Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
8. máj 2010

Zuzka dakujeme,no Ninka sa ponáhlala na svet tak je staršia, inak by bola ovela mladšia 🙂 a tiež spala asi len hodinu,ale už som si zvykla 😅

zuziiiicek17
8. máj 2010

Tie nase deti nechcu nejak spat 😀 Nikin Chris sa vyspinka aj za tych nasich 😀 😀 😀

petka035
8. máj 2010

no veru oni dvaja teda Chris s Nikou to potiahnú za nás všetkých 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

No tvoja Ninka hlavne v noci 😵

mukky
8. máj 2010

čafte 😎

petka035
8. máj 2010

ja som napísala Nika nie Ninka 🙂
Ninka ani nie, tiež má také obdobia,že si hocikedy zmyslí,že je ráno 😝 ale tak k nej vstáva v noci mm a ja drichmem 😅

zuziiiicek17
8. máj 2010

ahoj 😀

petka035
8. máj 2010

Mukky ahoj 😉

mukky
8. máj 2010

zuzicek ty co si taká vyrehotaná 😕 😀
pet ahoj 😉

mukky
8. máj 2010

my sme nedávno došli 🤐
babo uz spinká

zuziiiicek17
8. máj 2010

cccss,este aj dobru naladu mi zavidis ... 😀

vinifera
8. máj 2010

lol 😀

mukky
8. máj 2010

😀 a eče čo okrem toho ti ako závidím? 😕 😀
nemám vas este dočítané

zuziiiicek17
8. máj 2010

hmmm....ze viem licit 😀 a neviem este co ,to este tajis ,ze mi zavidis ,ale ja to vyknuram 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

mukky ,co ste fajne kupili ?

lenka_66
8. máj 2010

ahojte

gratulujem savierkovi a ninke k ich sviatku.

zuzka , nas tie kocky co niki chvali moc neberu .neviem ma ich uz asi 2 mesiace no pohrat sa pohraje ... .mozno neskor.hovoriaci pes tiez ziadna slava . marek zboznuje to penove puzzle samozrejme ohlodkavat 😀 marek zboznuje tie plastove kocky a knizky.skus kuk no maju ich aj v obchodoch okolo 2-3.jedna je taka ze vo vode meni farbu .(mame zeleninu , ovocie,morske zvieratka, zoo, dopravne prostiedky a tu do vody) http://www.hanashop.sk/obchod/detsky-sortiment/...
no najlepsie su krabicky od zubnej passty abo 0,5 flase 😀 😀 😀 (ciganske hracky)

zuziiiicek17
8. máj 2010

Tie knizky mame aj my a velmi malemu chutia 😀 ale vie sa s nimi hrat .teraz som chcela nejake kocky ,tak bud pokukam v pondelok v meste alebo objednam z mmb

petka035
8. máj 2010

leni dakujeme 😵 tak ja teraz tiež neviem čo kúpiť 😕 chcela som toho psa ale Ninku moc ani lamaze hračky nebavia,ona len pozerá kde by čo zlé spravila 😅 dolámala uchytky, furt chce solnú lampu zhodiť,káble a zástrčky ju zaujímajú,namiesto puzzli ohlodáva koberec...no mám ja ale dobré dieťa-ani hračky jej netreba 😀 a krabičku od zubnej pasty by ,,zožrala" 😔 😀

mukky
8. máj 2010

leni dakujeme za blahozelanie 😉

hej zuzícek hlavne ti závidím ten tvoj užasný porantaný mobil 😀 😀 😝

mukky
8. máj 2010

zuzicek odporučam ti ten detsky notebook,aj my ho máme,stojí 10 eur a sa mi to zdá velmi dobrá cena na to čo vsetko robí 😉 ,maju ho v tescu

zuziiiicek17
8. máj 2010

mukky 😀 😀 😀 hej ,moj mobil mi kazdy zavidi ,ale uz mam slubeny novy ,ked budem dobra 😀
len musim este nejaku chvilku pockat
a ten notebook ...nie je to este skoro pre mojho drobca ? by ho ohlodala hodil o zem 😀 😝

lenka_66
8. máj 2010

nam marek minule z NB pismenka vydlubal 😀 .no bola zabava ze ktore kde patri .

zuzi, tie kocky su super aspon pre nas.

mukky , aj som myslela na teba ze nieco take co meni vzhlad vo vode aby sa chrustik kupkal nepomoze?

petka035
8. máj 2010

baby idem ja do sprchy a spať 😝 dobrú noc 🙂

vinifera
8. máj 2010

Ty zuzicek ale vieš čo ten notebook vydrží? Malý ho už x krát hodil o zem. Poskákal po nom. A stále ide 🙂

vinifera
8. máj 2010

No poradie písmenok by mi nerobilo prolblém. To viem naspamať. Ale minule mi urval caps lock a nešlo to nakliknúť naspať &☹

lenka_66
8. máj 2010

zuzi , inac v tescu maju aj take ze tesco hracky. kluce co hraju som za 1aj par drobnych kupila a volant ten je suprovy no uz drahy ze 2,50 😀 😀 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

Dobru noc Peti 😉

A vazne tolko vydrzi ? No uvidim ,idem v pondelok do tesca tak to tam popozeram 😵

mukky
8. máj 2010

kupili sme malemu šatku na hlavu čo sa vzadu viaže s mickey mausom,jeho oblubený kamarat 😀 ,klobučik s vlačikom thomas,tiez jeho oblubenec 😀 ,2 autičká,a sa teším som kupila tuniaka calvo 3 ks v olivovom oleji,obsahuje len sol a ten ol.olej tak skusim dať pozajtra malému,este nemal rybku..no je tam sol ale hadam to nebude slané..a malo by to byt kvalitne masko..
a ja sebe len podpiru a potraviny sme kupili,uz bolo dosť hodín..

vinifera
8. máj 2010

Inak ja som malému v Carrefure kúpila super klavír - stál asi 6 €.- A má to normal klávesy ako klavír. Plus hore tlačítka - na každé pripadá jedna pesnička. Plus bubny a iné hovadiny. Veľmi dobrá vec. Len to stráášne reve a nie je tam tlačítko na stíšenie.

lenka_66
8. máj 2010

vini , no este ze mame doma 2 nb a normalny pc tak som ,,opisovala ,, a nakliknut bol tiez problem