Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka asi cierne aj kupim lebo na leto co tam nohavice mam viac ciernych alebo riflovych uvidim to bude tazke rozhodovanie 😀 😀 😀

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii to by ta nebavilo dlho zit s takym chlapom 😀

bejbypd
11. máj 2010

Aj ja by som chcela byť pipina 😀 Depko mi hovorí,že som taká z čeľade pipinovitých,ale vraj len výzorom 😀 chvalabohu...Ale tiež niekedy rozmýšlam,že prečo som si ja krava nenabalila nejakého pracháča 😀

bejbypd
11. máj 2010

veve keď natrafíš na správneho vekom,tak on by dlho ani nežil 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

No ,nebavilo ako nebavilo ....ja by som ani doma nebola ...furt len na nakupoch 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ja som mala bohateho ako malo to vyhody ale len do urcitej doby 😀 😀 😀 vtedy ma nakupovanie nebavilo ja krava 😠

bejbypd
11. máj 2010

Bože Zuzi ani nehovor ako by som išla nakupovať...hadam týždeň vkuse by som len po obchodoch chodila 😀 Ale ja sa teraz hanbim už tri mesiace som nebola u kaderníčky,vlasy už mám nezvyčajne dlhé a hlavne fajnovo vyrastený melír no hnus 😀 Musím sa ísť objednať sakriš ale zase 30 eur no neviem neviem 😀 Ale ak ste si všimli aj Carrie zo sexu v meste ma vzdy vyrastený melír a sekne jej to 😀

bejbypd
11. máj 2010

si ho mala aspoň o prachy ozbíjať Veve 😀

vevusiatko
11. máj 2010

on mi daval vsetko a ja som to vratila 😀 teda co som nepostracala som vratila ☹
bejby aj ja musim farbu si dat

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ja si chcem nejak prefarbit vlasy ,bud farebny melir ...Asi tmavo fialove vlasy a ruzovy melir ...aj kedysi som tak mala...ja som taka extravagantna

bejbypd
11. máj 2010

zuzi a veve Vam sa to hodí take farby,mne absolútne nie...JA už som mala tiež aj červené aj čierne aj klasicky hnedé moje,ale najviac zbožnujem moje blond teda premelírované...aj chlapom sa to páči 😀 Veve Tebe tieto do červena absolútne fantastické a Zuzi ty aj na fotkách s hocjakým melírom paráda 😵 a som zabudla Mukky krásnu fotku mአ,pekná si tam 😉

zuziiiicek17
11. máj 2010

o ja mam aspon tie vlasy obcas pekne 😀 ja som pozerala tvoje fotky a ty si taka babika 🙂 aj ty vev...a ja si taka pripadam ble 😝 😀 😀

vevusiatko
11. máj 2010

bejby dakujem ja som mala od blond vsetko na hlave tiez aj extravagantne ale mne sa to neoplati mne sa rychlo zmyje farba a ja nemam na to raz do mesiaca dat 40 eur 😀 a je mi to luto teda ja skor teraz uz kupim hocjaku farbu a dam....predtym mi to nebolo luto 😀

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii co v ste krasne s bejby ..... nadherne naozaj 😉

zuziiiicek17
11. máj 2010

moje fotky su vydarene 😀 skutocnost nie

petka035
11. máj 2010

no ja rozmýšľam akú farbu si dať,lebo po porode mi strašne stmavli vlasy a ked mi vyrastajú tak si pripadám ako cigana 😝 ked mi vyrastali len o trochu tmavšie ako som si farbila tak to bolo v pohode ale teraz 🙄 no ale akú si dať,ked aj ked som si hnedú dala tak to tak zvláštne vyzeralo,ked som biela ako majitelka vápenky 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka aj ty si krasna...vy ste tu vsetky take pekne 😀

bejbypd
11. máj 2010

Všetky sme krásne 😀 Mňa tiež hnevá,že každý mesiac tridsať eur na vlasy,teraz tiež moc na rozhadzovanie nemáme aj preto som už tri mesiace bez kaderníka,ale v piatok začínam pracovať,tak snáď bude lepšie 😉 Iba na šesť hodín a krátky dlhý týždeň takže pohodka 😉

vevusiatko
11. máj 2010

bejby a kde budes pracovat miska uz ide do skolky? tesi sa?

zuziiiicek17
11. máj 2010

A co budes robit ?

vevusiatko
11. máj 2010

moj chlap sale malej tvrdi, ze ide do skolky 😀 aj des ju zavrel do skrine lebo tam liezla ona sa tesila a on, ze idem do skolky caute a dragana hned vykopla skrinu 😀

adal
11. máj 2010

ahojte 🙂 čo ste všetky z toho môjho brata .... 😀 bejbypd, čauko 🙂

petka035
11. máj 2010

bejby a kde ideš robiť?ak to neni tajné 😅 a akú si to mám dať farbu? 😕 😝

petka035
11. máj 2010

ake sme zvedavé 😀

bejbypd
11. máj 2010

vieš čo u kamaráta,vlastní takú kaviareň na úrovni pre snobov 😝 ,ale dobre platí a je to na smeny a krátky dlhý týždeň,takže teraz mi to vyhovuje,s malou bude švagriná alebo depko keď bude mať voľno a od septembra je prijatá do školky,šak už bude mať tri roky a teší sa strašne moc 😵

vevusiatko
11. máj 2010

petka da si taku orieskovu 🙂 skus iba sampon najprv 😉

vevusiatko
11. máj 2010

bejby tak to mas super tak nech sa ti dari 🙂

petka035
11. máj 2010

veve tak možno vyskúšam 😉 hádam to nechytí do zelena 😀

petka035
11. máj 2010

ja ked budem chcieť ísť do práce tak budem musieť dať výpoved z mojej 😝 a odtial ma nepustia tak asi budem musieť zas otehotnieť 😅 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

ano,nech sa ti dari bejby 🙂 😉