Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
6. máj 2010

tsss a si sa ani nepodelila 😀 mm išiel kúpiť pizza a kukne aj niečo sladké 😵

petka035
6. máj 2010

ani skloňovať neviem od hladu 😅

womenne
6. máj 2010

vini neboj sa on zotho vyrastie ale musi brat tie lieky naši maly zvyšene hodnoty alergii a dnes po 3 rokoch od testoch maju všetko nulove,ale naši nemali AE,to maju zase setrine na začiatku tiež brali všeliake lieky tiež silne ale naozaj im pomohli.Inak na bielko je skoro každe dieta,Niko ho nemal ale Sebko ano a pred niekolkymi mesiacmi už aj jemu vyšla nulova hodnota ztoho večšinou vyrastu.

Ona je ale naozaj velmi dobra lekarka a skusena a pokial vam vyšli testy vysoke tak by som spravila všetke opatrenia ako neskor lutovat pretože AE je velmi nebezpečny to vieš aj sama.Ja viem že je tažko sa ti vzdat psikoch ale mala by si otom porozmyšlat ☹

nikollette
6. máj 2010

Ja pizzu nejak už nemusím... Asi preto že sme z nej prejedený.. Každý týžden smsi ju aspon 2x objednávali.. Jednu mne, jednu MP.. kedže ja som ako kyselina 😀 takže pizza ee... ale sa čudujem.. že pizzu, aj mekáč jeme tak isto často, ale pizza mi už až tak nechutí, ale mekáč kedykolvek a kdekolvek 😀 🙂

zuziiiicek17
6. máj 2010

pizzu som nemala asi od kedy sa maly narodil ,lebo tu do tej dzuuury pizzu nenosia 😠 😒

petka035
6. máj 2010

niki my tu mekáč ani nemáme 😝 no čo ti budem hovoriť 😝 😢

nikollette
6. máj 2010

Ja som taká, že vždy mám chuť na niečo čo nemáme doma, a čo sa ani nedá objednať 😒

petka035
6. máj 2010

Zuzi 😀 tak u nás aspon pizzu 😅

nikollette
6. máj 2010

Ja by som zbesnila bez mekáču... Min, raz za týžden si musím dať svoju (nemalú) dávku 😀 😀 😀
Vsak niekedy ked sme mali chut aj o pol noci, sme ležali v posteli a zadelím MP, že ám strašnú chuť na McDonald... a normálne sme sa v noci obliekli, a išli do BA, do McDrivu kvôli tomu 😅 a nie jeden krát 😀

nikollette
6. máj 2010

Zuzi, to fakt ani z inej dediny nedonesú za polatok? Kokšo.. tu skoro v každej dedine je pizzerka...

Idem mi Ordinácia, ale nakukam aj sem jedným očkom 😉

petka035
6. máj 2010

Niki 😀 tak čo hlad je svina 😔 ja pozerám panelák ,ordináciu pozriem na nete

nikollette
6. máj 2010

Načo sme začali o jedle.... 🙄
Ja mám teraz takú strašnú chuť na mekáč... hm, musím vydržať do soboty.... 😕

zuziiiicek17
6. máj 2010

Joj ,,hej je tu vedla v dedine ,ale je taka otrasna ,ze to ani zadarmojest nebudem

zuziiiicek17
6. máj 2010

Ja tiez panelakujemmm 🙂

petka035
6. máj 2010

Niki no len aby ste nevyrazili za chvílku 🙂

zuziiiicek17
6. máj 2010

Juj mekaaaac ...mnamka

nikollette
6. máj 2010

Nééé MP sa určite nebude chcieť, kedže ešte furt cvičí.. dojde hore, dá kupel, a už iba zalahnúť k tv,,, Určite ho neprehovorím...
A ide o to že ani mne sa nechce, keby tak išiel sám a doniesol by to hej 😀

Ja neviem, viem že mkáč je po...baný predražený fast food, ale taký dobrý, že až... ja ho milujem.... 😵 😵 😵

adal
6. máj 2010

vini, písala som Ti IP 😒 musíš veriť že raz bude dobre 🙂

nikollette
6. máj 2010

Idem ja k TV, MP sa už pustil do varenia (pečienky so zeleninou) v lokši...tak aspoň niečo....

Majte sa, pekný večer

zuziiiicek17
6. máj 2010

Ja sa asi tiez vypnem .Nevidim na oci ,tak papa 🙂

mama.wolfka
6. máj 2010

vini je mi ľúto, že tvoj malý takto dopadol ... ale snáď z toho naozaj vyrastie, treba veriť ...
čoho sa asi najviac obávam u detí sú práve alergie, nemám síce osobnú skúsenosť, ale to čo počujem z okolia je hrozné, tak vám doma prajem pevné nervy a malému nech ho to moc netrápi, chúďa malé 😢
držte sa 😉

vevusiatko
7. máj 2010

Ahojte nestiham docitavat 😝 dnes ideme do rv tak musim ist balit 🙂 dojdem ked bude casu majte sa tu pekne zatial 🙂
Mukky mozno pojdeme do KE nad nebude fukat 😀

vinifera
7. máj 2010

Ahojte kočky.
Tak malý dostal večer prvý denerel. Zaspal pred 22 (ale to bolo aj tým že spal cez den len hodinu) Vnoci spal jak zabitý. Nad ráno trocha vrnal tak dostal oba cicky. A on ešte spí 😕 😕 😕 Ty brdo už som aj práčku vyložila. Aj psov vyhodila do záhradky. A on ešte spíííí 😕
Ženy keby ste vedeli o niekom kto je ochotný zobrať si domov hyperaktívneho extra plznuce polmopsa tak dajte vedieť. Ale musia to byť dobrý ľudia - nie že z neho spravia klobásy.

ozujskova
7. máj 2010

ahojte ja sa tie radim medzi netabulkove maminky...adrian je prikrmovany od 3,5m a varim mu no tiez neikedy davam prikrmy kupovane...hlavne z dm drogerie...niesom asanca kniznych vychovnych procedur...vychovavam svoje deti ako vychovavala mna mminka...vezmete ma k vam? 😀

ozujskova
7. máj 2010

vinifera odporucam psika ostrihat nakratko o strojcekom...bude vyzerat trocha cudne ale nebude tak plznut a srst mu pekne dorastie...mi sma tak yorksira ostrihali na jazvecika...a bol pokoj 😀 😝

zuziiiicek17
7. máj 2010

Ozujkova ,netabulky uz davno zdrhli 😀 My sme tu prevazne polotabulky az tabulky ,ale kludne sa pridaj ak chces no.

vinifera
7. máj 2010

ozujskova - to je krátkosrstý pes. A na to že plzne som si zvykla. Ale malému diagnostikovali alergiu snáď na všetko. Vrátane psov.

vinifera
7. máj 2010

A len tak medzi rečou yorky neplzne - on má v podstate vlasy. Preto sa môže strihať. Jemu to dorastie. A to čo má vypadáva asi ako človeku vlasy. Teda ako dorastie to každému psovi. Ale plemená ako yorky, bišon sa neradia medzi plznuce zvery.
oprava vyššieho príspevku - dobrí ľudia

sunny_face
7. máj 2010

Ahojte žienky, prečítam vas neskor, teraz sa min ešte nedá,len k poslednemu príspevku Yorkshir je krásny a hlavne ked je male šteňa 😵
Včera mala Luia po mne opakovala slová a celkom dobre som sa pobavila takže štipec=pičec, červíky=deriti (sem tam to vyznie aj ako doriti) a kopu iných len tieto sa mi tak najviac vryli do hlavy. 😀 😀

zuziiiicek17
7. máj 2010

Ja som tak hroznne vytocena 😠 mp rodicia mi nechcu vratit peniaze 😠 A ked mi nevratia ,tak ja nemam za co ist za mp do ciech ,lebo listok stoji 60€ a tolko bez tych penazi mat nebudem ☹ tak je mp nahnevany aj na mna ,lebo som mu napisala ,ze ak mi nevratia ,tak nepridem ,lebo mi nemam peniaze .on dostane vyplatu az buduci mesiac asi 😖 Tak mi povedal ,ze nemusim chodit vobec .Pochopite to ? tak jeho rodicia ma o*ebali o peniaze a on je nahnevany aj na mna ,lebo si nechcem poziciavat...