• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
a piť nemusíš ak nechceš,to nie je povinne :grinning:
10. máj 2010 o 19:02  • Odpovedz
Neuraila som sa... Ale nejak nemám náladu... A chce tu urobiť taký divný mix ludí, co sa ani nepoznajú...
Však nabudúce :grinning: :grinning: :grinning:

Hej on je dobrák veľký na mna :pensive:

Minule sa skoro pobils jedným taxikárom 130kilovým:confused:
My to včera hovoril...
že išli obaja oproti sebe v aute. Pruh toho taxikára bol uzavretý, lebo tam niečo robili, a mal počkať. No on s atam napchal. MP išiel tiež, tak že sa tam ledva zmestili. A dotkli sa so spätnými zrkadlami. MP sa iba ohlo, čo si hned napravil, a tomu taxikárovi sa odjebalo :sweat_smile: tak MP išiel dalej, ale te taxikár sa za ním otočil autom a išiel za ním. Tak ho zastavil na ceste. Vystúpili obaja a ten taxikár mu začal pičovať, nech mu to MP zaplatí atd.. MP ho vysmial, že jasné, že nemal sa jebať ked nemal prednosť... Taxikár už začal byť agresívny, a sotil do MP, a MP ho hneď sotil spať, a zahučal na neho že "čo je, čo je" taxikár sa stiahol.. asi si myslel že sa MP zalakne kedže on bol starš a mal o 30kg viac... potom povedal že zavolá policajtov, a MP že nech zavolá kludne.. tak sadol do auta ten txikár, akožen už vytáčal polišov (si asi myslel že MP ešte priskočím k autu a povie že mu to zaplatí) no ked videl že MP be na neho tak len mávol rukou, naštartoval auto a frčal preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz
Mukky, ačo by som robila kebyže nepijem??? Vieš keby všetci pili a ja nie, pre mna by nebola zábava... oni by boli v nálade, pripitý, rozprávali by blbosti, (ktoré by mne v triezvom stave priapadali trápne) a už by som to hned chcela ukončiť.. celú tú párty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz
no niki este ze to tak skončilo s tým taxikárom :confused:
to nie je sranda,fakt....

ale nikoll iste by si sa bavila a ved nemusiš sa ozrať,mozes si dat ved poznas svoju mieru a budes pit tak,aby ti nebolo zle :grinning:
dobre sa najes,budes pit vela vody a hlavne nemiesas alkohol a budes fit
10. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz
Nie, nie... párty nebude.. neoroduj tu za MP :grinning: :grinning: :grinning:

No hej, ešte že ti tak dopadlo... už mi hovoril že už si myslel že sa úplne pobijú, že MP už mal pripravenú pasť :confused: :sweat_smile:
10. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz
MP si rboí novú posilku... ta pracujú na tom teraz s kamošom na dvore.. Už to nebude v pivnici, ale vo vedlajšom domčeku...
A potom ide cvičiť...
Babka brala malého teraz von, takže mám zase free :slight_smile:
10. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz
orodujem :grinning:
ja uz musim ist,ideme si kreslit,dnes pojde asi trosku neskor hajať,tak okolo 21.hodky nakuknem,dnes ide fajn film celkom na markíze,len som ho uz videla...mam rada tu herecku,to dievca..

papapapaáá
10. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz
Nechóď :frowning2:
Nikoho tu niet :unamused:

Ja ešte neviem čo budeme pozerať, keďže teraz sa z 306programov ťažko vyberá :grinning:
Len dookola prepíname, že čo by sme pozerali...
Najlepšie je mať iba 3-4 kanály a stále je čo pozerať :sweat_smile: :wink:
10. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz
Ja som včera okolo polnoci pozerala na HBO comedy Simpsonovcov film :grinning: boha, to bola kravina :sweat_smile:
10. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz
Ja som tuuuu.
10. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz
Ahojte.... :wink: :sunglasses: Krpcekovia konecneeee zaspali :wink: :pensive:
nikolette tvoj Christoperko chodi kedy vecer spavat?
10. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz
Askorka, ako kedy... niekdy o 20tej, niekdy o 23tej..
10. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz
nikolette a ked chodi "hajat" o 23 to mozes konikovat? :astonished: :wink:Samozrejme v dobrom zavidim :wink:Ja si len spomynam na Sofiu ked mala tolko co tvoj Christoperko tak to bola "neriadena strela" :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz
Ved je s ním MP :wink:
10. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz
nikolette aha :wink: :grinning: Ten moj to vzadl hned po 10 minutach :grinning: :wink:
10. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz
No ja by som mu dala.. Ked je celýden v robote, potom do večera cvičí, tak s malým by mal byť, je to jeho povinnosť... :grinning:
Ved malý má aj otca, nie len mna predsa :sunglasses:
A on je s ním rád :wink:
10. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz
Ahojte, tak mm uspáva malú a ja pojdem ešte do sprchy a kukať niečo v telke :slight_smile: spať som potom nešla, som ožehlila veci a išla som von za mm a malou. ale strašné fúkalo, tak ma bolia oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra musím ísť ráno na gyndu,to aby som o piatej vstávala :cry: Niki tak nám minule jeden chlapík odje... späťák :angry: mm išiel domov z nitry a oproti nemu dáky chlapček na audine si to jeb.. a ešte mu aj vbehol do cesty a mm sa musel uplne z cesty dať na krajnicu ale aj tak zrkadlo v zadku. ale nahánať ho nemohol, sa nemal kde otočiť,ked išli za ním dalšie autá a henten len prefrčal :angry: tak sme si zacvakali 80eur za nové a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu by furt len niekto besiedkoval :grinning: ja som už zo 10mesiacov nikde nebola :sweat_smile:
10. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz
A ty máš kolko rokov, ak to nie je tajné? :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz
Peti, no a ten taxikár chcel od MP že 150ur...a MP ho vysmial a mu povedal, že a čo si mal ten späťák zo zlata :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz
nikolette ...to si dobre povedala :grinning: :wink: ja mam 28 ale v juny budem mat 29 :wink:
10. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz
Nikol no vtipálek veru a späťák zo škodovky nie? :grinning: MP mu dobre povedal :wink:
10. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz
Peti občas treba aj vypadnuť von, a zabaviť sa :wink:
10. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz
MP aj ten taxikár mali rovké autá dokonca... Obaja škoda octavia, len MP novší ročník...
10. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz
nikolette pravda......treba sa aj odreagovat :wink:
10. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz
no ale 150eur by stálo zrkadlo možno na range rover :sweat_smile: my máme seat ibiza a stálo 80 a zapojiť si to musí vedieť každý,ten jeden káblik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja by som sa aj išla ,ale kde by som dala malú? :confused: ona sa momentálne bojí cudzich aj svokrovcov aj našich,ešte ako tak moju maminu znesie ale aj tak by som jej ju asi nenechala,ked tak cez den
10. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz
Náš je zase taký, že kebyže ho dám aj cigánovi na ulici, on by sa na neho smial, a nebál by sa ho :grinning:
10. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz
aj naša bola taká,ale teraz posl tri týždne asi sa bojí a hned skriví usta do plaču,ale tak nevadí mi to, ved to ju dlho držať nebude :slight_smile:
10. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz
nikolette Christoperko je odvazny :wink: :sweat_smile:
10. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz
Peti ved hej prejde ju to...

Askorka, no možno :grinning: :sweat_smile: on bol taký od malička, až doteraz, on sa nebojí nikoho :sunglasses:
10. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz
nikolette...tak nech mu to ostane :wink:
10. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.