• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ahojte tak ja som bola doobeda s malou von,jej trvalo kým zaspala, furt si čiapku naťahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,potom sme robili obed a teraz s nou išiel mm von ale ja musím ísť žehliť a umyť kúpelku-sa mi nechce :rolling_eyes: chce sa mi spať :sweat_smile:
10. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz
Mukky aj ste niečo pekné kúpili drobcovi v Dráčiku? :slight_smile:

Ahoj Peti... ja by som tiež spala, ale sa bojím zalahť k malému, kedže nikdy neviem kedy sa zobudí, a potom by som bola ešte viac unavená..
10. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
petka :grinning: tak sa vykasli na pratanie a spi :grinning: precitaj si jedno moje motto,tam to je napisane vystizne :grinning:

nikoll nie,predvcerom sme mu kupili autícka ,len mm siel pozriet vláčik nejaký...teraz ho nezaujímaju velmi hracky,len čítanie,pečiatkovanie,kreslenie a auticka trosku,také tie "angličáky"
lebo mm bol u kamaráta v obchode s malým a malý dostal taký tirák alebo čo to je :grinning: a sa s tým pár dní bavil..
no a ten kamoš mu urobil cenu na to dvd aj s opierkou :grinning:,mm uz povedal ze to zoberie ale neviem este cenu presne...
10. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz
Nevarte, Neupratujte. Žiadny muž ešte nemiloval ženu preto, že vyleštila parkety :grinning:
10. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz
Ten lego duplo vláčik sa ti nepáči? My asi na 2narodky kúpime :wink: vyzerá super..
10. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz
my sme chceli len taký obyčajný vláčik na hranie...lego je momentalne odlozene celé,lebo sa s nim nehral a kupila som drevene hracky,take kruzka,mam ich aj v albume,to je lepsie teraz ako lego :grinning: a take drevenekocky- tvary,tie su z Ikei
10. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz
idem si na chvilu lahnut k malému,hádam este hodku potiahne :grinning:
10. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz
Tak dobrú...
Ja pozerám nejaké LV šatky na nete :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 15:42  • Odpovedz
Toto už je moc... blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz
10. máj 2010 o 18:09  • Odpovedz
10. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz
Nemala si to náhodou pozerať šatky LV? :grinning:

Ale inak sú tí chalani nechutní - fuj!
10. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz
10. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz
Krásavica ne???
Totáôna chlapiňa :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz
Asi začnem posilovať, takúto figúru chcem :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz
Tak toto je čistý steroid, a ani hodina strávená v posielke..
Dpč, vyzerá ako klobáska nafuknutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: síce ho to nafúklo, ale svaly nikde :grinning:
10. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz
10. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz
cafte,co preberáte?opať pipí.y svalnáčov???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

drobec hajal 4 hodky,nedávno sme vstali :confused: :grinning:
10. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz
ne pipíky, ale svaly :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz
tak tí dvaja poslední su otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tamtí fakt prehnané :confused: ved z tolkej chémie čo do seba pchaju sa im ani netento smerom hore :grinning: :grinning: :confused:
10. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz
Ty furt len na pipíky myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru hentí prehnaný otras, a títo posledný, až hanba sveta :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz
ja tak pekne napísem ze s bodkou a ty to tu rovno vyvalíš :grinning:

nikoll som teraz umývala riady a rozmýslala nad tebou :grinning: sa ti nečkalo? :grinning:
10. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz
nemyslím fakt :pensive: :confused:
10. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz
Fuj tí posledný, ved to je úplne vidno, že si dali iba nejaké nafukovačky... Aspon keby aj do posilky zabehli občas, aby nevyzerali ako nafuknuté balóny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nie, nečkalo.. A čo si nadomnou rozmýšlala :grinning:
zuzícek kde si?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: som ti volala ci nie si náhodou v galerii ked smy aj my boli a opat si nedostupná :frowning2:
som rozmyslala ake to musis mat velmi zlozite ist s malým vlakom,potom zo stanice busom no hroza :cry:
10. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz
napisem ti ale sa nenahnevas? :frowning2: :grinning:
10. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz
zuzicek a este aj k tomu prsalo :unamused: tak neviem ci si bola niekde?
10. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz
Ja neviem či sa nenahnevám... Keďže neviem čo napíšeš :grinning: :grinning:

No ja si to neviem ani predstaviť tak cestovať s malým ako si písala Mukky :frowning2:
Ja som ešte ani raz busom, ani ničím ioným okrem auta nešla s malým :unamused:
Teda s busom som už nešla minimálne 2roky :grinning: :sweat_smile:
10. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz
nicoll ja neviem preco som nad tým teraz rozmyslala :grinning:

no ze tvoj p je taký zlatý,tak ti pomáha doma :grinning: ,vari ti ,pratá a tááák :grinning: no ze mozno si mu mohla dovolit tu besiedku :grinning: co chcel urobit na dvore..ze ste stale spolu a potrebuje asi aj pokecat s inými a zmenit stereotyp..iste mu to dobre padne

a on prata stale tak by si mu popratala aj po besiedke :grinning: a podla mna iate aj ony by ti pomohol pratat..skus mu to nanrhnut ze si zmenila nazor iste sa potesí a aj si si mohla vybrat vcera darceky tak mu to dovol :sweat_smile: :sweat_smile:

aj ja som dala minule na tvoju radu ohladom mm uz neviem co ale viem ze dala :grinning:

ani ja som este nsla busom s malým :confused: a ani ma to neláka..
10. máj 2010 o 18:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.