• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
caute , ja len na skok ani nedocitavam bo zivot je svina :angry: .neviete mozem malemu sparglu? vsade pisu ze je vhodne aj pre male deti ale to myslia od 1r. ?
5. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz
DObré ránko....

CO zase riešite???
Strie, kilá, ....? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni, prečo je moementtálne život sviňa momentálne? :confused:
5. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz
JA ako píšem... sa opakujem ako papagáj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz
leni ahoj co sa deje...
zuzi kukla som tu babu.....no sila :rolling_eyes:

Niki o kilach nehovor teraz len furt zerem a mam uz nie 3 kila navyse ale 4 :frowning2:
5. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz
Veve, ja práveže cez deň moc nejem, ale na večer po tej 15-16tej sa to začína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ide až do pol noci cca :unamused:
5. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz
niki to aj ja som mavala tak, ze ja som jedla njprv na obed mozno ani to nie a vzdy az vecer ked chlap prisiel z prace ale teraz jem aj sama :grinning: cely dne
5. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz
Ahojte čo sa to tu rieši? :confused: aj ja sa pridávam,k tomu,že jem celý den, ved ja sa už ráno zobudím hladná :grinning: ale nevadí,zas nejaká hroza to nie je, ja by som radšej narástla :sweat_smile: ale kebyže mám ísť do práce tak to by som mala inú depku,toby som aj behávať začala :grinning:
5. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz
ahojte,idem dočítať
5. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz
Baby inak ak by ste mali záujem o tv do auta, zabudované v tej vrchnej časti autosedadla, ktroé pasuje do všetkých áut, čiže je univerzálne, stačí dať vedieť :wink:
MY si asi zadovážime, ešte uvidíme aká bude cena.. LEbo už má MPs toho doma, ale ešte nevieme presnú cenu...
Je to super pre drobcov, na cesty, aby sa v aute nenudili... Pustíte im tv, alebo roprávku a je klud. Alebo tam možu hrať aj hry. Je k tomu asi 5 či 6 ovládačov ku hrám... Jedno balenie obsahuje dve vrchné časti sedačky.. Cize ked sedíte vedla drobca, aj vy môžete sledovať ako on :wink:
Je k dispozícii celá lod, takže počet kusov nie je problém :grinning:
5. máj 2010 o 13:16  • Odpovedz
mna okolo 1 v noci začala chytať migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som si šla lahnuť,zobrala som ibuprofen a rano vstal malý asi o 6.25 a hlava ma bolela opať :rolling_eyes: ,este že bol mm doma som do 10 lažala ,malý mi pravidelne utekal buchat na dvere a krical mama,mama :grinning: a mm že mama je v obchode,nie je doma či čo mu hovoril :grinning:
ked som vstala opat tabletka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nejak som sa premohla a sli sme s malým aj s mm von a teraz opat ma zacna pobolievať :rolling_eyes:
bud zmena pocasia,aj kavu som vcera nepila vobec ale to nebude preto..raz za čas sa mi to stáva a 2 krát som mala spojenu aj s :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz
Veď aj ja by som možno jedla celý den.. Ale keďže vyliezame z postele po 12tej, prebalíme, najprv nakrmim malého, urobíme rannú hygienu... Pohráme sa a už je aj 15 hodín... Keže vstávam ráno, určite jem aj ja :sweat_smile:
5. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz
ahojte,

niki znacka?cena??to sa da potom aj vymontovat klasika a prehodit do ineho auta???
5. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz
Jasné... Kedže je to UNI... NO čakáme akú cenu nám povedia, a aj my podla toho uvidíme... Zas enedám za to neviem kolko, aj ked haluz je to riadna :wink: a na cesty pre drobcov fakt super... Hlavne ked sa na dovcu ide.. Ale aj hry su tam take aj na krítke vzdialenosti zabaví deti :slight_smile: (alebo aj rodičov) :grinning: :grinning: :grinning:
A ked vystupite z auta, a aby to nepichalo oči zlodejom niekde na parkovisku, dá sa ta tej obrazovke zatiahnuť zips, a vôbec nie je vidno že je tam nejaké autoTV :wink:
5. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz
niki nieco take chceme tak ptoom ked budes vediet hod blizsie info :slight_smile:
5. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz
To jeden chlap kúpil toho celú loď, ale nevyšiel im podnájom v auparku, (kde by to samozrejme predávali omnoho drahšie) tak navrhli MP či to nechce predávať u nich v obchode alebo cez net... No aj my sme zvedavý na tú cenu...
Ale snád bude dobrá, kedže nebudú platiť zamestnancov, ani drahé nájomné niekde v auparku....
5. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz
Ked budem vedieť presnú cenu, napíšem a pridám aj fotky toho :wink:
5. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz
jasne som zvedava :grinning:
5. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz
ja tiez, cakame. sme chceli maly dvd s obrazovkou, ale toto by bolo lepsie. ak to bude smaozrejem za nejaku normlanu cenu. koniec koncov mm sa rozhodne, ja mu dam len vediet. viem, ze take zohanal.
5. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz
mukky ahoj snad ta to prejde :frowning2:
5. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz
my sme minule chceli kupit take to obycajne dvd do auta lenze to co sme chceli uz nemali v akcii :frowning2:
5. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz
nikoll ale to asi namontuje nejaká firma do sedadla,alebo sa to len zavesí? :confused:
mm kamarát to má v mercedese v obidvoch sedadlách ale to uz mal vo výbave a druhý to má na strope,sa to vyklápa
5. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz
to budu asi len tie zavesne :slight_smile:
my vyuzivame notebook lenze to musim sediet pri malej...ale tak vacsinou cestujeme v noci
5. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz
Mukky, nech to čím skôr prejde...
NO vyzerá to byť haluz...
Pockajte pofotím to narýchlo...
5. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz
uz to mas?? fot :grinning:
5. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz
baby dík hadam ano a uz vecer budem ok,pojdem si lahnut neskor,chlapi uz spia :sweat_smile:
5. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz
mne dragana este nespala...ale potesim ta cca po mesiaci sa dragana uz neboji vody....dnes si nechalaj vlasky umyt predtym to bol boj :wink:
5. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
Pridávam foto. Pozor (!) Pridávam len jedno dvd, a príslušenstvo k nemu. Ovládače na hry, (je ich dokopy 6 ci viac..) ovládač, hry, a kable a veci k tomu... Ale v balení je to čo som odfotila ešte jeden krát. Cize všetko co je na foto, plus ešte raz to isté. Ale načo by som fotila to isté 2x...

A inak bude na predaj aj tiež tv-dvd pre predného jazdca... Ciže aj tí čo sedia v predu môžu mať v predu tú telku... To je mensie balenie.... a len jedna obrazovka samozrejme :wink:
5. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz
mne malý spáva teraz vacsinou 4 hodiny cez obed comu som rada :grinning: no ale ved od rana ked takmer si nesadne a nezastaví sa ani niet divu..
kupanie mame este stale s placom :frowning2: mm mi vravel nech skusim kupat s plienkami do vody,lebo si drzi pisuliacika asi sa boji ze nesmie sa vypisat do vody alebo čo :confused: :frowning2:
cca 3 týzdne dozadu sa kupkal strasne rad a dlho sa tam vedel pekne pohrat :frowning2:
5. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz
niki a cenu uz vies?? ako sa to tam montuje? :grinning: ja som antitalent :grinning:
5. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz
mukky aj mala sa predtym rada kupala milovala to a teraz klop klop je zase vo vode spokojna :slight_smile:
5. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.