Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
8. máj 2010

mukky , nikdy nevies 😉 .divila by si sa

lenka_66
8. máj 2010

a ty mas aku?

mukky
8. máj 2010

leni mne sa tam zmesti toho dost,to nosis aj susedom tie prsiplaste?? 😀
ale ved cely rok ho nebudes nosit 😀 ,či?

zuziiiicek17
8. máj 2010

Aj ja som ! 😀 ale som upravena,slobodna a mladsia 😀 😀 😀

mukky
8. máj 2010

leni nejaka osobna skusenost? 😕
cerveno modry ale nie taka pekna modra ako ty mas..iny vtedy nemali a vobec som ani ten kociar nepoznala..bol posledny tak dal nam aj zlavu

mukky
8. máj 2010

ale hadam nie no....len som videla ako s nim rozpravala..

lenka_66
8. máj 2010

no sak je ako stan velky. v hlbokom som mala stale dole hodeny.ze nic ma neprekvapi.tak teraz tam mam ten STAN , 2xmbil , kluce ako bachar , penazenka , este nieco pre mareka a uz sa sype von 😠

zuziiiicek17
8. máj 2010

pekna foto mukky 😵
lenka ,kocik krasny... 😵
michal sa mi skoro strepal z postele 😖

mukky
8. máj 2010

ok baby moje,lucim sa,,idem este kuk postu pre teba ak uz je v archive a bez servitky...rano neviem kedy mam zivy budícek 😕

zuziiiicek17
8. máj 2010

ja tiez idem hajat,uz je moj cas 😉 bru noc 😵

lenka_66
8. máj 2010

zizu , nik nepochybuje o tvojej krase 😀

mukky , nie len ked pracujes v zenskom kolektive cca 20 bab tak to uz len sa podozvedas 😕 .no hej celkom ujde farba som sa bala bo len cez net som videla

lenka_66
8. máj 2010

dakujem ,a takto si marek uziva u babky

vinifera
9. máj 2010

No že aké profi foto lenka 😉 Inak kočík je krásny - fenomenálna farba.
Tááá čo máš proti dzífkam z dzedziny mukky? Tááá by si sa dzivila jaké kočice nám to tu chodáááá 😀
Idemem dnes na návštevu poobede. Tak dúfam že malý zaspí doobeda aby bol poobede čulý a ukázal sa v celej svojej zdivenej kráse 🙂 Snád malú Ninu (3 mes) nevytrasie z perinky.

mukky
9. máj 2010

ahojky 😎
vini jááá,ništ 😀 😀 😀
aale nie,fakt nič to len ako som chcela povedať tým ze niektoré gadžovky 😀 /u nás sa tak vraví dedincankam,u vas su to asi sedlačky 😀 /su proste neupravene,len okolo domu robia,nezaujima ich moda a táák...ale to samo ze nemusia byť take len na dedine... 😀

my sme dnes doma,len pojdem von s malým,idem jesť ja a j drobec tak budem mať chvilu čas na kona

zuziiiicek17
9. máj 2010

Dievcata moje 🙂 Vsetko krasne ku dnu matiek 😵

mukky
9. máj 2010

zuzícek aj tebe 😵
ja som zabudla ze to je dnes,sice ano,mm ide po robote odniesť mame čokoladu a ty kedy idzeš po love? 😀 😵 😵
aj nejaký program bude?

mukky
9. máj 2010

zuzicek neviem ci baby davali link aj na tieto kocky...som vcera nestihla kuk,su lacnejsie,vydržia nálety 😀 aj my ich máme no a tak mozes kupit Michalovi hraciek viac..a ak nemas karticku v draciku tak si vybav a potom su aj zlavy pri nakupe,tusim 7 %
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

mukky
9. máj 2010

teraz je nový obrovský dračik v galerii 😉

zuziiiicek17
9. máj 2010

pekne 🙂 musim popozerat este vela toho.i ked ja by som kupila asi vsetko 😀
po penezi idem o stvrtej 😀 A budu tam deti zo skolky a zš robit program 😀

zuziiiicek17
9. máj 2010

VAzne ??? Ja som chcela ist aj do Galerky ,no uvidim co budem stihat .Chcem ist do hypertesca a potom este dakde .Ale idem s malym ,lebo babke sa hho uz bojim nechat.Dnes tu bola sanitka,lebo je jej velmi zle ☹

mukky
9. máj 2010

juj a co jej je? ☹ s tlakom?
ved chod do galerky,ci co chces v tescu?

mukky
9. máj 2010

http://www.dracik.sk/rozpravkova-karta.aspx

zuzi aha,tak najprv musis urobit vacsi nakup hraciek..a tak dostanes kartu a pri dalsej kupe ju predlozis a uz budes mat zlavu..som zabudla ze to tak funguje,prepác

zuziiiicek17
9. máj 2010

nie zlcnik ...ma kamen a jedla vcera klobasu . ☹

zuziiiicek17
9. máj 2010

To s tou kartou ,no uvidim o mesiac ,ci ju dostanem 😀

mukky
9. máj 2010

😒 chudak babka,to su strasne bolesti 😒
preco o mesiac?
a aká bola noc,kedy vste vstali?

zuziiiicek17
9. máj 2010

No ona nemala bolesti ako krce,len ju to tak tazilo a tak
O mesiac dostane mp vyplatu ,preto .Ja by som si to nemohla dovolit .
Noc ,v pohode ,len som skoro nic nespala,lebo som hladkala maleho a tak

mukky
9. máj 2010

hej mala som raz zachvat zlcnikovy strasne niečo...som mala az horucky z toho okolo 39,to sme boli v chorvatsku na krstiny svagrininmu synovi,tam to bola ako velka svadba,vela jedla a strasne vela chodov..no chorvati ale v kuse tancovali a ja sotva jeden tanec...tak sa niet co diviť,ale bolo to fakt strasné nieco 😔

mukky
9. máj 2010

a co a tak? 😀 si mala spať a nie sa mojkat s miškom 😅

zuziiiicek17
9. máj 2010

neviem co tak na mna prislo ,kukala som na neho a tak som si vravela,ze neviem co by som robila bez neho

mukky
9. máj 2010

inak lutujem ze ked sme boli v Ikei som malemu nekupila taky ako plášť ked sa maluje alebo pečiatkuje ☹ ,mm že načo..a to stale ked jeho počuvam tak nedobre 🙄

my si teraz pečiatkujeme pečiatkami a pečiatko-fixami no a potom ale malý vyzerá 😀 a este som to neprala tak neviem ci sa mi to vyperie 😕 😕

sme mu ešte v Ba kupili taku ako keby tašku mickey mausa,su tam peciatky,vankušik s farbou,fixo-pečiatky,kriedy,zápisníček ,velmi pekne to je,ale neviem to najsť na nete 😀 to asi nikollka by skor našla...
musim popozerať niekde v papiernictve ci nepredavaju nieco pre deti na oblecenie ked sa maluje,aby sa uplne nezafarbili,neviete o niečom??