Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
2. máj 2010

zuzi ktore?

lenka_66
2. máj 2010

zdravim nocne vtaky 😀

vinifera
2. máj 2010

No Zuzka.
Ako som už písala do 8. meho mesiaca nespával nič. Potom akoby zázrakom začal spávať doobeda. (začal si trieť očká a "prskať perami" ako ked prepúštaš vzduch pomedzi pootvorené pery. Tak sme si šli ľahnúť a zaspal a spal dve hodiny. 🙂 Po 10. mesiaci už 2 x za den.
Ale tak to už aj lozil, sedel a tak... bol viac unavený. Ale inak nemám dojem že by nejak super spával. Vstáva ráno medzi 6 až 8 mou. A chodieva spávať večer o 22. 30 hod. Nemám dojem že by som ho naučila spávať - lebo šak normálne tabuľkové detičky chodia spávať večer o 19 hod 😝

vevusiatko
2. máj 2010

ahojte 🙂
mukky fukalo neverim 😀 😀 😎 😎

wandeirra
2. máj 2010

mukky ale ved to je dobre, ze sa bojis o dieta, aspon nic neberies na lahku vahu, ja som taka ista, ked som bez maleho hodinku v obchode napr. tak ma chyta strach co je s nim,ci je v poriadku,tiez som na neho strasne naviazana.
recepty rozne,aj aj naberam inspiraciu. pesto som mala zatial iba hotove z obchodu,doma som neskusala robit ty ano?

zuziiiicek17
2. máj 2010

No ,mne ani nejde tak o dne ako o noc...on chce furt cici 😒 cez dem ma take dve hodinovky...sice s cickou ,ale aspon dco.uz ma porazi z toho
mukky to s tymi slzami co mas teraz

mukky
2. máj 2010

vev nooo,lebo podvecer uz zacalo pršať 😀

vevusiatko
2. máj 2010

😀 mukky to bola hotova vichrica potom 😀

mukky
2. máj 2010

aj ja mam pesto hotove iba,ako ti to chutilo?ja som este nezavarala,nejak ma to netaha tým smerom 😀
v tom peste su paradajky,bazalka,oriesky...a hadam to bude ok,len som kupila to lacnejsie kedze som nevedela ake to bude a neviem ci som spravila dobre

zuziiiicek17
2. máj 2010

co pre vas vichrica to pre nas jemny vanok 😀

wandeirra
2. máj 2010

moc mi to nechutilo,take moc dietne nejake 🙂 a oriesky moc nemusim,najradsej mam iba taku omacku z cerstvych paradajok a nejake bylinky do toho

vevusiatko
2. máj 2010

zuziiii hehe assi tak 😀 😀 ale ja chapem my sme zase zvyknuty na teplo a ked v roznave umieraju vsetci ze hrozne teplo tak ja v mikine v pohode 😀 😀

mukky
2. máj 2010

inak dievcata moj malý sa mi az vcera schovaval medzi gauče ako sa bal kupat sa ☹ ..a to ked sa pokaka a ho prebalujem ani neopisujem ako place a boji sa..
musim nieco o tom pocitat ale hadam to prejde....verim ze to je prechodne obdobie..

zuziiiicek17
2. máj 2010

Len nechapem preco sa tak boji 😕 ved sa mu nestalo nic zle ...ci ?

vevusiatko
2. máj 2010

mukky aj dragana sa boji kupania poslednou dobou asi dva mesiace ☹ a pri prebalovani place ale to skor od nervov

wandeirra
2. máj 2010

inac origos pesto nie je s paradajkami, iba oliv olej,cesnak, piniove oriesky a bazalka

vevusiatko
2. máj 2010

ale zase neuteka len si nechce sadnut do vani a chce ist von

vevusiatko
2. máj 2010

do vane 😀

zuziiiicek17
2. máj 2010

vev v mikine ? neviem mne je vsade rovnko.Ked som bola v prahe ,tak som mala pocit ,ze v ke je teplejsie 😀

lenka_66
2. máj 2010

no pekne ste to zas popisali ,
muuky , to poznam z domu (otec) moj drahusik inac ziadna cigareta , kava alkohol . nic
a kedy si sa prestahovala ????? u nas dnes nefukalo 😀

zuzi , babke peknu doc prajem 😉

wandeirra
2. máj 2010

Tobi kupanie zboznuje,sedel by vo vani cele hodiny,niekedy ho nemozem z nej ani dostat,bojuje som mnou ze este sa chce kupat

mukky
2. máj 2010

wan no mali aj take..ale som skusila toto zobrat vsak uvidim,mali ich viac

vevusiatko
2. máj 2010

zuzii ja citim vemi rozdiel napriklad ja byvam v Ba na jednej strane kde byva casto teplo a na druhu stranu ba do dubravky som chodila do skoly a tam furt zima tam zima trvala od tri mesiace viac ako u nas 😀

mukky
2. máj 2010

zuz nic sa mu nestalo...
wan aj my sme kupanie zboznovali cca 3 tzzdne dozadu ☹

lenka 😀 😀 ale fukalo,podvecer 😀

lenka_66
2. máj 2010

mukky , a neskusis ist s nim do vane ?

lenka_66
2. máj 2010

sak som bola prevetrat mareka od 18.30 - 19.15 akurat som sa apoltila jak prasa

mukky
2. máj 2010

uz som skusila anic,strach a plac... ☹

zuziiiicek17
2. máj 2010

lenka ,drobec uz je pri mne 😔 😔 🙄 za de hodiny sa zobudil 10x

a vtedy som aj ja bola von a uz nefukalo

vevusiatko
2. máj 2010

spchovat sa tiez nechce?

mukky
2. máj 2010

baby je mi s vami dobre ale idem a nakuknem ked vy uz budete hajuskať asi..
vev nie 😢

zuziiiicek17
2. máj 2010

ja tiez idem hajat...unavena som brutallne ...ale ja az rano pridem 😀
bru noc babiky 😉