Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
5. máj 2010

Nikol vy si to kupite??? ak hej tka mi napises, ze ako si spokojna 😀

nikollette
5. máj 2010

NO my tiež uvidíme... Do augusta máme čas, kedže vtedy ideme na tú dovolenku, tak dovtedy nám to stačí...
Hej on to bude teraz predávať 😉 okrem mobilov a príslušenstva, aj toto 😉

vevusiatko
5. máj 2010

Niki tak si to cim skor kupte alebo zoberte na vyskusanie 😀 nech vieme 😀

nikollette
5. máj 2010

Ked počkáš do konca leta 😀 😀 😀
A co na tom môže byť zlé?? 😅
Ale sranda to bude... na leto to chcem určite, kým pôjdeme na tú dovču...

vevusiatko
5. máj 2010

vies neviem ci sa nam to oplati alebo ci nekupime len to jedno obycajne dvd 🙂

nikollette
5. máj 2010

Aha hej... Len ked si to prerátaš, ked to jedno stojí 150eur, cize za dve by si dala 300eur.... A takto možeš pozerať aj ty, nie len malá... 😉 Ale ved jasné ako chceš.... Ja mam do leta čas, kedže mne malý ajtak v aute hned spí... Akonáhle sa auto pohne, malý komuje... 😅 cize do augusta máme fakt čas... 😎

vevusiatko
5. máj 2010

Niki no hej bolo by to vhodne aj ked budeme mat druhe babatko len finance kedze setrime neviem ci to chlap schvali 😝 teda ja ci to schvalim kedze ja take veci schvalujem ale musim sa s nim dohodnut...mne by sa lubili najma tie hry 😀 ale na to je draganka este velmi mala

nikollette
5. máj 2010

No vidíš, dokonca plánujte aj druhé.. A potom budú obe chcieť pozerať, vieš ako to je.. A aj hry su tam... Takže by si mala od nich aspon v aute pokoj 😀 😀 😀
Však s ním pokecaj... A uvidíš... je toho celá lod, takže máte čas 😀

nikollette
5. máj 2010

Veve a o šetrení mi ani nehovor...
My tiež vždy "šetríme" ale medzitým "šetrením" kupujeme čo sa dá 😅 😅 😀

vevusiatko
5. máj 2010

Ved to, ze pockame a uvidime ked sa prestahujeme ci budu peniaze 😀 ved predpokladm, ze to raz dva nepreda vsetko tvoj chlap 🙂

vevusiatko
5. máj 2010

Niki to aj my setrime a hlavne teraz a ja stale nieco najdem v obchode a poviem, ze setrime nemozem to kupit a chlap ale ved kup a potom si domysli 😀 😀 kebyze je taky , ze povie ze nie ale on, ze kup no tka kupim

nikollette
5. máj 2010

JAsnačka 😉 😎

vevusiatko
5. máj 2010

to by sme sa mohli koli tomu aj stretnut potom 😀 😀 😀

nikollette
5. máj 2010

NO ved áno... Osobne to je naj 😉
Ale ked už budete bývať v RV, tak potom asi ťažko ☹

vevusiatko
5. máj 2010

ale hej to amme estou do ba 🙂 a do ba budeme chodit casto 🙂

nikollette
5. máj 2010

BUdete?? A kedy sa sťahujete do RV? A tam do vlastného, čo podnájom? A tam má TP už aj robotu...
Viem že si písala už že prečo, ale som nejak zabudla.,.. že prečo sa sťahujete???

vevusiatko
5. máj 2010

😀 Niki hehe kelisova 😀
No stahovat sa mame uz dlho stal sa nieco oddiali albbo pokasle , chlap by mal do leta nastupit tak uvidime 🙂 A stahovat sa budeme o podnajmu len musiem nejaky najst tak zatial budeme u svokrovoc ale pevne verim, ze to maximalne par tyzdnov 🙂
a preco to ani sama neviem ale chlap sa chce vratit domov 🙂

zuzka1.
5. máj 2010

nam staci jedno, to sa neda, ze ja kupim jedno a vy budete mat druhe niki??lebo niekto iny?ze rozelit si to?

mam tu dievca na doucku z anj, robi cvicka, mam casu pokial to porobi, som jej toho nandala 😀 sak nech sa uci. svagrina vzala maleho na vylet na biku, jaaj veget.

nikollette
5. máj 2010

aha on je odtial....
a ty chceš.. ved ty si z ba... máte tu kde bývať, má tu robotu, tak čo vymýšla...

nikollette
5. máj 2010

neviem aj ja som to tak chcela, či sa to nedá rozdeliť.... neviem.. treba zistiť... 😉

vevusiatko
5. máj 2010

No financne s to v BA neda nikdy bs em tu nekupili byt alebo dom....prenajom tu ide cca 600 eur , vela treba na auto minut teda cestovanie a tam by to malo byt jednoduchsie 🙂

vevusiatko
5. máj 2010

Niki zisti 😀

nikollette
5. máj 2010

A teraz bývate tiež v podnájme.. A patíte 600eur.,.. Kokšo to je zderstvo 😔
Aj ked viem že tak to ide....

nikollette
5. máj 2010

AHojte...

Fuj, ja som sa tak najedla.. celý den nič nejem, iba blbosti, a večer to na mna ide... Teraz len funím 😝 😅
VY ste kde baby, čo robíte?

vinifera
5. máj 2010

No ja som na obed zožrala dve jelitá so zemiakmi a teraz navečeru tretie jelito s kašou. Chlapovi som nič nenechala!
A malý je celý den nervný. Von sa nedá ísť bo stále prší tak vreští a skáče mi tu po hlaveeee. uaaaaaaa

nikollette
5. máj 2010

JA idem pozerať MZN...
Majte sa

mukky
5. máj 2010

ja kukám tiež,malý ešte nespí,tu babu poznám 😕 ale som ju videla naposledy asi ked mala 16 rokov

mukky
5. máj 2010

joj furt musim kuk ci malý nevypadne z postielky 🙄 sa mi točí nejak hlava,aj som malo jedla je pravda ale ta bolest je este stale..taký tlak skor,mi lepí čo to je ☹ lebo ocná mi povedala že mi štítna žlaza tlačí na oko,mám strach 😔 😔

budem musieť kuk archív lebo nič som poriadne z toho nevidela..

mukky
5. máj 2010

no ešte aj ovládač neviem nájsť a malý 2 dni nekakal 😕 tak čakám že to prepukne v noci 🙄 😀

mukky
5. máj 2010

nevideli ste moj ovládač???? 😕 😕 😕
má asi 3 dni 😀 starý malý nejak pokazil asi tými hodmi do dialky 😀 😀 😝