidiš 😀
tak sa majte,ideme von nakuknem potom ked maly zaspí

zuziiiicek17
1. máj 2010

oki ,maj sa zatiel 😉

zuzka1.
1. máj 2010

zuzi preco????co si pipi???? 😀 😀 😀 😀 😀

krasny den je vonku a horuci bude. tak idem sup sup porobit co treba, nachystat seba, vlasy, manikura, pedikura, ksicht, handry nachystat mne, mm, malemu a ked vyspinka ide sa.
krasny den baby

leelo
1. máj 2010

caute baby, dobre ranko 🙂
vcera vam teda islo. ja som v 1 chvili chytila taku bolest hlavy, ze som normalne nevidela ostro. asi z toho potlacaneho smiechu na vtipoch 😀 nemohla som sa smiat, aby som nezobudila mojich boys.
maly akoby vedel, ze mi je total zle, spal celu noc, zobudil sa o 6.00, nakojila som a potiahol este do 9.30.

s tym domom je to u nas zase paradoxne ako vzdy. kupili sme si dom, 7km za bratislavou, 2 roky sme sa vytesovali, dokoncovali, zariadovali, a ked som otehotnela, prestahovali sme sa sem do maleho bytu v centre a s benjaminom si uzivame priestor domu a zahradu, len ked tam raz za 2 mesiace ideme. takze tak.

nikol myslim ide do senca dnes.

no uz som docitala a dobre sa pobavila na vtipikoch. mukky, skade to vsetko mas? zbieras?

vinifera
1. máj 2010

Bré ránko. Tak som pufíkovala do pol dvanástej!
Chlap tam ráno na mna niečo nacvičoval v posteli ale som ho zrušila ako žiadosť na byt. Malý je u svokrovcov. Drahý už šiel do práce a naši na chatu. Tak som ostala doma sama. 😕 Nezvyčajné.
Tá linka na očiach je super. Len by som sa asi bála či to spraví poriadne. Lebo normál linku keď sa nepodarí (čo mne zvyčajne) tak môžem hned zotrieť - no ale toto asi tak ľahko dole nepôjde 😅

mukky
1. máj 2010

cafte,malý uz buva a ja pozeram moj strsšne olubený serial my všichni školou povinní /staršie korčuelk to iste poznaju 😀 /
vonku je horučava..

mukky
1. máj 2010

zuzka1 a kto ti je s malým ked sa tolko chystaš?sa sám hraje? 😉

leelo a preco ste sa prestahovali,za pracou?páci sa ti tam aspon?
leelo nie nezbieram 😀 to ma mrzí to s tou hlavou hlavne ze uz je dobre a malý ta nechal tak krásne pospinkať

vini ty si uplne kludna ked malý nie je pri tebe?ja nie 😀

mukky
1. máj 2010

aj cez chyby v texte hadam chápete co som napísala 😝

zuzka1.
1. máj 2010

mne maly tiez spinka, vsetko upratane,vratane zahrady, pere pracka c.2, pozehlene co bolo treba, poumyvane, idem sa upravit, keby ma ten stary ujo nas prezinet chce vziat rovno so sebou na hrad, kedze je dnes tu a vyrazame, ked sa maly princ zobudi.
som ho zabudla pochvlait, vie basnicku ci pesnicku ci co to je, osievame mucku. sme osievali do alelluja posledne dni 😀 a maminka spievala, ci recitovala kolko pytal az zacal sam 😉 moj sikulko maly.

vinifera
1. máj 2010

http://deti.bazos.sk/inzerat/3728554/detska-tro...
toto predávajú od 33 do 39 €. Máte to niektorá? Myslím presne tento model - býva v predu aj hlava kona alebo také oči ako reflektory. Zdá sa mi to velice platové. Či to niečo vydrží.