• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
zuzi príd aj k nám,ale nezaručujem,že odídeš s celou knížkou :grinning:
6. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz
Mishelin, ja mám len o rok menej ako ty.. No teda tento rok budem mať aj ja 23r :wink:
6. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz
A nam sa sice zadaril maly ,ked som mala este 18 ,ale tesila som sa od prveho dna ako som to zistila ,len ma trapilko ,ze s mp spolu nebyvame
6. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz
Náš tiež všetky knižky ničí, a ničí.. ako občas i vie fakt pekne listovať a sledovať obrázky.. Ale niekedy ked na to nemá náladu, po 5minutách, je z knihy "šalát" :confounded:
6. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz
tak viete aka som rada ze nie som sama co ma uz skoro 3 rocneho syna? :dizzy_face: lebo niektori ludia :stuck_out_tongue_closed_eyes: nam sa zadril hnedp o skole :grinning: a druhy bol planovany
6. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz
Zuzka, ved aj to bude, neboj :wink:
6. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz
Mishelin, ja poznám kopec báb, čo majú 21rokov, a 3ročné dieťa :confused: Ako najprv som sa tomu aj čudovala.. Ale však pohoda..
Tie baby otehotneli v škole na strednej, ale školu dokončili, a nechali si aj mimi....
A sú to skvelé maminy.. A nie aby ste siu mysleli že nejaké (cigánky, alebo povalačky... či podobné prípady...) vôbec.... :wink:
Ale nie že by som chcela našu menšinu urážať, len som chela napísať že sú to normálne inteligentné baby... :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz
Mukky, kam si sa vyparila??? :confused:
6. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz
Peti, inak ty si na FB, že? Dáš mi kontakt, nech si ťa pridám.. Stačí cez IP :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz
nikollette presne :wink:
6. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz
ja budem mať tiež tento rok 23 a malú som mala v 22ke
http://rozpravky.wz.cz/rozpravky/index.php?text=rozpravka_o_prvom_rozpravkarovi
A nebude ziadny salat aspon :grinning:
A mne sa maly zadaril v maturitnom rocniku :wink:
Niki poslala som.Idem ja už het.ideme do toho mesta.pa zatial :slight_smile:Zuzi vynašla si sa :grinning:
6. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz
ale ste aj vydate?my zijemer spolu 6 rokov...a som rada ze mam deti aj ked mozno pre niektorych skoro :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz
ved volakedy to bolo normalne,za cias mojej mamy,25 rocne slobodné uz boli staré dievky :grinning: a mojho mm babka sa vydavala ako 16 rocná :grinning: lebo jej nastavajuci bol knaz a bol asi o 10 rokov starší..museli sa zobrat este pred vysviackou

mm opravuje záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali ist s drobcekom von,som ho poprosila ja si potrebujem nafarbit vlasy,okupat sa,urobit si nechty a masky na gesichte a vlasy :grinning:
6. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz
no u nas sa schyluje ku peknej burke,inak baby poznate niekoho z nasho kraja horehronie?
6. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz
žiadosť poslaná :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz
Nie, sme iba zasnúbený :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz
ja vydatá som,brali sme sa ked som bola už tehu,ale svadbu sme planovali na oktober toho roku a nakoniec sme ju teda mali skor kvoli malej :wink: Niki potvrdené :wink: idem už
6. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz
a nie tak kvoli malej ako kvoli tomu,že mi mm vybavoval v práci papiere a keby sme neboli manželia tak by mi nič nevybavil a neviem ako by som sa trepala do nr.
6. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz
no my sme nie ani zasnubeny,ale je nam dobre aj takto...aj ked svadbu by yxom raz chcela urcite
6. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz
ok, papa
6. máj 2010 o 17:00  • Odpovedz
mishelin ja som slobodná. Žijem s MP. Nie všetky sme tu vydaté. Aj Nika je slobodná aj zuzicek.
Máme atopický ekzém
No a teraz to najhoršie. Kočky bola som dnes po výsledky na alergologii.
On je alergický snád na všetko. Pes mačky chllupy roztoče plesne pele. BKM, vajcia, zeler, breza, soja .....
Býva 1 až 5 hviezdičiek (5 najhoršie) Najmenej mal 3 a to na psa. Všetko ostatné bolo horšie. Povedala doktorka že je také jedno dieťa z 1000 cky.
6. máj 2010 o 17:02  • Odpovedz
Svadbu aj ja... ale len raz... vôbec sa do toho nehrniem...
keby že chcem, mp by súhlasil.... no mám čas :wink:
6. máj 2010 o 17:02  • Odpovedz
Vini :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
je mi to fakt veľmi ľúto naozaj, aj ked viem že to vám nepomôže :pensive: :pensive: :pensive: och jo..... :frowning2:
6. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz
fiha vinifera tak to je velmi zle :cry: chuda male :cry:
nikol aj ja a tiez len raz no vydrazli sme spolu 6 rokov a dufam ze budeme spolu co najdlhsie :slight_smile:
6. máj 2010 o 17:04  • Odpovedz
Chudiatko.... čie aj na základné veci, ako mlieko, vajcia....
a na zvieratá, čo je dosť zlé, kedže ty si animal milovník :pensive:
6. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz
nikoll kukal som si album maly je krasny a cely ttao,a ty aka kocka chudunka..kuknem casom aj dalsie lebo maly ma uz zvolava
6. máj 2010 o 17:09  • Odpovedz
Mishelin dakujem za kompliment...
Aj ty máíš krásne detičky, už som nakúkala :wink:

Vini, a teraz čo.. ako sa to rieši? Fakt nemám skúsesnoť.. Vylučuje sa všetko na čo je alegický, keďže je to asi fakt dosť... Alebo aj nejaké lieky, či?
6. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz
Hej vylúči sa všetko na čo je alergický plus má lieky. Dostali sme aj dosť silné jedny teraz. Normálne sa mu bojím ich dať. A hlavne mi to príde ľúto mu ich dávať teraz ked sa mu ekzém tak polepšil :cry:
No ale je alergik aj na pele a tie na jar začnú a v jeseni skočnia...... Roztoče sú stále všade.
Pes je vonku odkedy som prišla. Nechápe to. Stále tak štekaá. Čo mám robiť so psov čo bol od šteniatka naučený v posteli spávať.
Tý zvyšný dvaja sú na poschodí. Chodievame tam len jesť. Takže asi budeme jedávať dole. Aby bol čo najmenej hore.
6. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.