• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Hotovoooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Malý hajá, ja mám free... Variť bude chlap, keď príde....

Vini inak super, že má Tomi zlepšenie, a už nemusíte na kontroly do nemocky :wink:
5mesačnej pikao??? To vážne? Čo už tých ludí nenapadne... A co potom bola malá ticho???

Si nič nepovedala? Ja by som si asi nevdela kusnúť do jazyka a byť ticho... :unamused:
4. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz
No povedalaa - ale tak zasa som bola za divnú --- a nie neprestala revať ...
Ja fakt neviem akú tú trojkolku kúpiť.
4. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz
Vini, podla mna stačí aj tá lacnejsia.. Nasa hrká na chodníku... Takže podla mna nie je o nič lepsia ako tá drahá...
A iank 50e, je dosť na tú druhú... U nás aj na nete ide tak do 35,39eur... CIze z netu by si kupovala nie?
4. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz
Jasné že z netu - aj tu na konovi ju predáva kočka za 36 €. By som veľmi chcela vidieť tú vašu v reále. Ale nemali ju v meste. Len tú lacnejšiu. Ako fakt mi neprišla zlá ani tá lacnejšia.
4. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz
Niki sikulka :dizzy_face:
Vini vyber nejaku aj ja ju potom kupim :grinning:
4. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz
Ja ako fakt nechápem, ale my máme tu za 75eur, a je nejaký divná...
Hrká na ceste dosť, a s tou pákou máme problém.. Ked chcem aby išla rovno, tak tú rúčku musím držať do boku, a ked zabáčam tak rčku držím rovno... Ale kamoška majú presne ten istý problém, a majú tu istu trojkolku ako my len v inej farbe...
A iná kamoska má tu lacnejsiu, nehrká im tak, a rúčka sa ovláda v pohode... a ešte aj ušetrila 45eur ...
4. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz
Nika a mala tam tá spolužiačka aj kamošku. A tá mala podobne malú v kočíku (cca 5 mes) a tá SEDELA! samozrejme opretá o kočík. No zbytočne by som sa tam rozčuľovala...
A to ešte včera drahý došiel domov - že vieš čo zas ten ko...t jeho bývalý vedúci spravil? (majú 6 mes dcéru) Je to jeho 5 alebo 6 te dieťa s asi 4 tou ženou. Boli na nákupe v Tescu na oblečenie. Malú nechali v košíku vo vajci. Tá malá sá v tom košíku (nákupnom) s tým vajcom prevrátila rozbila si nos a ksicht. Že malá krvavá a ten kretén ju ani nezobral do nemocnice na vyšetrenie. Nehovoriac o tom že od nemocnice bývajú 2 min!!!!!
Frčím hore lebo malému varím papať.
4. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz
Som si dala trocha oravskej slaninky s jarnou cibulkou a čerstvým chlebíkom.. Mňam :slight_smile:
A teraz dobre unavená, najedná, by sa ráčilo ísť si fajnovo pospať... NO nejdem, ktovie kedy sa malý zobudí...
4. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz
Vini, až ma zima vytriasla :frowning2: :confounded:
Ty kokos, ved jasné pol ročné dieťa sa už mrví vo vajci.. To nie je ako novorodenec...
Pre boha to muelo byť strašné... By som takých dementov fackala, a fackala až do spamätania sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Chúda bábo :frowning2:

Inak to je normalka že 5 mesačné už sedia v hlbokom kočíku opreté... Ani nie že by dali aspon do šporťáku, preds tak je aspon v takom pololahu.. A je to od 6m, väčšinou... Ja to tiež vídam bežne v meste... :unamused:
4. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz
:angry: :angry: :angry: :angry: ti ludia su uz nacisto debilni!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: Nechapem naco maju niektori ludia deti ,ked sa o nich nevedia alebo ani nechceu starat poriadne .Chudak ta malicka ,co vypadla :pensive: :pensive:
Mimochodom ,Moj drobcek od polroka bol sice v sportaku v takom pololahu ,ale on ani tak nechcel byt ,on len sediet a sediet...Asi si vini o mne bude mysliet ,ze som krava ,no ale co som s nim mala robit ? Bez toho pololahu ,teda skor sedu ,kedze sa mi stale dvihal -SAM ,si ani neviem predstavit akoby sme chodili na prechadzky.Jedine s vreskotom :pensive:
Ale jasne ,ze skor ma ani nenapadlo ,len ked uz sam zacal vsetko tahat a dvihat sa .
4. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz
Zuzi už je MIškovi lepšie?
4. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz
Zuzka nemyslím. Aj kamoška má malého čo má 4 mes a keď ho položíš do kočíka tak vreští jak pavian. Takže ho zvyčajne nesie na rukách a ja tlačím dva kočíky. V tomto prípade je podlľa mna aleternatíva športák pololah lepšia ako ju dať natvrdo sedieť :confused: :confused: :confused:
4. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz
NO malý sa budí....
AlE ešte nakuknem...
4. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz
Ja som tiez maleho nosila ,ale uplne brutalne ma v poslednej dobe boli chrbat ,cize som ho nosit nevladala ...
A Maly uz sa rehoce konecne.Ale zubky nikde ...cize najhorsie este len pride
4. máj 2010 o 17:24  • Odpovedz
Tak aspon mu je už ale lepšie :wink:
Ja som zapla malému tv, tak sleduje, ani nedýcha :grinning:

Už čakám kedy dojde MP domov, sa nudím.. Dnes nejde cvičiť .. utorok má free...
4. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz
:grinning: zlaty musi byt
Mne sa Misko hra v postielke ...upratat by mi trebalo ,ale ja som tak brutalne leniva dnes ,ze mam v pazi
4. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz
JA mám upratovanie uza sebou uff :slight_smile:
Môj sa tiež vie sám zahrať.. Teraz som mu dala takú magnetickú kresliacu tabulu, a som mu povedala nech si ide kresliť, a počúvol. U si kreslí.. (teda len tak čmára)
4. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz
No malý sa super vyspal s babkou. Ja som mu zatiaľ navarila papu. A asi ešte pôjdeme von.
4. máj 2010 o 17:59  • Odpovedz
ahojky,
neskor Vás dočitam,idem varit mm uz pomaly za dverami za 10 minut :grinning: a my sme spinkali 4 hodiny,sa super spalo,pršalo :sweat_smile:
ale som sa zobudila s bolestou hlavy :rolling_eyes: blé
4. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
Nas*ata som strasneee! Zase ta krava ! Mp brata priatelka ....To krava je slaaabe slovo !
Som jej vravela ,ze ked pridem s malym na navstevu ,tak uz vidim ako budem furt sediet v druhej izbe ,lebo oni fajcia v byte .A ona sa ma ako blba opytala ,ze ci mi to vadi ....ze ma stale otvorene okno ,tak co riesim ....!Ze jej deti su na to zvyknute ! waaaaa,asi ma drbne z nej
4. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz
Zuzka ja stále hovorím že ľudská blbosť je nekonečná a bolí - ale nevýhodou je žo to bolí tých ostatných uvedomelých (srry za pravopisné chyby)
4. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz
No mp išiel s malým k svokrovcom, o pár domov dalej...

Vy kde ste, čo robíte?

Zuzi, ona je nejaká vyšinutá tá žena.. A ty sa tam chystáš s malým???
4. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz
Pôjde mi už Ordinácia, potom nejaký thriler kuknem... a šup do hajan :sweat_smile:
Kedže tu nikoho...
4. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz
Mali by sme tam ist o cca 2tyzdne,ale neviem ci mi to vide po financnej stranke.Ale uz vidim,ze sa tam s tou .... pohadam a pojdem domov.
Teraz predchvilou mi chcela nahovorit ,ze mam prestat kojit! ze aspon prespi celu noc ...nevyjadrujem sa
Ani by som si s nou nepisala,ale vkuse mi napise a neviem ju odbit :unamused:
4. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz
Zuzi ako sa volá? By som ju okukla ak tam má foto.. Čo je to za indivíduum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz
Sa stavím, že jej deti jedli ako bábatká, všetko ako dospelí... Aby nemuseli zvlášť náhodou variť.. A podobne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz
Na fb Potvurka Anet
Inac ,nad tym som uz aj ja rozmyslala ,ze urcite jedli
4. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz
Nemyslím si že dbala na stravu či čokolvek iné...
No idem ju kuk... Ten názov sa na nui asi aj hodí... že potvurka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nečítava náhodo MK :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz
Ty kokos ona tam má halvnú fotu nahuuuuu......
Mna by MP zabil.. Aj ked je akože ako tak zakrytá.. je to AKT....
4. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz
Vies ,mrzi ma to ,lebo ja som mala podobne detstvo ako jej deti ...Mama tiez fajcila pri mne ,pchala do mna hovadiny (teraz mam problemy s oblickami ) a tiez pila .Ale nebola az taka sprosta ,lebo prestala pit a fajcit ,ked bola tehotna.
Kazdym dnom ma viac vytaca :angry: Ja mam o 11rokov menej ako ona a niekedy mam pocit ,ze mam viac rozumu :angry:
4. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.