• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
zuzi ktore?
2. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz
zdravim nocne vtaky :grinning:
2. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz
No Zuzka.
Ako som už písala do 8. meho mesiaca nespával nič. Potom akoby zázrakom začal spávať doobeda. (začal si trieť očká a "prskať perami" ako ked prepúštaš vzduch pomedzi pootvorené pery. Tak sme si šli ľahnúť a zaspal a spal dve hodiny. :slight_smile: Po 10. mesiaci už 2 x za den.
Ale tak to už aj lozil, sedel a tak... bol viac unavený. Ale inak nemám dojem že by nejak super spával. Vstáva ráno medzi 6 až 8 mou. A chodieva spávať večer o 22. 30 hod. Nemám dojem že by som ho naučila spávať - lebo šak normálne tabuľkové detičky chodia spávať večer o 19 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
mukky fukalo neverim :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
2. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz
mukky ale ved to je dobre, ze sa bojis o dieta, aspon nic neberies na lahku vahu, ja som taka ista, ked som bez maleho hodinku v obchode napr. tak ma chyta strach co je s nim,ci je v poriadku,tiez som na neho strasne naviazana.
recepty rozne,aj aj naberam inspiraciu. pesto som mala zatial iba hotove z obchodu,doma som neskusala robit ty ano?
2. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz
No ,mne ani nejde tak o dne ako o noc...on chce furt cici :unamused: cez dem ma take dve hodinovky...sice s cickou ,ale aspon dco.uz ma porazi z toho
mukky to s tymi slzami co mas teraz
2. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
vev nooo,lebo podvecer uz zacalo pršať :grinning:
2. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
:grinning: mukky to bola hotova vichrica potom :grinning:
2. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz
aj ja mam pesto hotove iba,ako ti to chutilo?ja som este nezavarala,nejak ma to netaha tým smerom :grinning:
v tom peste su paradajky,bazalka,oriesky...a hadam to bude ok,len som kupila to lacnejsie kedze som nevedela ake to bude a neviem ci som spravila dobre
2. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz
co pre vas vichrica to pre nas jemny vanok :grinning:
2. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz
moc mi to nechutilo,take moc dietne nejake :slight_smile: a oriesky moc nemusim,najradsej mam iba taku omacku z cerstvych paradajok a nejake bylinky do toho
2. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz
zuziiii hehe assi tak :grinning: :grinning: ale ja chapem my sme zase zvyknuty na teplo a ked v roznave umieraju vsetci ze hrozne teplo tak ja v mikine v pohode :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
inak dievcata moj malý sa mi az vcera schovaval medzi gauče ako sa bal kupat sa :frowning2: ..a to ked sa pokaka a ho prebalujem ani neopisujem ako place a boji sa..
musim nieco o tom pocitat ale hadam to prejde....verim ze to je prechodne obdobie..
2. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
mukky aj dragana sa boji kupania poslednou dobou asi dva mesiace :frowning2: a pri prebalovani place ale to skor od nervov
2. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
Len nechapem preco sa tak boji :confused: ved sa mu nestalo nic zle ...ci ?
inac origos pesto nie je s paradajkami, iba oliv olej,cesnak, piniove oriesky a bazalka
ale zase neuteka len si nechce sadnut do vani a chce ist von
do vane :grinning:
2. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
vev v mikine ? neviem mne je vsade rovnko.Ked som bola v prahe ,tak som mala pocit ,ze v ke je teplejsie :grinning:
2. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
no pekne ste to zas popisali ,
muuky , to poznam z domu (otec) moj drahusik inac ziadna cigareta , kava alkohol . nic
a kedy si sa prestahovala ????? u nas dnes nefukalo :grinning:

zuzi , babke peknu doc prajem :wink:
2. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz
Tobi kupanie zboznuje,sedel by vo vani cele hodiny,niekedy ho nemozem z nej ani dostat,bojuje som mnou ze este sa chce kupat
2. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz
wan no mali aj take..ale som skusila toto zobrat vsak uvidim,mali ich viac
2. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz
zuzii ja citim vemi rozdiel napriklad ja byvam v Ba na jednej strane kde byva casto teplo a na druhu stranu ba do dubravky som chodila do skoly a tam furt zima tam zima trvala od tri mesiace viac ako u nas :grinning:
2. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz
zuz nic sa mu nestalo...
wan aj my sme kupanie zboznovali cca 3 tzzdne dozadu :frowning2:

lenka :grinning: :grinning: ale fukalo,podvecer :grinning:
2. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz
mukky , a neskusis ist s nim do vane ?
2. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz
sak som bola prevetrat mareka od 18.30 - 19.15 akurat som sa apoltila jak prasa
2. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz
uz som skusila anic,strach a plac... :frowning2:
2. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz
lenka ,drobec uz je pri mne :pensive: :pensive: :rolling_eyes: za de hodiny sa zobudil 10x

a vtedy som aj ja bola von a uz nefukalo
2. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz
spchovat sa tiez nechce?
2. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz
baby je mi s vami dobre ale idem a nakuknem ked vy uz budete hajuskať asi..
vev nie :cry:
2. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz
ja tiez idem hajat...unavena som brutallne ...ale ja az rano pridem :grinning:
bru noc babiky :wink:
2. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.