Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
2. máj 2010

mukky neodchadzaj ! 😀 s kym budem ,ked vsetky idu chrapat ?

vinifera
2. máj 2010

Mukky celý den depresívne príspevky. Večer napíšeš že ideš navždy. Čo si šla skočiť z mosta? Čo ti je?
Ja som došla z krčmy. Už som nemohla toho svojho počúvať. Boli sme aj u svokrovcov. Malý ma zasa zapálenú ruku a to z domu odchádzal bol v pohode. Tak nech mi nikto nehovorí že je to zo psov - lebo u svokry v živote žiaden pes nebol a rúčku má pohoršenú☹
Idem žehliiiť 😕

mukky
2. máj 2010

ok

vcera som neskoro vecer dostala menštr.brusko ma bolelo aj dnes, malý vstal 5.45 😕 .vstala som hore zadkom,nemala som na nič a nikoho chut a este ma mm rano vytocil trochu a teraz dosiel a to zaklincoval 😠
drobcek ma nepocuval tak som si sadla v kuchyni na zem a rozrevala s aq revala a revala...,vsetko sa vomne hromadilo,tie strachy co som s malym prezivala,zmeny,mama jak super sa opat zachovala a bla,bla,bla
a bolo potom dobre...
ale nesla som ani s malym von ☹ bol to dlhy den..som pratala aj varila krpcekovi
vcera som len na chcilu odisla popratat v spalni a opat mi zacal behat prec a spadol a plakal....ach jo

mukky
2. máj 2010

vini cely den depresivne prispevky ja? 😕 ved som nic nepísala.. 😀

zuziiiicek17
2. máj 2010

Mne je tiez kvoli mrche dne strasne zle a na kazdeho som protivna
😒
A coo ta nastval tm?
Joj ,mukky ,dobre ze si sa vyplakala ,aspon ti na nejaky cas bude lepsie zase 😉

vinifera
2. máj 2010

NO vidíš. Mne stačí ked si pustím film o psoch a prerevem ho celý a jako mi je potom dobrée. To je inak super sa takto raz za čas vyrevať. Ja ked takto začnem tak mi je potom beda skončiť. Dlho v sebe všetko akoby dusím no a potom stačí keď ma niekto málinko vytočí a katastrofa je na svete. Ale ako očista je to super 🙂)))

vinifera
2. máj 2010

No tak tie večerné príspevky.

zuziiiicek17
2. máj 2010

Vini , a z coho to asi moze byt ? nevies ? je to blbe 😔

zuziiiicek17
2. máj 2010

Vini ,mne sa to stava pravidelne kazdy mesiac pri mrche 😀

mukky
2. máj 2010

ale rano len nejaka blbost ale ja som nieco rýpla tresol dverami a sa ani nepozdravil..siel na chatu sa vyspat po nocnej a robit potom..no a o 17 mi volalal,som nepocula ale ani by som mu nezdvihla..
a vravel ze dojde domov vlakom asi okolo 19.lebo siel s fotro a jeho autom rano,mali spolocnu nočnu
a pekne si teraz dosiel,ožratý,teda nie az tak ale predsa..on nic ako nerobí ale ja to neznasam..ked sme spolu ok alebo viem ze ide raz za cas..
no a ze ved on mi volal a chcel mi povedat ze ide po chate s kamosom,tak ja na neho ze mal napisat sms a ze tak sme sa nedohodli a ze zajtra pojde do píp a nie na chatu robit kamaratovi a rano vstane k malemu a ja si pojdem prec na cely den...
iste ani ma nejak nevnimal co vravim ale sa dusoival predvcerom ako mu je zle ze uz nechce piť

juj sa tesim ako mu bude rano zle 🙄 ale on je schopny dat mame jeho maleho ked sa slubil na chatu ja by som bola v rici ale jasne ze nikde nejdem,,,

zuziiiicek17
2. máj 2010

😀 to kazdy jeden sa tak dusuje ,ale skutek utek ...no co uz .Este ho budes zajtra obskakovat si myslim 😀

mukky
2. máj 2010

ja?obsakaovať?iste...
nebudem varit zase 😀 lebo ma nastval 😀

ako ja mu doprajem nech si ide raz za cas,aj nech si vypije ked chce,jeho vec..ved robi stale vsetko preto aby sme sa mali dobre..
ale ja to mam z domu,proste otec ked chodieval domov ozraty...to je vo mne,ked si da doma,alebo viem ze ide ok ale neznasam to,proste vo mne cuká a on to vie..ale mala som zdvihnut aj moja vina ale je to jedno...zajtra sa bude zle citit a aj blbo preto ze co urobil

som zvedava ci poijde na chatu

wandeirra
2. máj 2010

teda vini,
si poriadne nalozila mukky svojim prispevkom 😒
kazdy ma obcas zly den

mukky
2. máj 2010

ale ja sa netrápim a to je hlavné..neviem preco,od kedy mam maleho sa netrápim...ťazia ma veci ale sa netrápim..len nech je on zdravy...

zuziiiicek17
2. máj 2010

Mukky ,viem presne o com hovoris ...ja som nervozna uz ked vidim flasu v dome 😒
wandeirra...vini to iste nemyslela zle ,one je len taka uprimna 😀

mukky
2. máj 2010

wan ahoj,ako sa má kamoska? 😀 😒 si jej volala?

mukky
2. máj 2010

zuzicek a ty nepijes? 😀

wandeirra
2. máj 2010

zuz ja som nenapisala ze to zle myslela...len ta otazka ci ide z mosta skocit sa mi zdala prilis.
je to niekedy tazke ked chlap neposlucha a este aj dieta jeduje a cim je vacsie,tym sa viac prejavuje. tvoj misulik to je este pohoda si myslim, zatial nebeha,nevzdoruje..uvidis neskor ked uz bude mat svoju hlavu. 😉

wandeirra
2. máj 2010

ahoj mukky,
neviem ako sa ma, napisali sme mail stym ze mi odpisala ci nemam co robit len sediet na nete a viac som neni s nou v kontakte,nemam vobec zaujem s nou volat,ani vidiet ju ked sa takto zachovala. ale uz to neriesim.

mukky
2. máj 2010

každá tretia žena na Slovensku je týraná,nie je to nejak málo? 😕 😀 /čierny humor/

zuziiiicek17
2. máj 2010

pred dvoma rokmi som si dala raz za tyzden do nosa 😀 ,potom som sa dala dokopy s mp a on je uplny abstinent,a jemu vadilo aj ten raz za tyzden ,tak som iba raz za mesiac a potom sa stal maly a uz nepiem vobec 😀
ale mne odjakziva vadilo ,ked dakto z rodiny pil
Wan,no myslim,ze mully pochopila 🙂

mukky
2. máj 2010

wan ty si jej povedla ze preco predava tu supravicku od teba a ona ze ci nemac co robit len sedieť na nete? 😕 😀 fíha,dobrá bývalá kámoska 😀

mukky
2. máj 2010

toto mám rada..také pravdivé
po hádke s pravým priateľom ti idú do očí slzy a nie hnev...

wandeirra
2. máj 2010

hej to bola odpoved na to ze som nasla ten inzerat na nete. nebola to naozajstna kamoska, vzdy som si drzala light odstup,lebo mi na nej nieco nesedelo. co uz aj taki ludia musia byt.

mukky
2. máj 2010

wan aha...
a vsetko naj k výmesačníkom 🙂

vinifera
2. máj 2010

wan - mukky ma už pozná. Myslím že už ma berie s nadhľadom. A tak to aj bolo prvotne myslené. Zuzka to presne napísala.

wandeirra
2. máj 2010

dik, uz sme mali 20.4. vymesacnik 20 mesiacov,musim to prepisat na nieco aktualnejsie 🙂

wandeirra
2. máj 2010

ved hej hej nic v zlom vin 🙂
ja mam uz tiez aky taky obraz,citam skoro kazdy den..ale pisat sa mi moc nechce 😀

a najradsej mam vyroky,linky a recepty od mukky 😵 pripadami taka zodpovedna matka

zuziiiicek17
2. máj 2010

mukky pekne motto...pravdive

mimochodom ,vini ako si tomiho naucila spat ???

mukky
2. máj 2010

wan to si mi pohladila teraz dušu 😵 😵 😵
sa ti pacia moje recepty aj vyroky? 😀 citavas to...a ake recepty,pre deti ci dospelakov? 😀 dnes som akurat chcela nejake pridat 😀 s pestom,lebo chcem skusit uvarit..

som skor ustrachana matka a som bojazliva...viem ze to n ie je dobre ale je to tak...to mam od mala tak...a na vine su tie hormony stitnej zlazy 😒