• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
zuzka :grinning:
4. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
Akurat pozeram fotky :slight_smile: Mimochodom ,bola si krasna nevesta a mala si nadherne saty :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz
Dočítané. Na FB došmírované :slight_smile:))
Zuzka si podľa mna super mamina. Odbivuhodné ako to všetko zvládaš. A si veľmi vyspelá na svoj vek. Takže hlavu hore!
Mne malý pri zaspávaní kopol nohou rovno do oka tak dúfam že mi do rána nevytečie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz
Zuzka to som bola už v nejakom 6tom m :slight_smile: tak som do moc vecí ani nevošla,ale nie kvoli bruchu,ale kvoli prsiam :sweat_smile: a dakujem :wink:
4. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz
A ja som si myslela,ze si nebola tehu :slight_smile: nevidno ,le veru ,prsia si mala velke :slight_smile:
Vini dakujem :slight_smile: Si zlata.Vsetky ste...depka prechadza ,ked vidim ako ma podporujete :wink:
4. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz
zuzka no veru,hrudník ako Pamela :sweat_smile: ale tak teraz je to už ok :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz
Heh,keby aj ten moj hrudnik bol fajn :grinning: ja mam stale D kosik a aj to ledva ledva
4. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz
ja mám C tak ako tak som spokojná,alebo lepšie povedané zvyknutá :grinning:
4. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz
NO zuzicek mne to aj v A čkach hrká :frowning2:(( Som sa v nedelu na dvore opaľovala a trpela depresiou. Mám teraz velice divnú postavu. Rastie mi brucho jak keby som bola tehotná. Priberám na riti čo som teda nikdy. A kozy nikdeeeeeeeeeeee. Môj chlap má väčšie.
Ešte aj švagor si zo mna robil srandu - mu píšem do chatu - nemám žiadne kozy :frowning2: A on: ani ja, čo ideme s tým robiť?
Inak zuzka si písala že sa ako záchranu pred svinou gravitáciou krémuješ. No moja asi budeš musieť začať cvičiť.
4. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz
Mne by v pohode stacilo B :slight_smile:
mimochodom "tvoj chlap" nechce shudnut ? si pisala,ze predtym taky nebol.

a inac to bola zachrana pred strriami ,ale ziadny efekt ....A ako myslis cvicit ?
4. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz
no ja cvičím a mám akurát tak svalnaté ruky a stehná z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani zadok nemám nejaký pevný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz
zuzícek to čo su za reči ze sa cítis ako blbec hlavne proti mne?prečo?fakt ti dám na zadok ved počkaj ked pojdem okolo Kysaku :angry:
už také reči nechcem počuť nikdy viac,si super mamina,super dievča to že ovládam nejake tabulky zo mna predsa super mamu nerobí :angry:
4. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz
Mno ,tak takto cvicim,to hej ,ale ja som stale dajaky mlandros do kelu :unamused:
4. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz
No ja neviem - existujú nejaké cviky na spevnenie prsného svalstva. No ja ich nepoznám nakoľko žiadne prsné svalstvo nemám :angry:
No MP by schudnúť mal. Ale sa nejak k tomu nechystá. Základou chybou je že žere na noc. A cez den v robote nestíha. A že keď už je tak za troch a veľmi nezdravo. Ale je svojhlavý a poradiť si nenenchá. :frowning2:
4. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz
Baby idem ja už spať,už sa bude aj malá budiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrú noc :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz
mukky ,ja som to nemyslela v zlom ,ale kolkokrat si pripadam taka blba :confused:
4. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz
bru nocku Peti :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz
zuziceeek tuším Sokrates povedal : Viem že nič neviem.
Nikto na svete nikdy nebude vedieť všetko (dokonca aj kapacita ľudského mozgu je "len" na obsah cca 16 vysokých škôl) Takže to takto neber.
Petka dobrú :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz
Si pri nom ako trieska :grinning: ale mal by schudnut pre svoje zdravie ...to uz nie je zdrave kolko vazi ...nic v zlom ale .
4. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz
zuz ja viem ale nepís tak,to je hluposť,,a prečo si pripadáš ako blbá?ja v tvojom veku som vedela tak akurát žurovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz
Zurovat ...to viem najlepsie :grinning: len uz nemozem
AVzdy sa mam co ucit a co dohanat a napr si hovorim,ze ked budem mat druhe babo ,tak kopec veci urobim inak a rozumnejsie :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
- mimino je ako nescafe. je ľahké ho spraviť a potom celú noc nespíš.
4. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ccista pravda
4. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz
zuz ale stale nechapem,ako chces urobit inak kopu veci pri druhom babu?ved malý nemá ani 8 mesiacov tak ake chyby?
si si dietatko nechala ked si otehotnela takze si SKVELA MAMA,JAJ NAJ MAMINKA a malý to vie :sweat_smile:
4. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz
mukky to bolo dobré :grinning: :grinning:
Zuzka viem že je vypasený jak divá svina. No čo už. Ja to zanho zhodiť nemôžem :confounded: A neberiem to v zlom :wink:
A idem búúúvať. papa
4. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz
Dobru noc ,Vini :wink: Aj drobcovi
4. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz
Ako napr s tym sedenim ,alebo spanim so mnou v posteli ,alebo to ,ze nie vzdy ustriehnem co mu babka dava jest ,ked nevidim atd atd ...
A som stastna ,ze som si ho nechala.Je moj anjelik zlostny :slight_smile: a to som si nevedela ani predstavit ,ze ja budem mamca :grinning: Ze ja a dieta
4. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz
vsetkým dobru noc...

zuzicek mojko ja som si to tiez nevedela predstaviť a este stale mi to niekedy nedochadza ze som matka :grinning: ja som este sama dieťa :grinning:
zuzi skus babku poprosiť ...ze ju velmi prosis nech mu nedáva jesť to co ty nepovolíš..mozno to zaberie a prestan už,no tak spi pri tebe,boože :grinning:
4. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz
No babka sa ma stale pyta ci mu moze da tot a hento ,ale viem ,ze ked som v izbe alebo niekde ,tak mu proste da ,lebo nema srdce mu nedat ,ked na nu cumi s tymi svojimi ociskami ako steniatko :grinning:
A teraz drobec haja v postielke ,tak som zvedava do kedy
4. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz
Bre ranko :unamused: Ja som unavenaaaaaaaaa
Ten drobec sa zobudil v noci ,uplne vspaty ,ze on sa chce hrat ...zo zaciatku som sa z neho smiala ,ale potom uz mi nebolo jedno .Vkuse po mne lozil a pretacal sa ,blabotal,smial sa atd .Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.