• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
mukky , nikdy nevies :wink: .divila by si sa
8. máj 2010 o 23:49  • Odpovedz
a ty mas aku?
8. máj 2010 o 23:49  • Odpovedz
leni mne sa tam zmesti toho dost,to nosis aj susedom tie prsiplaste?? :grinning:
ale ved cely rok ho nebudes nosit :grinning: ,či?
8. máj 2010 o 23:50  • Odpovedz
Aj ja som ! :grinning: ale som upravena,slobodna a mladsia :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2010 o 23:52  • Odpovedz
leni nejaka osobna skusenost? :confused:
cerveno modry ale nie taka pekna modra ako ty mas..iny vtedy nemali a vobec som ani ten kociar nepoznala..bol posledny tak dal nam aj zlavu
8. máj 2010 o 23:52  • Odpovedz
ale hadam nie no....len som videla ako s nim rozpravala..
8. máj 2010 o 23:53  • Odpovedz
no sak je ako stan velky. v hlbokom som mala stale dole hodeny.ze nic ma neprekvapi.tak teraz tam mam ten STAN , 2xmbil , kluce ako bachar , penazenka , este nieco pre mareka a uz sa sype von :angry:
8. máj 2010 o 23:54  • Odpovedz
pekna foto mukky :dizzy_face:
lenka ,kocik krasny... :dizzy_face:
michal sa mi skoro strepal z postele :confounded:
8. máj 2010 o 23:55  • Odpovedz
ok baby moje,lucim sa,,idem este kuk postu pre teba ak uz je v archive a bez servitky...rano neviem kedy mam zivy budícek :confused:
8. máj 2010 o 23:56  • Odpovedz
ja tiez idem hajat,uz je moj cas :wink: bru noc :dizzy_face:
8. máj 2010 o 23:57  • Odpovedz
zizu , nik nepochybuje o tvojej krase :grinning:

mukky , nie len ked pracujes v zenskom kolektive cca 20 bab tak to uz len sa podozvedas :confused: .no hej celkom ujde farba som sa bala bo len cez net som videla
8. máj 2010 o 23:58  • Odpovedz
dakujem ,a takto si marek uziva u babky
9. máj 2010 o 00:01  • Odpovedz
No že aké profi foto lenka :wink: Inak kočík je krásny - fenomenálna farba.
Tááá čo máš proti dzífkam z dzedziny mukky? Tááá by si sa dzivila jaké kočice nám to tu chodáááá :grinning:
Idemem dnes na návštevu poobede. Tak dúfam že malý zaspí doobeda aby bol poobede čulý a ukázal sa v celej svojej zdivenej kráse :slight_smile: Snád malú Ninu (3 mes) nevytrasie z perinky.
9. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz
ahojky :sunglasses:
vini jááá,ništ :grinning: :grinning: :grinning:
aale nie,fakt nič to len ako som chcela povedať tým ze niektoré gadžovky :grinning: /u nás sa tak vraví dedincankam,u vas su to asi sedlačky :grinning: /su proste neupravene,len okolo domu robia,nezaujima ich moda a táák...ale to samo ze nemusia byť take len na dedine... :grinning:

my sme dnes doma,len pojdem von s malým,idem jesť ja a j drobec tak budem mať chvilu čas na kona
9. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz
Dievcata moje :slight_smile: Vsetko krasne ku dnu matiek :dizzy_face:
9. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz
zuzícek aj tebe :dizzy_face:
ja som zabudla ze to je dnes,sice ano,mm ide po robote odniesť mame čokoladu a ty kedy idzeš po love? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj nejaký program bude?
9. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz
zuzicek neviem ci baby davali link aj na tieto kocky...som vcera nestihla kuk,su lacnejsie,vydržia nálety :grinning: aj my ich máme no a tak mozes kupit Michalovi hraciek viac..a ak nemas karticku v draciku tak si vybav a potom su aj zlavy pri nakupe,tusim 7 %
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=711102&kategoria=69
9. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz
teraz je nový obrovský dračik v galerii :wink:
9. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz
pekne :slight_smile: musim popozerat este vela toho.i ked ja by som kupila asi vsetko :grinning:
po penezi idem o stvrtej :grinning: A budu tam deti zo skolky a zš robit program :grinning:
9. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz
VAzne ??? Ja som chcela ist aj do Galerky ,no uvidim co budem stihat .Chcem ist do hypertesca a potom este dakde .Ale idem s malym ,lebo babke sa hho uz bojim nechat.Dnes tu bola sanitka,lebo je jej velmi zle :frowning2:
9. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz
juj a co jej je? :frowning2: s tlakom?
ved chod do galerky,ci co chces v tescu?
9. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz
http://www.dracik.sk/rozpravkova-karta.aspx

zuzi aha,tak najprv musis urobit vacsi nakup hraciek..a tak dostanes kartu a pri dalsej kupe ju predlozis a uz budes mat zlavu..som zabudla ze to tak funguje,prepác
9. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz
nie zlcnik ...ma kamen a jedla vcera klobasu . :frowning2:
9. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz
To s tou kartou ,no uvidim o mesiac ,ci ju dostanem :grinning:
9. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz
:unamused: chudak babka,to su strasne bolesti :unamused:
preco o mesiac?
a aká bola noc,kedy vste vstali?
9. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz
No ona nemala bolesti ako krce,len ju to tak tazilo a tak
O mesiac dostane mp vyplatu ,preto .Ja by som si to nemohla dovolit .
Noc ,v pohode ,len som skoro nic nespala,lebo som hladkala maleho a tak
9. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz
hej mala som raz zachvat zlcnikovy strasne niečo...som mala az horucky z toho okolo 39,to sme boli v chorvatsku na krstiny svagrininmu synovi,tam to bola ako velka svadba,vela jedla a strasne vela chodov..no chorvati ale v kuse tancovali a ja sotva jeden tanec...tak sa niet co diviť,ale bolo to fakt strasné nieco :pensive:
9. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz
a co a tak? :grinning: si mala spať a nie sa mojkat s miškom :sweat_smile:
9. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz
neviem co tak na mna prislo ,kukala som na neho a tak som si vravela,ze neviem co by som robila bez neho
9. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz
inak lutujem ze ked sme boli v Ikei som malemu nekupila taky ako plášť ked sa maluje alebo pečiatkuje :frowning2: ,mm že načo..a to stale ked jeho počuvam tak nedobre :rolling_eyes:

my si teraz pečiatkujeme pečiatkami a pečiatko-fixami no a potom ale malý vyzerá :grinning: a este som to neprala tak neviem ci sa mi to vyperie :confused: :confused:

sme mu ešte v Ba kupili taku ako keby tašku mickey mausa,su tam peciatky,vankušik s farbou,fixo-pečiatky,kriedy,zápisníček ,velmi pekne to je,ale neviem to najsť na nete :grinning: to asi nikollka by skor našla...
musim popozerať niekde v papiernictve ci nepredavaju nieco pre deti na oblecenie ked sa maluje,aby sa uplne nezafarbili,neviete o niečom??
9. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.