Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
4. máj 2010

Hotovoooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Malý hajá, ja mám free... Variť bude chlap, keď príde....

Vini inak super, že má Tomi zlepšenie, a už nemusíte na kontroly do nemocky 😉
5mesačnej pikao??? To vážne? Čo už tých ludí nenapadne... A co potom bola malá ticho???

Si nič nepovedala? Ja by som si asi nevdela kusnúť do jazyka a byť ticho... 😒

vinifera
4. máj 2010

No povedalaa - ale tak zasa som bola za divnú --- a nie neprestala revať ...
Ja fakt neviem akú tú trojkolku kúpiť.

nikollette
4. máj 2010

Vini, podla mna stačí aj tá lacnejsia.. Nasa hrká na chodníku... Takže podla mna nie je o nič lepsia ako tá drahá...
A iank 50e, je dosť na tú druhú... U nás aj na nete ide tak do 35,39eur... CIze z netu by si kupovala nie?

vinifera
4. máj 2010

Jasné že z netu - aj tu na konovi ju predáva kočka za 36 €. By som veľmi chcela vidieť tú vašu v reále. Ale nemali ju v meste. Len tú lacnejšiu. Ako fakt mi neprišla zlá ani tá lacnejšia.

vevusiatko
4. máj 2010

Niki sikulka 😵
Vini vyber nejaku aj ja ju potom kupim 😀

nikollette
4. máj 2010

Ja ako fakt nechápem, ale my máme tu za 75eur, a je nejaký divná...
Hrká na ceste dosť, a s tou pákou máme problém.. Ked chcem aby išla rovno, tak tú rúčku musím držať do boku, a ked zabáčam tak rčku držím rovno... Ale kamoška majú presne ten istý problém, a majú tu istu trojkolku ako my len v inej farbe...
A iná kamoska má tu lacnejsiu, nehrká im tak, a rúčka sa ovláda v pohode... a ešte aj ušetrila 45eur ...

vinifera
4. máj 2010

Nika a mala tam tá spolužiačka aj kamošku. A tá mala podobne malú v kočíku (cca 5 mes) a tá SEDELA! samozrejme opretá o kočík. No zbytočne by som sa tam rozčuľovala...
A to ešte včera drahý došiel domov - že vieš čo zas ten ko...t jeho bývalý vedúci spravil? (majú 6 mes dcéru) Je to jeho 5 alebo 6 te dieťa s asi 4 tou ženou. Boli na nákupe v Tescu na oblečenie. Malú nechali v košíku vo vajci. Tá malá sá v tom košíku (nákupnom) s tým vajcom prevrátila rozbila si nos a ksicht. Že malá krvavá a ten kretén ju ani nezobral do nemocnice na vyšetrenie. Nehovoriac o tom že od nemocnice bývajú 2 min!!!!!
Frčím hore lebo malému varím papať.

nikollette
4. máj 2010

Som si dala trocha oravskej slaninky s jarnou cibulkou a čerstvým chlebíkom.. Mňam 🙂
A teraz dobre unavená, najedná, by sa ráčilo ísť si fajnovo pospať... NO nejdem, ktovie kedy sa malý zobudí...

nikollette
4. máj 2010

Vini, až ma zima vytriasla ☹ 😖
Ty kokos, ved jasné pol ročné dieťa sa už mrví vo vajci.. To nie je ako novorodenec...
Pre boha to muelo byť strašné... By som takých dementov fackala, a fackala až do spamätania sa 😝 🙄
Chúda bábo ☹

Inak to je normalka že 5 mesačné už sedia v hlbokom kočíku opreté... Ani nie že by dali aspon do šporťáku, preds tak je aspon v takom pololahu.. A je to od 6m, väčšinou... Ja to tiež vídam bežne v meste... 😒

zuziiiicek17
4. máj 2010

😠 😠 😠 😠 ti ludia su uz nacisto debilni!!!! 😠 😠 😠 😠 Nechapem naco maju niektori ludia deti ,ked sa o nich nevedia alebo ani nechceu starat poriadne .Chudak ta malicka ,co vypadla 😔 😔
Mimochodom ,Moj drobcek od polroka bol sice v sportaku v takom pololahu ,ale on ani tak nechcel byt ,on len sediet a sediet...Asi si vini o mne bude mysliet ,ze som krava ,no ale co som s nim mala robit ? Bez toho pololahu ,teda skor sedu ,kedze sa mi stale dvihal -SAM ,si ani neviem predstavit akoby sme chodili na prechadzky.Jedine s vreskotom 😔
Ale jasne ,ze skor ma ani nenapadlo ,len ked uz sam zacal vsetko tahat a dvihat sa .

nikollette
4. máj 2010

Zuzi už je MIškovi lepšie?

vinifera
4. máj 2010

Zuzka nemyslím. Aj kamoška má malého čo má 4 mes a keď ho položíš do kočíka tak vreští jak pavian. Takže ho zvyčajne nesie na rukách a ja tlačím dva kočíky. V tomto prípade je podlľa mna aleternatíva športák pololah lepšia ako ju dať natvrdo sedieť 😕 😕 😕

nikollette
4. máj 2010

NO malý sa budí....
AlE ešte nakuknem...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Ja som tiez maleho nosila ,ale uplne brutalne ma v poslednej dobe boli chrbat ,cize som ho nosit nevladala ...
A Maly uz sa rehoce konecne.Ale zubky nikde ...cize najhorsie este len pride

nikollette
4. máj 2010

Tak aspon mu je už ale lepšie 😉
Ja som zapla malému tv, tak sleduje, ani nedýcha 😀

Už čakám kedy dojde MP domov, sa nudím.. Dnes nejde cvičiť .. utorok má free...

zuziiiicek17
4. máj 2010

😀 zlaty musi byt
Mne sa Misko hra v postielke ...upratat by mi trebalo ,ale ja som tak brutalne leniva dnes ,ze mam v pazi

nikollette
4. máj 2010

JA mám upratovanie uza sebou uff 🙂
Môj sa tiež vie sám zahrať.. Teraz som mu dala takú magnetickú kresliacu tabulu, a som mu povedala nech si ide kresliť, a počúvol. U si kreslí.. (teda len tak čmára)

vinifera
4. máj 2010

No malý sa super vyspal s babkou. Ja som mu zatiaľ navarila papu. A asi ešte pôjdeme von.

mukky
4. máj 2010

ahojky,
neskor Vás dočitam,idem varit mm uz pomaly za dverami za 10 minut 😀 a my sme spinkali 4 hodiny,sa super spalo,pršalo 😅
ale som sa zobudila s bolestou hlavy 🙄 blé

zuziiiicek17
4. máj 2010

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
Nas*ata som strasneee! Zase ta krava ! Mp brata priatelka ....To krava je slaaabe slovo !
Som jej vravela ,ze ked pridem s malym na navstevu ,tak uz vidim ako budem furt sediet v druhej izbe ,lebo oni fajcia v byte .A ona sa ma ako blba opytala ,ze ci mi to vadi ....ze ma stale otvorene okno ,tak co riesim ....!Ze jej deti su na to zvyknute ! waaaaa,asi ma drbne z nej

vinifera
4. máj 2010

Zuzka ja stále hovorím že ľudská blbosť je nekonečná a bolí - ale nevýhodou je žo to bolí tých ostatných uvedomelých (srry za pravopisné chyby)

nikollette
4. máj 2010

No mp išiel s malým k svokrovcom, o pár domov dalej...

Vy kde ste, čo robíte?

Zuzi, ona je nejaká vyšinutá tá žena.. A ty sa tam chystáš s malým???

nikollette
4. máj 2010

Pôjde mi už Ordinácia, potom nejaký thriler kuknem... a šup do hajan 😅
Kedže tu nikoho...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mali by sme tam ist o cca 2tyzdne,ale neviem ci mi to vide po financnej stranke.Ale uz vidim,ze sa tam s tou .... pohadam a pojdem domov.
Teraz predchvilou mi chcela nahovorit ,ze mam prestat kojit! ze aspon prespi celu noc ...nevyjadrujem sa
Ani by som si s nou nepisala,ale vkuse mi napise a neviem ju odbit 😒

nikollette
4. máj 2010

Zuzi ako sa volá? By som ju okukla ak tam má foto.. Čo je to za indivíduum 😝

nikollette
4. máj 2010

Sa stavím, že jej deti jedli ako bábatká, všetko ako dospelí... Aby nemuseli zvlášť náhodou variť.. A podobne... 😝

zuziiiicek17
4. máj 2010

Na fb Potvurka Anet
Inac ,nad tym som uz aj ja rozmyslala ,ze urcite jedli

nikollette
4. máj 2010

Nemyslím si že dbala na stravu či čokolvek iné...
No idem ju kuk... Ten názov sa na nui asi aj hodí... že potvurka 😝
A nečítava náhodo MK 😀 😀 😀

nikollette
4. máj 2010

Ty kokos ona tam má halvnú fotu nahuuuuu......
Mna by MP zabil.. Aj ked je akože ako tak zakrytá.. je to AKT....

zuziiiicek17
4. máj 2010

Vies ,mrzi ma to ,lebo ja som mala podobne detstvo ako jej deti ...Mama tiez fajcila pri mne ,pchala do mna hovadiny (teraz mam problemy s oblickami ) a tiez pila .Ale nebola az taka sprosta ,lebo prestala pit a fajcit ,ked bola tehotna.
Kazdym dnom ma viac vytaca 😠 Ja mam o 11rokov menej ako ona a niekedy mam pocit ,ze mam viac rozumu 😠