• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Zuzka dakujeme,no Ninka sa ponáhlala na svet tak je staršia, inak by bola ovela mladšia :slight_smile: a tiež spala asi len hodinu,ale už som si zvykla :sweat_smile:
8. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz
Tie nase deti nechcu nejak spat :grinning: Nikin Chris sa vyspinka aj za tych nasich :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz
no veru oni dvaja teda Chris s Nikou to potiahnú za nás všetkých :grinning:
8. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz
No tvoja Ninka hlavne v noci :dizzy_face:
8. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz
čafte :sunglasses:
8. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz
ja som napísala Nika nie Ninka :slight_smile:
Ninka ani nie, tiež má také obdobia,že si hocikedy zmyslí,že je ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak k nej vstáva v noci mm a ja drichmem :sweat_smile:
8. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz
Mukky ahoj :wink:
zuzicek ty co si taká vyrehotaná :confused: :grinning:
pet ahoj :wink:
8. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz
my sme nedávno došli :zipper_mouth:
babo uz spinká
8. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
cccss,este aj dobru naladu mi zavidis ... :grinning:
8. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
8. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz
:grinning: a eče čo okrem toho ti ako závidím? :confused: :grinning:
nemám vas este dočítané
8. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz
hmmm....ze viem licit :grinning: a neviem este co ,to este tajis ,ze mi zavidis ,ale ja to vyknuram :grinning:
8. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz
mukky ,co ste fajne kupili ?
8. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz
ahojte

gratulujem savierkovi a ninke k ich sviatku.

zuzka , nas tie kocky co niki chvali moc neberu .neviem ma ich uz asi 2 mesiace no pohrat sa pohraje ... .mozno neskor.hovoriaci pes tiez ziadna slava . marek zboznuje to penove puzzle samozrejme ohlodkavat :grinning: marek zboznuje tie plastove kocky a knizky.skus kuk no maju ich aj v obchodoch okolo 2-3.jedna je taka ze vo vode meni farbu .(mame zeleninu , ovocie,morske zvieratka, zoo, dopravne prostiedky a tu do vody) http://www.hanashop.sk/obchod/detsky-sortiment/hracky/edukativne/
no najlepsie su krabicky od zubnej passty abo 0,5 flase :grinning: :grinning: :grinning: (ciganske hracky)
8. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz
Tie knizky mame aj my a velmi malemu chutia :grinning: ale vie sa s nimi hrat .teraz som chcela nejake kocky ,tak bud pokukam v pondelok v meste alebo objednam z mmb
8. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz
leni dakujeme :dizzy_face: tak ja teraz tiež neviem čo kúpiť :confused: chcela som toho psa ale Ninku moc ani lamaze hračky nebavia,ona len pozerá kde by čo zlé spravila :sweat_smile: dolámala uchytky, furt chce solnú lampu zhodiť,káble a zástrčky ju zaujímajú,namiesto puzzli ohlodáva koberec...no mám ja ale dobré dieťa-ani hračky jej netreba :grinning: a krabičku od zubnej pasty by ,,zožrala" :pensive: :grinning:
8. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
leni dakujeme za blahozelanie :wink:

hej zuzícek hlavne ti závidím ten tvoj užasný porantaný mobil :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
zuzicek odporučam ti ten detsky notebook,aj my ho máme,stojí 10 eur a sa mi to zdá velmi dobrá cena na to čo vsetko robí :wink: ,maju ho v tescu
8. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz
mukky :grinning: :grinning: :grinning: hej ,moj mobil mi kazdy zavidi ,ale uz mam slubeny novy ,ked budem dobra :grinning:
len musim este nejaku chvilku pockat
a ten notebook ...nie je to este skoro pre mojho drobca ? by ho ohlodala hodil o zem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz
nam marek minule z NB pismenka vydlubal :grinning: .no bola zabava ze ktore kde patri .

zuzi, tie kocky su super aspon pre nas.

mukky , aj som myslela na teba ze nieco take co meni vzhlad vo vode aby sa chrustik kupkal nepomoze?
8. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz
baby idem ja do sprchy a spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrú noc :slight_smile:
8. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
Ty zuzicek ale vieš čo ten notebook vydrží? Malý ho už x krát hodil o zem. Poskákal po nom. A stále ide :slight_smile:
8. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
No poradie písmenok by mi nerobilo prolblém. To viem naspamať. Ale minule mi urval caps lock a nešlo to nakliknúť naspať &:frowning2:
8. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz
zuzi , inac v tescu maju aj take ze tesco hracky. kluce co hraju som za 1aj par drobnych kupila a volant ten je suprovy no uz drahy ze 2,50 :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz
Dobru noc Peti :wink:

A vazne tolko vydrzi ? No uvidim ,idem v pondelok do tesca tak to tam popozeram :dizzy_face:
8. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
kupili sme malemu šatku na hlavu čo sa vzadu viaže s mickey mausom,jeho oblubený kamarat :grinning: ,klobučik s vlačikom thomas,tiez jeho oblubenec :grinning: ,2 autičká,a sa teším som kupila tuniaka calvo 3 ks v olivovom oleji,obsahuje len sol a ten ol.olej tak skusim dať pozajtra malému,este nemal rybku..no je tam sol ale hadam to nebude slané..a malo by to byt kvalitne masko..
a ja sebe len podpiru a potraviny sme kupili,uz bolo dosť hodín..
8. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz
Inak ja som malému v Carrefure kúpila super klavír - stál asi 6 €.- A má to normal klávesy ako klavír. Plus hore tlačítka - na každé pripadá jedna pesnička. Plus bubny a iné hovadiny. Veľmi dobrá vec. Len to stráášne reve a nie je tam tlačítko na stíšenie.
8. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
vini , no este ze mame doma 2 nb a normalny pc tak som ,,opisovala ,, a nakliknut bol tiez problem
8. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.