• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Vini :cry:

A to už má na celý život alergiu na tie veci? Prepáč že s atak blbo pýtam, len nemám skússnoti so žaidnou alergiou v rodine, ani v okolí, tak neviem.. že napr. celý život nebude môcť vajíčka?
A tie silné lieky :confounded: :frowning2: to ti verím, že sa ti ich nechce ani mu dávať :pensive:
Vd to, že roztoče sú všade, aj v tej najväčšej hygiene :unamused:
A havo, hm... no teraz je pekne, je jar, ide leto, ale čo v zime... :frowning2:
6. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz
mm šiel von a do obchodu s malým,praskol tam celý systém vo wc ide to opravit,musim si svihnut ked chcem tie vsetky kury skraslovacie uskutocnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inak ja som ako na trni aj ked mm ide s malým niekde a ja nie :pensive: a mam tendenciu volať čo malý :pensive:

aj ja som vydatá,asi 5 rokov to bude :grinning: mm sa chcel ženit a spolu sme 14 rokov a zijeme spolu 12 rokov
6. máj 2010 o 17:21  • Odpovedz
Mukky to musí byť ako večnosť :sweat_smile:
6. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz
vini tak to nie su dobré správy :frowning2:
6. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz
A to má po TP? Aj on je tak na všetko alergický?
6. máj 2010 o 17:24  • Odpovedz
nikoll :grinning: aj teba to čaká :grinning:
6. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz
Nika veď keby tam bol ticho je mi to fuk. Veď je tam krásne. Napr. toho francúza vyšmarím von a je ticho. Ale tento tam furt šteká, škrabe o dvere ....
Nika ja tiež skúsenosti so žiadnou alergiou nemám. Nikdy som nebola na nič alergická. Ale môj chlap hovorí že aj on k tej doktorke chodil. A že tiež vždy katastrofické scénare. A že nemám stresovať. Že podľa jej predpovedí už by on (MP) mal fialky odspodu vonať. A že z toho vyrastie. A ja neviem čo si mám o tom všetkom myslieť. Chce sa mi plakááááťťťťťťťťťťťť.
6. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz
No tak možno má TP pravdu... Síce nie je lekár, ale možno má fakt pravdu... Ked aj on to má ako malý, a vidíš že je v pohode, možno s toho vyrastie. Lebo je pravda, že batolatá, a deti mávajú všelijaké alergie a ekzémy v omnoho väčšom množstve ako dospelí. Tak snád........

A so psom to je pravda... Naša je tiež rada vonku teraz ako je teplo, vyhrieva sa na dvore ako mačka... Ale zase si neviem predstaviť že by mala vonku prespávať. :frowning2: :confounded:
A ešte k tomu keď šteká, a dobíja sa dnu, a píli ti tým uši, tiež to nije boh vie čo :unamused:
6. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz
Mukky ved hej :slight_smile: :sweat_smile:
6. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz
mukky wau tak ty si aka rekorderka a ty mas kolko rokov,ak to neni tajne :wink:
6. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz
idem off tak sa majte nakuknem okolo 21.hod
6. máj 2010 o 17:33  • Odpovedz
ja?24 :grinning:
ale nie....26 :grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
zacalo liať :astonished: :astonished: tak fakt idem
6. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz
vini ja som sa tiez s takym niecim este nestretla,akurat co mi mali obaja taku suchu kozu ako krupica a take tie vyrazky co raz vyjdu raz sa skryju vtedy som stresovla lebo dokt mi povedal ze je to aj zivotu nebezpecne ak mu to vyjde napr.niekde z vnutornwej strany v hrdel moze sa zadusit ale nasttastiei m to obom preslo same od seba az na tu kozu..
6. máj 2010 o 17:35  • Odpovedz
Mukky ale vy ste sa dali dokopy ako velmi mladý nie? Aspon ty si musela byť ešte ucho :grinning: :grinning:
Ja somsi od 14tich do 18užívala slobody, a krátke vzťahy kotré som vždy ukončila.. Od 18tky, do 20som si užívala zábavy s MP.. A potom som si povedala že 6rokov blbnutia a vyžitia stačilo... A chcela som mimi... a som spokojná....
6. máj 2010 o 17:35  • Odpovedz
Mukky počkaj fakt kolko máš??? Ved to e je tajné si to tu neraz písala... Ale som zabudla, a nece sa mi haldať do zadu...
Ale tuším 40 si písala nie???
6. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
mishelin - no ale my máme všade po tele ložiská. Boli sme aj v nemocnici na kožnom. ... A ja už fakt nevládzem.
Akurát mi povedala že po tom denerele by mal spať. Tak som zvedavá...Lebo inak je o 7 mej ráno hore. O 22.30 ide spať.
Dnes spal hodinu od rána...
6. máj 2010 o 17:37  • Odpovedz
Ale som iba srandovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jasné že nie 40... tuším 31 si písala... ved to je v pohode... malý už bude mať 2 rôčky.. MOja známa rodila ako 37 ročná :slight_smile:
6. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz
mukky :grinning:
Vini,je mni to strasne luto :frowning2: len sa vyplac,mozno to pomoze :frowning2: ja by som revala do vecera asi .
Uvidis,vyrastie z toho a o par rokov len mavnes rukou :wink: uvidis
6. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz
Vini, tak veľa síl a pevné nervy prajem... :pensive:
Ja by som si už asi vlasy šklbala :frowning2:
6. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz
My sme boli na chvílku vonku na dvore... Aj ked ten vietor, nič moc.. :unamused:
6. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz
ahojte,no mm uspáva malú a ja rozmýšľam čo si dám jesť :sweat_smile: Vini normálne ma to zobralo :frowning2: v posl.dobe sa utvrdzujem,že človek čím viac sa stará tým je to horšie :pensive: rozmýšľala si,že by si navštívila aj inú alergologičku alebo kožnú? a alergia na BKM sa prejavuje tiež ekzémom? :confused:
6. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz
MP cvičí ako vždy :unamused:
ja tiež nozmýšlam čo jesť... ale nech vymyslí niečo on.. a nech aj navarí :grinning:
6. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz
Ja som sa najedla francuzskych zemiakov ...do prasknutia :sweat_smile:
Peti ,alergia na BKM sa prejavuje hroznym ekzemom :pensive: Aj moj synovcek ma ,ale to je strasne.Chudak deticky
6. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz
Zuzi, aj by som si dala :slight_smile:
6. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz
Uz som zozrala :grinning: Mala si skor povedat ,by som poslala cez IP :grinning:
6. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz
ja by som si dala dáky koláč :pensive: kto upečie? :sweat_smile: Zuzi som myslela skor,že bolesťami brucha a hnačkami a vyrýžky ako sprievodný jav. Nikedy má totiž obavy či nie je malá nan alergicka,lebo sa vypína,akoby mostíky robí,vrčí a vyzerá akoby ju brucho bolelo ale nemá z čoho,a kakaním ani vetrami to nie je :confused: som si to aj po jogurte všimla ale aj inokedy to robí
6. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz
Mno tak to asi bude lepsie vediet Vini .
JA by som si dala (keby som nebola prezrata ) nejaky cokoladovy kolac :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz
Fuj, mne čokoládové veci ani nespomínajte... Ja inak nie som moc na sladké, a dnes som doseba dala Forte čokoládu, a 3bit... aj banán, a oriešky v čokoláde... takže čokoládu necem ani vidieť :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz
:grinning: Niki ,ty si toho pojedlaaaa ....ja by som mala asi o dve kg viac :grinning:
6. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz
No hej :sweat_smile:
Boa nech už dojde hore ten MP bo som už aj hladná..a nech sa pustí do varenia.. :sweat_smile:
6. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.