Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Inac vev ,ako dlho sa uz snazite o druhe mimi ?

vevusiatko
11. máj 2010

zuzi uuz pol roka ale to nie tak uplne snazime....teraz mame prestavku lebo som si zacala platit DNP a musim cakat dva mesiace 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ja stale rozmyslam,ci ked budem uz s mp byvat a budem chciet druhe ,ci to budem zvladat ...ja mam niekedy dost z toho mojho huncuta ,co este z dvomi.Ale aj mp mi vravel ,ze tak o rok ,ked bude vsetko dobre ,tak by sme sa mohli pokusit o druhe .

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ste mi vsetky usli 😢

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii podla mna sa to da v pohode ja ked si zoberiem mam cas aj na seba aj na net...len som leniva ale to uz pri druhom nebudem 😀

vevusiatko
11. máj 2010

som tu sme sa hrali s draankou

zuziiiicek17
11. máj 2010

No ved prave ,ze ja som strasny lenoch

vevusiatko
11. máj 2010

aj ja....ja sa stale stazujem vecer chlapovi ako umieram...popritom nic take poriadne nerobim 😀

vevusiatko
11. máj 2010

dufam, ze si to neprecita 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Mne sa maly hra v postielke ,na dr som sa vybodla ,lebo o pol hodinu ide prec z ordinacie ,tak to by som anin nestihla ,lebo ja sa dlho vyrabam

zuziiiicek17
11. máj 2010

No to aj ja sa furt stazujem a ja pri tom ani nevarim ...ale s drobcom cely den ,to je fuuuska 😀

vevusiatko
11. máj 2010

zuzi a kvapky alebo srup na kasel tipreco nedaju bez lek. predpisu?

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii ja varim obcas 😀 ale skoro vobec neupratujem 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

No to ja nevem.predty,m problem nebol .Debiliny vymyslaju ,aby sme museli k doktorom chodit

mukky
11. máj 2010

zuzicek zajtra mi posiela pani tiene a štetce 😅

vevusiatko
11. máj 2010

ja kupujem kvapky aj sinupret aj take somariny vacsinou na vlastne naklady...tusim niektore sa nedaju ani predpisat...lebo lekarka mi predpise vsetko co moze aby to vyslo lacnejsie ale viem ze napriklad kvapky do nosa nevie

vevusiatko
11. máj 2010

mukky budes sexica a budes ma malovat furt budem chodit k tebe 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

😵 mukky zaaaavidiiiim 😵

mukky
11. máj 2010

zuzicek pekne si pokupila ,malý je v tom iná šrác 😀 a sebe si nieco kupila?

vevusiatko
11. máj 2010

inak chcem balerinky a aj pre draganu take site a som sa chcela spytat ci v tom sa neotlaca noha ako v teniskach ked to budem mat na boso 😀 lebo predpokladam do balerin sa ponozky nedavaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
11. máj 2010

haha veve to sa najprv musim naučiť 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

vev ...ccccssss vizazistka som tu ja ,mukky je len ucnica 😀

mukky
11. máj 2010

iný šrác 😀

mukky
11. máj 2010

zuzicek no sa neposerkaj 😀 😀 😀

mukky
11. máj 2010

vev a nebude ju v tom boliet nozka?to je uplne rovná podrázka,nie?

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii tak budem mat vas dve 😀 ja sa viem malovat ale ked mne sa nechce...a vysledny efekt nie je dokonaly...a raz dva mi cierna ceruzka zide dole 😀

vevusiatko
11. máj 2010

mukky ja chcem taku trosku vyssiu pockaj poslem link ake chcem 🙂

zuziiiicek17
11. máj 2010

balerinky trosku otlacju ,ale menej ako botasky

mukky,sebe nic ,lebo som bola sama a som nemohla len tak nechat maleho pred kabinkou...Ale ked bude babke lepsie tak pojdem

vevusiatko
11. máj 2010

take chcem take iste pre mna aj pre draganu 🙂 som ich videla nazivo su krasne len neviem ci nebudu tlacit na holu nozku su skor take tenisky..... ☹