• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
leni :grinning:

hej tam u nas??no idem kuk blizsíe tvoje foto :confused:
9. máj 2010 o 23:45  • Odpovedz
hehe , sak uz tam nie som tak naco .hej tu u nas ale ked sa otvorila na mieri tak som presla tam.cca 3 roky
9. máj 2010 o 23:46  • Odpovedz
mukky a kde si vysnorila malého fotky?
9. máj 2010 o 23:47  • Odpovedz
leni a kolko rokov si tam robila??? :confused: tam sa prebaluje maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este tam robi ten blby veduci v okuliaroch?
9. máj 2010 o 23:47  • Odpovedz
vini nebudem prezrádzať...ale nie,zuzicek mi o tom vcera napisala :frowning2:
9. máj 2010 o 23:48  • Odpovedz
no a v 2005 roku si kde robila??
9. máj 2010 o 23:48  • Odpovedz
bože tu robotu riešite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 23:49  • Odpovedz
peti a tebe kto rano vstava k malej?? :grinning:
nezvyknes tak dlho tu byť :sweat_smile:
9. máj 2010 o 23:50  • Odpovedz
od 1998.maso , syry sa vsade prebaluju .darmo ti povedia ze nie.kazde rano sa stiahne z vitriny a prebaluje.a maso ked smrdi tak ide na lahodky do pece v tom je expert optima.a ten v okuliaroch uz tam nieje .uz je inspektor a ma na starosti asi 8 bil a chodi ich kontrolovat
9. máj 2010 o 23:50  • Odpovedz
no matika nie je moja silna stranka no tusim este tu .vari si u nas nerobila :grinning:
9. máj 2010 o 23:51  • Odpovedz
mukky ja mám úžasného mm a on vstáva k malej aj v noci :sweat_smile: a aj ráno :sweat_smile:
9. máj 2010 o 23:53  • Odpovedz
som ti pisla kde som robila :grinning:
tak potom ta urcite poznam aspon z videnia..my sme tak postavali pred obchodom kym dosiel sef :grinning: ale tam pred tym kde som robila
9. máj 2010 o 23:54  • Odpovedz
tááá vidííš zuziček otázka na teba . ty si písala že sesternica má malého alergického na BKM? Ako mu to diagnostikovali?
Lebo nám v nemocnici povedali že nie je alerg. Alergologička povedala že je.
Medzi klinické príznaky patrí vracanie, kolikovité bolesti brucha, stolica s prímesou hlienu alebo krvi, hnačka, zápal stredného ucha, nádcha a veľmi často ekzém. Zriedkavejšie sa prejavuje chudokrvnosťou, znížením množstva bielych krviniek a krvných doštičiek.
Malý má ekzém. Ale nič iné. Po tom čo mi v nemocnici povedali že nie je alrgický na BKM. Tak som mu dala prvú vec v ktorej bolo mlieko - a to jogurt (v 15. mes!) On nijako nezareagoval. Ale alergologička tvrdí že alergický je.
moj uz spi a mam vybavene aj ja ze rano vstava on :sweat_smile:
vini mne sa tiež nezdá,že by sa alergia na bkm prejavila len ekzemom, my sme robili počas strednej na to referát a fakt hl.príznakom boli súvislosti s bruchom
9. máj 2010 o 23:56  • Odpovedz
mukky no to vieš, treba si to zariadiť :wink: možno keby si zostala pri tom černochovi :grinning:
9. máj 2010 o 23:57  • Odpovedz
peti :grinning:
9. máj 2010 o 23:58  • Odpovedz
NO a to on nikdy nemal (chválim toho tam hore)
Fakt nikdy žiadne koliky, žiadne vracanie, bolenie bruška, problémy s kakanim. Stolica vždy ukážková.
Napr ked som mu dala kyslú výživu tak sa ekzémom vyhodil do hodiny! Jogurty sme mu dávali so svokrou dva týždne a nič!
Ja sú z toh vuuul.
9. máj 2010 o 23:58  • Odpovedz
fuha rimmel rozdava rady v strave po roku dietata... :confused:
9. máj 2010 o 23:59  • Odpovedz
vini ale ja poznám dvoch ludí alergických na bkm a obaja majú také prejavy že bolesti brucha a hnačky ale vyražka nie :confused:
9. máj 2010 o 23:59  • Odpovedz
mukky rimmel je téma sama o sebe :sweat_smile:
10. máj 2010 o 00:02  • Odpovedz
vini , ziadaj este raz testy ak ti ich spravia. mne brali v priebehu 3 dni ale na inych oddeleniach. a som mala jedno ze total asi 10x nad hranicou a druhe uplne pod. museli mi spravit o tyzden zas a uz bolo cca v pohode.dr. skonstatovala ach tie nase slavne labaky
10. máj 2010 o 00:03  • Odpovedz
ozaj a sparglu este marek nemoze?
10. máj 2010 o 00:04  • Odpovedz
idem ja už spať :frowning2: ma mm núti,že nech to vypnem :sweat_smile: tak dobrú noc :wink:
10. máj 2010 o 00:04  • Odpovedz
dajte si stv 2 :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 00:06  • Odpovedz
petka všetko je to nejaké divné. Bolo mi povedané že takéto deti s alergiami majú slabú imunitu. Malý nebol do roka ani raz chorý. Žiadne lieky (okrem tých pri horúčkach čo mu šli zuby) nikdy nejedol. Až v roku antb (prvé) ked mal ten ekzém infikovaný. Źiadne sople, chrchlanie --- nič. Je v stálom styku so zvieratami a tam mu vyšli len 3 krížiky z 5 ako alergia - teda najmenej. Ale napr treska, soja, zeler, arašidy a podobné hovadiny čo nikdy nejedol má po 5 krížikov. (teda max)
No a tú hyperaktivitu som našla ako sprivodný jak takýcht ekzémov. Alegol povedala že po Zodacu a Denerele bude kľudný jak baránok. Dnes zaspal bolo 22.30 aj to v aute....
10. máj 2010 o 00:07  • Odpovedz
uz ste asi nestihli...
peti muza si pocuvaj,papa :grinning:
10. máj 2010 o 00:07  • Odpovedz
krupica špagát
10. máj 2010 o 00:10  • Odpovedz
co vini? :grinning:
10. máj 2010 o 00:11  • Odpovedz
..sprievodný jak pri ekzémoch a alergiách ... píšem jak tatar. Chlap mi leží pod rukou. Vtierkuje. Ale mne teda skôr zavadzia :grinning:
10. máj 2010 o 00:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.