• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
sprievodný jav..... a pes mi spí pod notebookom....
10. máj 2010 o 00:12  • Odpovedz
peti , paa

vini , a nevyslo mu preto ze alergia lebo to este nemal? sak telo s tym vlastne este nepracovalo a nevie co s tym (laicky povedane)
10. máj 2010 o 00:12  • Odpovedz
no lenka neviem. Každý mi hovorí niečo iné.
V nemocnici, na kožnom, na alegologii u detskej....
Napr. kúpanie. Detská povie každý den. V pôrodnici hovorili každý druhý den. Primárka na kožnom každý den v hypermangáne. Bývalá primárka na kožnom že raz za týžden - a denne utierať pod plienkovou časťou. Včuľ si vyber.
10. máj 2010 o 00:14  • Odpovedz
vini asi podla seba , sak vidis co mu skodi . vies ako to myslim
10. máj 2010 o 00:17  • Odpovedz
asi by som fakt sla na opatovne testy . a dala mu pretym nieco co este nejedol ze ako to vyjde.
10. máj 2010 o 00:20  • Odpovedz
a tie mydlove vlocky pomohli kusok?
10. máj 2010 o 00:21  • Odpovedz
Teraz kúpeme každý druhý den v hypermangáne :slight_smile:
lenka neviem čo zabralo (či vysadenia jablka, nasadenie zodacu alebo pranie v pracom géle z mydlových vločiek) ale niečo isto. Lebo po dlhej dobe sa mu vyčistili ruky (ktorými začal) postupne chrbát a hrudníček a lepšia sa aj nohy (klopklopklop) a tvárička.
Už fakt nechcem zažiť taký ekzém ako videli kočky na fotkkách. Ale to sme sa mazali 5 x denne masťami a takmer som nespala aby sa to dalo doporiadku.
10. máj 2010 o 00:24  • Odpovedz
ti verim. uvidis ked vysadis zodac. ci uz aj ten na stalo?
10. máj 2010 o 00:29  • Odpovedz
no idem ja tiez , bo drahy na mna divne pozera :angry:
majte sa krasne
10. máj 2010 o 00:31  • Odpovedz
zodac este stále. Ja neviem dokedy. Ale idem búvať. Dobrú nocku :slight_smile:
10. máj 2010 o 00:31  • Odpovedz
Ahojte....

Baby vidím že riešite či je origoš a čo nie je...
Origoš Louis Vuitton alebo Ed Hardy, či podobné drahé značky za 100eur nekúpite nebojte :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ked je to ako origoš, sú to len veľmi kvalitné repliky!!!
Kebyže chcete ozaj origoš z dielne Hardyho či podobne, tak by ste si museli pripraviť min. od 1500-2000eur, ak nie aj viac...

A potom sú úplne falše, kde je zle znak, ebo je tam niečo inak ako na originály, a to už ide za pár šupiek bud na nete, alebo aj u čin čonga :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz
My sme sa najedli španátiku, malý zabštil skoro plný tanier :zipper_mouth: :sweat_smile: :dizzy_face: špenát lúbi..
A ako to že tu ešte nik od rána nebol :sweat_smile:

Zuzka asi išla nakupovať, niečo pre malého :wink:
Potom napíš, čo si kúpila nakoniec :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz
co tu nikto nepracuje ????? :grinning:

niki ako robis spenat? skusila by som dat marekovi.uz som mu dala nea zaciatku a sa vyhadzal.tak som nepokusala viac.

to sa mi paci http://www.modrykonik.sk/fotoblog/anaj_janka/album/zienky-tak-toto-je-super/5204915/
10. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz
niki no nebol nik , to len ty si take ranne vtaca :grinning: :grinning: :grinning:
slusny ludia este spia :wink:
10. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz
Nerobila som ja, ale babka :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes je zase také oničom počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz
Ved to dnes som bola prvá, fakt ako nejaké renné vtáča :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz
niki, no berieme si z tebaa priklad :grinning: a babku nepozicias ?

baby , tak ako ten spenat.vtedy to bolo sklicko teraz mam mrazeny .
10. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz
Aha :grinning:

Mp chcel robiť v sobotu opekačku u nás na dvore so zopár ľuďmi, ale zatrhla som to...
Nejak nemám náladu, a potom ten bordel čo by tu bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samozrejme ja by som to musela upratovať, nie on...
On si to len vymyslí, nakúpi veci, ale druhý den, by som mala čo robiť.. a nechce sa mi ani piť, keďže sme teraz boli piť a to poriadne :sweat_smile:
10. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
niki , vacsinou ked sa na nieco tesis tak to je o nicom a ked sa ti to nepozdava tak to dopadne skvele.
10. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz
No ale som to zatrhla, takže neviem ako by to dopadlo :sweat_smile:
10. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz
tak nekdy priste (citaj cesky :grinning: )
10. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz
ahojte,idem kuk čo ste poklebetili :sunglasses:
10. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz
10. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz
tha vela ste nenapísali,cau :grinning:
10. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz
Len teraz mi zaspa malý...
10. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz
lenka pýtaš sa ako robiť špenát dospelákom alebo drobcovi? :sweat_smile:
ale asi drobcovi...

špenát ale musite varit vždy čerstvý, nesmie sa ohrievať,/teda nemal by sa/ lebo dusičnany ktoré už obsahuje sa rýchlo menia na nebezpečené dusitany a sustreduje sa ich tam pri ohrievaní veľmi vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mám špenát mrazený,také guličky,nakrajam trosku cibule na kocky,podusim ju na vode,pridam špenát,podusí sa tento dlhsie,dolievam vodičku ,malinko cesnaku a ked vypnem pridám trosku jogurtu bieleho alebo kyslej smotany,k tomu varené zemiaky
tento guličkový špenát nie pretlak dusím cca 20 minut,pre menšie detičky mozte cibulu a cesnak vylučiť
10. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz
nikoll tak ktoru si si penazenku kupila?uz si si ju objednala?
10. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz
čo porábate inak?
10. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz
my sme boli von a potom sme šli na nákup potravín a ja na skok do dm,oni do dráčika..chlapi spia,aj ja pojdem :grinning: mm ide do nočnej,drobec uz hajá hodinu,trosku neskor siel spinkať
10. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz
no a u nás prší..ale aj to treba,prírode vodičku :sweat_smile:
10. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.