• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
mukky mi mame trojkolku z tesca ,myslim, ze aj niki ju ma, my sme s nou velmi psokojni, mame ju vyse roka, prakticka, aj na mensi nakup. bezpecnostne pasy, tasticka, drziak na vodu, detsky telefonik, vyborna je.
1. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz
my zatial nic take nemame,ale svokrovci mu chcu nieco take teraz najblizsie kupit,vinifera len to je lepsie asi odskusať ako mu tam sadne riťka a či :grinning: a ako daleko má nožky na tie pedáliky..
ja som chcela radsej bicykel aj sme boli kuk ale mm ze to nie,to az asi na druhý rok..
1. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz
zuz1 to sa vini pýtala :grinning:
a tu mate co si dala link?
1. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz
jaa j pardon vini :sweat_smile:

minuly rok s alen vozil, teraz uz ako tak dociahne na pedlaiky, jedno dievcatko vacsie od nasho, rovnako stare, bicykluje uz teraz jak majsterka :wink:
hej tu mame uz od minuleho roka. uz teda vyse roka
aha hej uz vidim ze je to tá..
ta rucka je telskopicka, strieska aj proti slnku aj jemnemu dazdu.
1. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz
ja sa lučim,dobru nocku :pensive:
1. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz
mám nové motto a uz fakt idzem :grinning:
1. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz
este som tu :grinning:
zuz1 plánujete bábo? :dizzy_face:
1. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz
caute,
hlasim sa ku korculiam - serial poznam dokonale a rada si ho s nostalgiou kedykolvek pozriem :wink:

mukky, ano velmi sa mi tu paci. je to nadherne mesto plne parkov a ineho vyzitia pre rodiny s detmi. cim bude b.vacsi, tym si to budeme viac uzivat. napr. chceli by sme si kupit bicaky + prenho ten vozik, aby sme ho tahali za bicyklom. viete co myslim?
lebo tu je popri kazdom chodniku pre chodcov subezne aj cyklo-chodnik a vsade sa da bicakom pohodlne dostat, nemusime brat auto, nakladat do sedacky, ked budeme chciet ist niekam dalej.
chybaju mi tu priatelia a rodina, to je jasne. esteze je skype, inak neviem-neviem.
ale vpodstate je to 500km do bratislavy, takze nie az tak daleko a chodime "domov" kedy sa da.

vini, tak mas den pre seba. aj ja by som potrebovala taky - na beznu udrzbu tela, ako to ja nazyvam :wink:
muz zobral pred obedom maleho von, ja som si trosku vydychla + zakl.hygiena a idem za nimi.
pozerala som tie links. nerozmyslala si o odrazadle. ci Tomasko je na to este maly? ja ani neviem , od akeho veku sa to dava...
myslim taketo trosku sofistikovanejsie odrazadlo:

http://deti.bazos.sk/inzerat/3723906/Super-odrazadlo-NOVE.php

ale asi je to fakt pre cosi vacsie deticky. mozno neskor...

zuzka, maly aky sikuliacik. zachvilu zacne aj sam tvorit versiky a jasit sa :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz
už tu nie som
1. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz
1. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz
ano, vini, presne to.
alebo takouto:

http://www.burley.de/Modellauswahl

vidim, ze som s tym odrazadlo pre teba fakt netrafila, to asi vazne skor pre Savierka alebo Samka...
inak skoro sami synova tu, nejaka zhoda nahod nebo coooo :wink:
1. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz
Zuzka má to lenardo pogumované kolieska?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=8867&category_id=309&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
lebo inak medzi lenoardom a týmto nie je žiadny rozdiel (akurát čo je táto dizajnovo krajšia ) ale je drahšia o 40 € :frowning2:

Pošli prosí keď budeš mať čas real foto. Ďakujeeem. :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz
uplna haluz, robia sa aj modely na transport havkacov:

http://www.fahrradanhaenger-direkt.de/Croozer/Hunde-Fahrradanhaenger.html

ja som minule videla mamicku, ktora tam mala 2 deti + psa :grinning:
1. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz
Ahojtem ešte nemám dočítané, ale aj my máme spomínanú trojkolku. Dali sme za nu okolo 75eur :wink:
1. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz
Boa, vy te toho popísali.. ani nejdem dočítavať...
1. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz
mukky, dobru noc :grinning:
a dakujem, je mi daleko lepsie.
chcela som sa spytat, ci aj vy ste niektora zazili taku "migrenu", ze ste az nevideli. mne sa to teraz stalo 2.x v zivote. prvykrat to bolo v tehu, v lete v naj horucavach, ked bol strasne nizky tlak a ja som si nedala kavu..
ak mate skusenost, zaujimalo by ma, co si na to davate, prip.co vam povedal doktor k tomu..
diki.
1. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz
nikol, ahoj, ani nedocitavaj :grinning:
1. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz
Vini, a tie druhé lacnejši trojkolky, maju aj u nás.. Tuším do 30eur stoja u čínana som ich videla vyložené...
1. máj 2010 o 14:16  • Odpovedz
Leelo ahoj... NO ani nejdem, nechce sa mi, nemám energiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz
Ideme ešte von...
Majte sa
1. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz
leelo ja som mávala také migrény. Kým som ešte brala HAK. V podstate som nevidela to čo bolo v strede zorného poľa a to okolo som videla rozmazane. Proste keď na mna prišiel záchvat tak som sa do 5 min cítila ako keby som x la fľašu vodky. Trpla mi polka tváre a tela. Bolo mi na vracanie. Motalo ma. Nevidela som - no proste katastrofa. Pomohlo to že som vysadila HAK. Asi rok (do začiatku tehu) som bola na antidepresívach a fičala na magnézium. Tehotenstvo mi dosť pomohlo. Takže teraz ked mi je zle od žalúdka - taká zvláštna bolesť na ktorú analgetiká nezaberajú tak si dám 1000 mg magnézia a je pohoda.
Nika pošli foto trojkolky - tiež máte to Lenoardo čo aj zuzka?
http://www.verunka.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=5_7&products_id=127&zenid=jrvnm5aik0lj3povdtm0nqfth1
1. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz
Nakukla som...
Vini mám foto v albume... v tom staršom...
Teraz sa mi nechce fotiťmani pridávať... som odbehla z dovra na chvílku niečo kuk na net...
Potom pridám fotky, ked pofotím viac tu trojkolku...

Dnes sa už asi neukážem... teraz sme vonku, sa slním.. a večer ideme sa zabaviť, konečne.. dojde moja mama.. bude s malým :slight_smile:
1. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz
Foto z albumu:
1. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz
Ja ti ani neviemčo to je aká značka...pockaj idem dole kuk.... :grinning:
1. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.