Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
3. máj 2010

Vini, njaká z MMB to kupovala ci odtialto? Daj negat. hodnotko..
To naznášam.. Mne sa už tiež tak balík vrátil 😠 😠 😠

zuziiiicek17
3. máj 2010

Mno tak to je uplne super vini 😠 Ides pisat tej dotycnej ?

vinifera
3. máj 2010

Nika táto nebola cez MMB. Ale cez iný inzertný portál. Tam si môžem tak .... labu olízať. No hold riziko podnikania. 😝
Ma z tohto počasia trafí. A to má byť škaredo do konca týždna. Ma doma trafí šľak.












ň

vinifera
3. máj 2010

Už som jej písala. Ešte neodpísala. Otázne či ešte odpíše ....

nikollette
3. máj 2010

My máme celkom pekne... Síce až tak nepraží, ale je fajn počko...

vinifera
3. máj 2010

a to ň Vám posiela Tomáško.

nikollette
3. máj 2010

Myslela som si... úplne som to chcela napísať, že či ti malý asistuje pri klávesnici 😅

nikollette
3. máj 2010

Vini, určite neodpíše 😝 🙄
Ja som sa už stretla aj s takými, čo to neprebrali, a mala som to už doma, a píšem jej, prečo to neprebrala a ešte ma ojebávala, že to má doma, a či mne šibe 😕 😲 🙄

vinifera
3. máj 2010

vrrr no ľudia už asi nevedia čo so sebou od dobroty ☹(

mukky
3. máj 2010

ahojte,chlapi spia,aj mne sa chce 😀 sa zaťahuje a vyzerá ze bude opať pršať..
zuz hádam bude Misko ok,este má teplotu?
My máme asi 16-18 zubkov,fajt neviem lebo nechce otvorit pusu a spustí krik a akuráv pri mori ked sme boli mal 2 necelé dni horucku do 39 ☹ a lekár povedal že očáci 😀
ine prejavy sme nikdy nemali,okrem slintania,uz som písala..prve zubky na 6 mesiacov presne 1.januara si mm vsimol 😀 a ja ze co ma tak boleli bradavky 😀
sestrinej malej vysli prvé zubky asi na 15 mesiacov..tak nejako,viem ze po roku aj niečo

mm nejde nikde,kamos zrusil chatu,idu robiť iny den ,som pocula tak asi pojdeme niekde do NC ..a kupim si nieco sialené drahé nech klekne 😀 ale,srandujem 😀
sa s ním bavim cez zuby,dostal prednásku ...ale pyskuje ved ja mu ukazem 😠

nikollette
3. máj 2010

Mukky yty generálica, ako ja 😀 😀 😀

mukky
3. máj 2010

sunny_face 😀 inak ja by som nevstala ráno,sa cudujem tým našim chlapom že počuvaju 😀

nikoll čo nové si pokupila? 😀

zuzka1.
3. máj 2010

ahojte,
my mame chvalabohu zo zubami pokoj uz od Vianoc 🙂 kriticke boli iba prve 4, potom uz ok, jeden po druhom, posledne iasli naraz 4 stolicky aj ocne. Nebyval nervny, ani uslintany, len nepapkal. vtedy mi cez vianocne sviatky schudol 2,5kg 😒 ale ved dohnal andelik.

je pod mrakom, ideme von, my sme vonku takmer stale pokial neleje. aj ked prsi, sa hrame na balkone, etseze je dost vleky, nase dieta vnutri vydrzi malo. to si nechavam na ozaj studene, ufucane alebo velmi uprsane pocko.

Vini nech ju slak trafi trubalku 🙄 mohla mat krasne navlecky, alebo plachty????

mukky
3. máj 2010

niki 😎

mukky
3. máj 2010

vini snás sa ozve 😕 😝

zuz1 juj ja mať tak dom tak tiež netrčíme doma ani v treskucej zime 😀 uprimne závidím 😵
malý je šikovník,rozpráva uz ako dospelák 😀

nikollette
3. máj 2010

Mukky, ale iba v tescu na ka mennom som bola, lebosom si musela kupit iné topánky.. lebo jtruba som si dala štekle do ZOO 😝 tak som si musela ísť rýchlo kúpiť iné na prezutie 😅
A inak sme neboli v NC, kedže bolo krásne,tak sme boli len vonku.. v Mekáči, na zmrzke, v ZOO, v bufetoch a tak 🙂 😎

nikollette
3. máj 2010

Mukky a čo z toho keby sa ozvala... Ked už to neprevzala, koza jedna 😝

mukky
3. máj 2010

v bufetoch 😀 a este aj v mekáči? 😀

no tak som myslela ze keby sa ozvala a zaplatila to vsetko aj s tými 5 eur co prerobila vini..ale to sa asi nestane..

zuzka1.
3. máj 2010

veru rozprava papuliacik, ked sme boli v sobotu pozriet na futbale, sa rozbehol na ihrisko, len stihol povedat zobejem chjapcom jopt a uz ho mm nahanal , dostihol az na ihrisku 😀 😀 😀 😀

mukky
3. máj 2010

zuz 😀 podarený je..
a čo robí inak tvoj mm?on je polovník tusím či to má ako hobby?ale nemusís písať ak nechces..

nikollette
3. máj 2010

Zuzkin muž je živnostník, tuším nábytok robí nie? 😉

mukky
3. máj 2010

moj nechce rozpravať a ja neviem preco 😀 ale ved sa rozhovorí len neviem preco nehce povedat napr.oco 😀 len ukaze s dlanami hore ze neni 😀 to je ako v robote,alebo ukaze na detsku ze spí 😀
ale tusim rano ked som este spala som zacula ze povedal baba,dedo ale asi sa mi to snivalo 😀
juj a taky strasny sen som mala ze som ho udrela po ručke 😖

nikollette
3. máj 2010

Mukky no, treba pochodiť všetko kde je jedlo...
My ked niekam ideme tak všade sa musíme najesť 😅
Len kukáme čo v ktorom bufete majú 😀

mukky
3. máj 2010

juj toto ti zavidím strasne 😀 ja som si dala vcera na veceru párky s chlebikom a maslom a dnes mam pol kila hore 😠 a sat dole mi to bude trvat 3 dni 😠

mukky
3. máj 2010

ty vobec nepriberás?

nikollette
3. máj 2010

Ale mne zase nechutí doma jesť... Len tak nudzov raz za den nejaké hlavne jedlo, a potom blbosti...
Mne vždy chutí ked niekde sme... Kupované jedlo mám radšej ako to čo si spravím doma.. neviem prečo..
Napríkald aj obyčajný hot dog mi chutí viac ked niekde sme a kupime si ho, ako ked si to doma spravím... 😕 😅

nikollette
3. máj 2010

Teraz som práveže schudla... Mám 48kg 😕 mala som okolo 50tky...
Ja ked niečo naberem, idem na WC sa vyprízdniť, a už to mám dole.. Nejak sa to na mne nestíha usadzovať.. Nechápem...

zuzka1.
3. máj 2010

hej hej, mj mm je stolar, aurat zajtra ide do Belgicka pomerat jednu zakazku, pride vo stvrtok a v piatok ideme na vikend do Tatier aj s kamaratmi. sa tesim, len ideme prvy raz vsetci bez deti, tak toho sa torsku bojim, berem to tak, ze budeme pit v piatok aj v sobotu a v nedleu osm doma, tak bude dni komovat 😀 😀 😀 😀 chystame s ana Strbske, to Lomnice do wellnesu a podobne.

mukky
3. máj 2010

hej to poznám..ale keby mi varil mm ako varí tebe p ze si len sadnes a jes to by mi chutilo aj doma 😀
ale uz si aj ty zacala trosku varit 😅

mukky
3. máj 2010

zuz1 tak si to super užite 😵
len ja by som si to asi nie,nevedela by som sa uplne odviazať bez maleho tak viem o com píses..ze sa bojis ale ved mamina byva s vami tusim,nie?tak malý je zvyknuty..