• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Nikol vy si to kupite??? ak hej tka mi napises, ze ako si spokojna :grinning:
5. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz
NO my tiež uvidíme... Do augusta máme čas, kedže vtedy ideme na tú dovolenku, tak dovtedy nám to stačí...
Hej on to bude teraz predávať :wink: okrem mobilov a príslušenstva, aj toto :wink:
5. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz
Niki tak si to cim skor kupte alebo zoberte na vyskusanie :grinning: nech vieme :grinning:
5. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz
Ked počkáš do konca leta :grinning: :grinning: :grinning:
A co na tom môže byť zlé?? :sweat_smile:
Ale sranda to bude... na leto to chcem určite, kým pôjdeme na tú dovču...
5. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz
vies neviem ci sa nam to oplati alebo ci nekupime len to jedno obycajne dvd :slight_smile:
5. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz
Aha hej... Len ked si to prerátaš, ked to jedno stojí 150eur, cize za dve by si dala 300eur.... A takto možeš pozerať aj ty, nie len malá... :wink: Ale ved jasné ako chceš.... Ja mam do leta čas, kedže mne malý ajtak v aute hned spí... Akonáhle sa auto pohne, malý komuje... :sweat_smile: cize do augusta máme fakt čas... :sunglasses:
5. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
Niki no hej bolo by to vhodne aj ked budeme mat druhe babatko len finance kedze setrime neviem ci to chlap schvali :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ja ci to schvalim kedze ja take veci schvalujem ale musim sa s nim dohodnut...mne by sa lubili najma tie hry :grinning: ale na to je draganka este velmi mala
5. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz
No vidíš, dokonca plánujte aj druhé.. A potom budú obe chcieť pozerať, vieš ako to je.. A aj hry su tam... Takže by si mala od nich aspon v aute pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
Však s ním pokecaj... A uvidíš... je toho celá lod, takže máte čas :grinning:
5. máj 2010 o 15:25  • Odpovedz
Veve a o šetrení mi ani nehovor...
My tiež vždy "šetríme" ale medzitým "šetrením" kupujeme čo sa dá :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2010 o 15:26  • Odpovedz
Ved to, ze pockame a uvidime ked sa prestahujeme ci budu peniaze :grinning: ved predpokladm, ze to raz dva nepreda vsetko tvoj chlap :slight_smile:
5. máj 2010 o 15:26  • Odpovedz
Niki to aj my setrime a hlavne teraz a ja stale nieco najdem v obchode a poviem, ze setrime nemozem to kupit a chlap ale ved kup a potom si domysli :grinning: :grinning: kebyze je taky , ze povie ze nie ale on, ze kup no tka kupim
5. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz
JAsnačka :wink: :sunglasses:
5. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz
to by sme sa mohli koli tomu aj stretnut potom :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 15:28  • Odpovedz
NO ved áno... Osobne to je naj :wink:
Ale ked už budete bývať v RV, tak potom asi ťažko :frowning2:
5. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz
ale hej to amme estou do ba :slight_smile: a do ba budeme chodit casto :slight_smile:
5. máj 2010 o 15:36  • Odpovedz
BUdete?? A kedy sa sťahujete do RV? A tam do vlastného, čo podnájom? A tam má TP už aj robotu...
Viem že si písala už že prečo, ale som nejak zabudla.,.. že prečo sa sťahujete???
5. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz
:grinning: Niki hehe kelisova :grinning:
No stahovat sa mame uz dlho stal sa nieco oddiali albbo pokasle , chlap by mal do leta nastupit tak uvidime :slight_smile: A stahovat sa budeme o podnajmu len musiem nejaky najst tak zatial budeme u svokrovoc ale pevne verim, ze to maximalne par tyzdnov :slight_smile:
a preco to ani sama neviem ale chlap sa chce vratit domov :slight_smile:
5. máj 2010 o 15:42  • Odpovedz
nam staci jedno, to sa neda, ze ja kupim jedno a vy budete mat druhe niki??lebo niekto iny?ze rozelit si to?

mam tu dievca na doucku z anj, robi cvicka, mam casu pokial to porobi, som jej toho nandala :grinning: sak nech sa uci. svagrina vzala maleho na vylet na biku, jaaj veget.
5. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz
aha on je odtial....
a ty chceš.. ved ty si z ba... máte tu kde bývať, má tu robotu, tak čo vymýšla...
5. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz
neviem aj ja som to tak chcela, či sa to nedá rozdeliť.... neviem.. treba zistiť... :wink:
5. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz
No financne s to v BA neda nikdy bs em tu nekupili byt alebo dom....prenajom tu ide cca 600 eur , vela treba na auto minut teda cestovanie a tam by to malo byt jednoduchsie :slight_smile:
5. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz
Niki zisti :grinning:
5. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz
A teraz bývate tiež v podnájme.. A patíte 600eur.,.. Kokšo to je zderstvo :pensive:
Aj ked viem že tak to ide....
5. máj 2010 o 15:53  • Odpovedz
AHojte...

Fuj, ja som sa tak najedla.. celý den nič nejem, iba blbosti, a večer to na mna ide... Teraz len funím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
VY ste kde baby, čo robíte?
5. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz
No ja som na obed zožrala dve jelitá so zemiakmi a teraz navečeru tretie jelito s kašou. Chlapovi som nič nenechala!
A malý je celý den nervný. Von sa nedá ísť bo stále prší tak vreští a skáče mi tu po hlaveeee. uaaaaaaa
5. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz
JA idem pozerať MZN...
Majte sa
5. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz
ja kukám tiež,malý ešte nespí,tu babu poznám :confused: ale som ju videla naposledy asi ked mala 16 rokov
5. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz
joj furt musim kuk ci malý nevypadne z postielky :rolling_eyes: sa mi točí nejak hlava,aj som malo jedla je pravda ale ta bolest je este stale..taký tlak skor,mi lepí čo to je :frowning2: lebo ocná mi povedala že mi štítna žlaza tlačí na oko,mám strach :pensive: :pensive:

budem musieť kuk archív lebo nič som poriadne z toho nevidela..
5. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz
no ešte aj ovládač neviem nájsť a malý 2 dni nekakal :confused: tak čakám že to prepukne v noci :rolling_eyes: :grinning:
5. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz
nevideli ste moj ovládač???? :confused: :confused: :confused:
má asi 3 dni :grinning: starý malý nejak pokazil asi tými hodmi do dialky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.