Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
10. máj 2010

Ahojte tak ja som bola doobeda s malou von,jej trvalo kým zaspala, furt si čiapku naťahuje 😝 ,potom sme robili obed a teraz s nou išiel mm von ale ja musím ísť žehliť a umyť kúpelku-sa mi nechce 🙄 chce sa mi spať 😅

nikollette
10. máj 2010

Mukky aj ste niečo pekné kúpili drobcovi v Dráčiku? 🙂

Ahoj Peti... ja by som tiež spala, ale sa bojím zalahť k malému, kedže nikdy neviem kedy sa zobudí, a potom by som bola ešte viac unavená..

mukky
10. máj 2010

petka 😀 tak sa vykasli na pratanie a spi 😀 precitaj si jedno moje motto,tam to je napisane vystizne 😀

nikoll nie,predvcerom sme mu kupili autícka ,len mm siel pozriet vláčik nejaký...teraz ho nezaujímaju velmi hracky,len čítanie,pečiatkovanie,kreslenie a auticka trosku,také tie "angličáky"
lebo mm bol u kamaráta v obchode s malým a malý dostal taký tirák alebo čo to je 😀 a sa s tým pár dní bavil..
no a ten kamoš mu urobil cenu na to dvd aj s opierkou 😀,mm uz povedal ze to zoberie ale neviem este cenu presne...

mukky
10. máj 2010

Nevarte, Neupratujte. Žiadny muž ešte nemiloval ženu preto, že vyleštila parkety 😀

nikollette
10. máj 2010

Ten lego duplo vláčik sa ti nepáči? My asi na 2narodky kúpime 😉 vyzerá super..

mukky
10. máj 2010

my sme chceli len taký obyčajný vláčik na hranie...lego je momentalne odlozene celé,lebo sa s nim nehral a kupila som drevene hracky,take kruzka,mam ich aj v albume,to je lepsie teraz ako lego 😀 a take drevenekocky- tvary,tie su z Ikei

mukky
10. máj 2010

idem si na chvilu lahnut k malému,hádam este hodku potiahne 😀

nikollette
10. máj 2010

Tak dobrú...
Ja pozerám nejaké LV šatky na nete 😀 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Toto už je moc... blééé 😝

nikollette
10. máj 2010

😝 😀

nikollette
10. máj 2010

😕

vinifera
10. máj 2010

Nemala si to náhodou pozerať šatky LV? 😀

Ale inak sú tí chalani nechutní - fuj!

nikollette
10. máj 2010

DPC 😀 😀 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Krásavica ne???
Totáôna chlapiňa 😀 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Asi začnem posilovať, takúto figúru chcem 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

Tak toto je čistý steroid, a ani hodina strávená v posielke..
Dpč, vyzerá ako klobáska nafuknutá 😝 síce ho to nafúklo, ale svaly nikde 😀

nikollette
10. máj 2010

detto

mukky
10. máj 2010

cafte,co preberáte?opať pipí.y svalnáčov???? 😀 😀 😀 😀

drobec hajal 4 hodky,nedávno sme vstali 😕 😀

nikollette
10. máj 2010

ne pipíky, ale svaly 😀 😀 😀

mukky
10. máj 2010

tak tí dvaja poslední su otras 😝
a tamtí fakt prehnané 😕 ved z tolkej chémie čo do seba pchaju sa im ani netento smerom hore 😀 😀 😕

nikollette
10. máj 2010

Ty furt len na pipíky myslíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Veru hentí prehnaný otras, a títo posledný, až hanba sveta 😀 😀 😀

mukky
10. máj 2010

ja tak pekne napísem ze s bodkou a ty to tu rovno vyvalíš 😀

nikoll som teraz umývala riady a rozmýslala nad tebou 😀 sa ti nečkalo? 😀

mukky
10. máj 2010

nemyslím fakt 😔 😕

nikollette
10. máj 2010

Fuj tí posledný, ved to je úplne vidno, že si dali iba nejaké nafukovačky... Aspon keby aj do posilky zabehli občas, aby nevyzerali ako nafuknuté balóny 😝

nikollette
10. máj 2010

Nie, nečkalo.. A čo si nadomnou rozmýšlala 😀

mukky
10. máj 2010

zuzícek kde si?? ☹ ☹ ☹ som ti volala ci nie si náhodou v galerii ked smy aj my boli a opat si nedostupná ☹
som rozmyslala ake to musis mat velmi zlozite ist s malým vlakom,potom zo stanice busom no hroza 😢

mukky
10. máj 2010

napisem ti ale sa nenahnevas? ☹ 😀

mukky
10. máj 2010

zuzicek a este aj k tomu prsalo 😒 tak neviem ci si bola niekde?

nikollette
10. máj 2010

Ja neviem či sa nenahnevám... Keďže neviem čo napíšeš 😀 😀

No ja si to neviem ani predstaviť tak cestovať s malým ako si písala Mukky ☹
Ja som ešte ani raz busom, ani ničím ioným okrem auta nešla s malým 😒
Teda s busom som už nešla minimálne 2roky 😀 😅

mukky
10. máj 2010

nicoll ja neviem preco som nad tým teraz rozmyslala 😀

no ze tvoj p je taký zlatý,tak ti pomáha doma 😀 ,vari ti ,pratá a tááák 😀 no ze mozno si mu mohla dovolit tu besiedku 😀 co chcel urobit na dvore..ze ste stale spolu a potrebuje asi aj pokecat s inými a zmenit stereotyp..iste mu to dobre padne

a on prata stale tak by si mu popratala aj po besiedke 😀 a podla mna iate aj ony by ti pomohol pratat..skus mu to nanrhnut ze si zmenila nazor iste sa potesí a aj si si mohla vybrat vcera darceky tak mu to dovol 😅 😅

aj ja som dala minule na tvoju radu ohladom mm uz neviem co ale viem ze dala 😀

ani ja som este nsla busom s malým 😕 a ani ma to neláka..