Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
9. máj 2010

lenka pošli mi do ip tvoje meno na fb teda ak chceš 😉 mukky ty tam nie si?

mukky
9. máj 2010

leni ona len teraz napisala ze sa nevie vypiskat a uz nedoslka..ale aj ja som si o tom nasla ze to bude asi zapal alebo s oblickou nieco ☹

lenka_66
9. máj 2010

a ake je stare / velke ?

lenka_66
9. máj 2010

ono vlastne ked ma problem ze je zvacsena oblicka abo kanalik tak sa moc nedostane do mechura ale vracia sa spat a tie deti maju stale zapal.terba to inac fakt riesit bo nesranda

mukky
9. máj 2010

baby skuste si dat do googla stv videoarchiv..aj vam vyhadzuje stale ten live hokej?? 😠

mukky
9. máj 2010

bude mat 10 mesiacov..som jej napisala io aj dala link na to ☹ hadam to nebude ich pripad..uz sa neozvala ☹

lenka_66
9. máj 2010

mukky ja tam mam ciernu obrazovku a na boku programy

lenka_66
9. máj 2010

tak za 10 mesiacov by si hadam vsimla problem skor.mozno ma tam len infekciu a ked piska tak so to stipe

petka035
9. máj 2010

ja to čo lenka

mukky
9. máj 2010

a skus si dat videoarchiv a postu pre teba co ti vyhodi...

petka035
9. máj 2010

tiež si myslím,že je to infekciou alebo má malý strach z toho 😕 asi by som zašla k dr vyšetriť moč

mukky
9. máj 2010

uz to idéé,to co oni povinne dali hokej a vypli archiv? 🙄 asi 😀

lenka_66
9. máj 2010

ponukne mi pribehy

peti tie kluco co ma ninka su ake ? vyzeraju ako tie co som pisala vcera zuzke

mukky
9. máj 2010

leni ano,uz to jde

lenka_66
9. máj 2010

mukky ty si fanda posty ?

petka035
9. máj 2010

leni neviem čo presne myslíš,ale ak myslíš to čo ja 😀 tak chicco

mukky
9. máj 2010

hej 😀 aj ceskej..ale uz nejde antik archvi tak musim cakad skoro do 2 aby som to videla v reprize 🙄

mukky
9. máj 2010

cakať 😀

lenka_66
9. máj 2010

asi hej , take biele. len moje stali 1ea par centikov.aj hraju ?nase ano

mukky 😀 😀 😀 .co by si robila ak by ti pri dverach zazvonil postar janko? inac si pisala ze poznas tu babu z modreho ... co slo.tak aj ja ale ta petrova mama bola moja kolegyna

vinifera
9. máj 2010

Ahojte kočky!
No tak som Vás konečne dočítala 😝 Boli sme na obed zaviesť tatikovi obed a skočiť do Hypertesca kúpiť niečo malej na návštevu (teda nech tam okrem obálky donesiem aj niečo iné) Potom sme boli na tej návšteve. Sme tam boli akože miesto krstín - lebo vtedy sme boli s malý v nemocnic. A to som si v kalendári nevšimla že tá sestrenka mala ešte aj včera meniny 😅 Trubka som.
Potom sme boli u svokry. (to mi zas môj trafený chlap nepovedal že mala svokra narodky) takže sa tam za mnou dorútil s fľašou. A ja čumím jak krava zo stajne že čo sa deje - a on že má narodky. Ale komunikácia je obmedzená nakoľko ma vytočil. Lebo ráno povedal že ide do roboty lebo potrebuje nadrobiť víkend lebo chceme na koncert KISS do BA. Ale pochybuje že to víde. No a on síce v robote bol. Ale robila aj jeho kolegina. Takže tam vôbec nemusel byť. No ale workoholik. Čo už narobím. 🙄 🙄
Potom som malého nechala u svokry a šli sme ešte so známymi na kávu. Po ceste domov malý zadrichmal v aute. Tak už búva 🙂

petka035
9. máj 2010

leni kt.fotka to je? napíš mi tam komentár 😉 lebo som mimo, ja už pijem to víno takže chápte 😀

lenka_66
9. máj 2010

vini, no nech mu spanok aspon do 9 rana vydrzi 😉

lenka_66
9. máj 2010

peti to nemyslis vazne zas este som nedosla do konca. plno prace mam kon, fb 😀

mukky
9. máj 2010

leni naozaj?? 😕 teda..a ty si kde pracovala ak mozem vediet..

no ja by som nesla do posty,som tremista aj ked na to nevypadam 😀

vinifera
9. máj 2010

Vítam novú "netabuľku". Decká majú krásne mená. A Concord máte aký? Neo, lava? Strááášne by som chcela ale drahé sú jak svina ...
Zuzicek u nás na vítaní občanov dávali poukážku na nákup detského oblečenia v jednom obchode v meste na hodnotu 10 € (ktorý som zabudla založený v knihe a prepadol ) a ešte knihu dieťaťa.
Nika ja mám podobné hodiny ale v čiernom prevedení. Teda už nejdú. Treba baterku vymeniť. Ale aj tak málo nosím hodinky tak ma to nejak extra nerozčuluje.
Ten svalnatý černoch bol aj včera v TV novinách. NO tak čo sa hovorí tak černosi majú veľkých vt..v. Ale zasa mala som svalnáča a ten tam teda nemal bohvie čo. Ale je pravda ako peta napísala že pri takých stehniskách všetko vyzerá krpato 😀
Mukky magnezium po pôrode ti ani nedajú. Nakoľko to spomaľuje zavinovanie maternice. Ale potom to už nie je problém. Ved je to len minerál. Takže pohoda. 🙂

mukky
9. máj 2010

peti hej chapeme 😀

vinifera
9. máj 2010

http://www.luxurymag.cz/novinky/4/louis-vuitton...

no a ešte k tým kabelkám originál verzus fake.
Kedysi som videla aj super video. Len sa mi ho nechce hľadať.

petka035
9. máj 2010

leni tak nehrajú a sú to chicco

lenka_66
9. máj 2010

peti dala som tam smajla .c.23

mukky , no mala si ma na ociach urcite.aj ked teraz tam velmi nechodis 😉