Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
8. máj 2010

nekomentujem 😔

zuziiiicek17
8. máj 2010

mukky ,ty gadzo 😀
lenka a co si jej na to povedala???mamicke myslim

lenka_66
8. máj 2010

mukky ale ty si ozaj netabulka . sak ty nedavas podla tabulky ale dlho po tom 😀

mukky
8. máj 2010

zuzicek ja negadžujem inakši, lem tak dakedy tresnem daco do etera 😀 ru 😀

leni ako ty myslis? 😀 ale asi som pochopila 😝 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

😀 Lenka 😀
Moj drobec si predchvilkou sadol kukol na mna,daco mi poblabotal ,zvalil sa na brusko a zahajal 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka_66
8. máj 2010

tha terazky ked je nestatna nic. vtedy som len skonstatovla ze ja by som nic nedala ani syr, jogurt.ked mala od narodenia ma problem.skratka zbytocne drazdit male telicko.ja som tam v tomto smere za divnu.oni vedia ze ja som v tomto "NETABULKA 😀 😀 😀,, ja som este nedala rozok , maizenu , tetrapack mlieko pripadne z automatu , zmrzlinu , maslo a plno inych dobrot

mukky
8. máj 2010

rožok si este nedala?ani chlebík?

zuziiiicek17
8. máj 2010

😕 😕 😕 maizenu , tetrapack mlieko pripadne z automatu , zmrzlinu , maslo a plno inych dobrot 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 😠
to vasa tema by sa mala volat netabulky 😝

lenka_66
8. máj 2010

mukky, no ak sa povie od roka ty das v 2. cize nejdes podla tabulky.to pre novacikov co tu zavitaju aby vedeli ze nie su tu same tabulky 😀 😀 😀 inac viem preco tak davas a chapem.

zuzi, no asi si pomyslel svoje pohundral ako chlap a zalahol 😀 😀 zlatusiiik

lenka_66
8. máj 2010

chlebik mame po troske. ale oni rozky uz dali tusim v 5 mesiaci. no su tam par take ale aj par netabuliek ako mukky

zuziiiicek17
8. máj 2010

Hej ,pomyslel si : ach,mama zase po nociach ohovara a rano bude nastvana ,ze ja nespim 🙄 idem radsej chrapkat aspon ja 😀

mukky ,tebe IP nesvieti ?

mukky
8. máj 2010

leni viem že vieš 😉

sem zožrala magne 6,hadam mi pomoze pri tej mojej hlave bolavej..ale uz je opat dobre..musim to magne dokupit pre istotu...som ho daval mm ked bol vycerpany alebo vela robil..

lenka_66
8. máj 2010

mukky, ako ides s kocikom do vytahu ?

zuzi 😀 . dobru

mukky
8. máj 2010

nešvici mi ip 😕 😀
hej švicilo ale som ho zrušila calkom 😀

lenka_66
8. máj 2010

mukky, no cumiet na monitor je tiez "ukludnujuce ,,pre oci a hlavu 😉

mukky
8. máj 2010

jak tam idem??nadavam jak pohonič ze by som temu architektovi ruky polamala a pi*ujem 😀 😝 😔 😔 🤐

zuziiiicek17
8. máj 2010

Lenka ,ja idem az o polnoci .To je moj cas 😀

Mukky ,to si zapamatam! 😀 😝

lenka_66
8. máj 2010

ja cuvam a na p..ny chlp tam vojdem.minule sa mi predne koleso drelo o dvere som musela drzat koc vo vzduchu 😠 😠

mukky
8. máj 2010

zuzi ale uznaj že nestíham odpisovať 😔
ale som precitala neboj...a snad neskor,lebo som ti hladala linky,vieš? 😀

lenka_66
8. máj 2010

zuzi , prepac ze ta vyhanam 😀 😀 😀

ja som inac cely den bola husta a stareho drazdila.teraz sa mi uz nechce nist tu mi fajn. cakam ci nahodou nezaspi

mukky
8. máj 2010

ja ked vojdem,dam ho nabok na pravo,tam vlezem a nohy okolo kolesa 😀 ale inak si spokojna s kociarom,ze?
nemas ho pofotený?

zuziiiicek17
8. máj 2010

Inac ,kym som mala hlboky ,tak som sa nezmestila do ziadneho vytahu a teraz uz pohodofka 🙂

mukky ,v pohodeeee 😀

mukky
8. máj 2010

moj mm uz spí...zajta robí do večera 😔

zuziiiicek17
8. máj 2010

Mp sa mi dnes priznal ,ze v robote po nom jedna ide 😠 😠 😠 dpc...naco mi to hovori ...ja mu tiez take radsej nehovorim ,aby bol pokoj ,ale on neeee,on ma musi nas*at

mukky
8. máj 2010

nikoll takže ste sa mali super dnes 🙂 ,ste toho vela postíhali 😎

mukky
8. máj 2010

hmm to ma mrzí zuzícek.. 😒
aj ja mam pocit z jednej mm kolegyne ze by aj sla po nom ale ich vec 😀

zuziiiicek17
8. máj 2010

tebe by to bolo jedno ?

lenka_66
8. máj 2010

mukky , no moze byt. len mi pride ze kos je vacsi ako sedacka.a ked tam mam prsiplast aj tak uz tam toho vela nedam

mukky
8. máj 2010

co by som mohla..nič keby ze hej..ale ona no je starsia,neupravena,vydatá a z DEDINY 😀 🤐

mukky
8. máj 2010

lenka krasna farba 😅