Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
11. máj 2010

čaute opiceeee 😀

vevusiatko
11. máj 2010

kusuj 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ahooooj bejby...ze sa ozves

bejbypd
11. máj 2010

Veve ticho som Ti povedala 😀 Zuzi ahoooj 😵 Ale ja poctivo čítam len som lenivá písať 😝 ...tak som zhruba chcela,že:Vini mrzí ma tá Vaša alergia,ale viem,že ty a Tomáško to spolu zvládnete 😉 Adal aj ja ťa pozdravujem,teším sa,že krásne rastiete aj Luky do krásy,a brat je strašný fešák,ale šak aj ty si krásna 😵 Mukky máti moja čo ty?Tebe posielam pusus a sľubujem,že sa budem zúčastňovať debát...Niki Tebe klasicky závidím chlapa,čo by som za takého ja dala 😀 a Veve veď ty vieš že ťa ľúbim...a určite som na ostatné zabudla,tak mi to prepáčte...Mne je krpec chorá,má angínu tak sa liečime,ale nesie to statočne 😵

vevusiatko
11. máj 2010

:bejby skore uzdravenie 🙂
nenosis balerinky?? 😀

petka035
11. máj 2010

no som tu zas na skok,kým sa išiel dať mm ostríhať 😅 bejby ahoj 🙂 vevu ja maám balerínky a mne nohu neotláčajú

bejbypd
11. máj 2010

ďakujeme🙂Jasnačka,že nosím mám zo troje doma 😉 Milujem balerínky strašne sa mi páčia tie čo si dala,ale v čiernom tie sú nádherné...aj Miška má balerínky a strašne rada ich nosí tvrdí mi že súu pohodlné 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka super.... ja sa bojim aj koli malej ale malej ich skor budem davat na pancusky len sebe bude musiet davat na holu nohu....boze ja sa do takych veci nevyznam 😀 😀 😀 ja mam len tenisky doma 😀

bejbypd
11. máj 2010

Ahoj Peťka 😵

vevusiatko
11. máj 2010

bejby ja rozmyslam nad tymi ciernymi tiez...mam vela tmavych veci ale uvidim este.... malej neviem ci tie tmave amm alebo tie blede ☹

petka035
11. máj 2010

vevu no ja mám také trošku to je vyvýšené ako si dávala ty link a nosím ich na holú nohu a v pohode 😉

petka035
11. máj 2010

ja by som chcela aj čierne aj biele 😅

vevusiatko
11. máj 2010

super lebo ja som si ich uz skusala ale len tak na ponozky v obchode a som rozmyslala ci to netlaci...take doverujem vam a kupime ich..... 🙂
esteze vas mam 😀

petka035
11. máj 2010

malá sa mi tu furt moce okolo stolíka, už ma to nebaví, trpnem kedy si hlavu buchne ale vždy ked ju prenesiem tak sa naserie a doplazí späť 🙄 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka nehovor 😀 aj ja chcem 😀 😀 😀 aale musim si vybrat 😀

bejbypd
11. máj 2010

ja mam aj tenisky aj cierne aj biele..tiez mam, hrozne vela tmavych veci 😎

vevusiatko
11. máj 2010

bejby tak tenisky aj ja....ale nosim stale len cierne 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

ja som strasny maniak na kabelky a topanky ...ale stekle obdivujem na nych ,kedze ja v tom velmi neviem fungovat ani k tomu co obliect 😒

vevusiatko
11. máj 2010

zuzi ja kabelky nemam mam jednu vacsiu nike a tu nosim ku kociku aj tak vseobecne 😀 mne sa k nicomu nic nehodi 😀 😀 😀 ja sa neviem obliect 😀

bejbypd
11. máj 2010

veve to preto lebo nie si pipina 😀

bejbypd
11. máj 2010

zuzi niezeby si ty bola,tak som to nemyslela 😉

vevusiatko
11. máj 2010

😀 asi mne sa paci skor len taka moda nike a tak tieto sportove somarinky 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ale myslela nevyhovaraj 😀 😀 😀

bejbypd
11. máj 2010

koza 😀

vevusiatko
11. máj 2010

meee 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ja mam kabeliek a inych tasiek asi 15 ,ale nosim jednu ,lebo ta sa mi hodi ku vsetkemu pohodlnemu .Kedze od porodu fungujem na -rifle,mikina ,botasky 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ja tak fungujem od zakladnej skoly 😀

petka035
11. máj 2010

no veve tak to asi čierne viac využiješ, ja v posl.dobe nosím aj tenisky furt čierne a biele len občas ku rifliam a tak. inak ked chodím s malou von tak mám športové nohavice a to všetky čierne tak len čierne botasky k tomu.

zuziiiicek17
11. máj 2010

JA by som aj chcela byt taka pipna 😀 Mala by som lovateho chlapa a porsatko 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

Raz si take kupim a naucim sa v tom chodit
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8201546&tab=0