Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
11. máj 2010

Aj náš sa hráva, ale iba so slamkou z coly 🙂
A odpíja si z coly normálne?

vevusiatko
11. máj 2010

kebyze jej dovolim tak ju vypije ale ja jej okrem jej cajika a jupik dzusika nic pit ine nedovolim 😀 takze cola nehrozi ale ona by vypila..stale ju kradne chlapovi a ten si to nevsimne az ed vidi, ze mala pije 😠

nikollette
11. máj 2010

😅
náš pije čajík a vodičku čistú..
Inak sa aj čudujem že v pohode chce vodu... lebo nebol kojený od narodenia, a teda cca od 3týždnov pil feniklový Hipp čajík..
A potom aj iné, jablčkový, malinový... a ked mu dám vodičku, tak pije aj to... 😉

vevusiatko
11. máj 2010

nasa pije tiez aj vodicku ale to vacsinou len z pohara a tiez nevypije jej vela skor ten cajik alebo teraz taky ten jupik detsky skoro vobec to nie sladke...alebo cappy junior

nikollette
11. máj 2010

Ja čajík jeho, vodička, alebo Hipp šťavy z DMky, ale tie zriedim s vodou dojčenskou, lebo je to dosť silná a sladká chuť...

nikollette
11. máj 2010

Teraz ked sa tak neskôr stmieva, mi úplne rýchlejšie beží čas...
Kuknem na hodinky, a že do hodky je už MP doma.. a to som mala pocit že sú 3 hodiny...

vevusiatko
11. máj 2010

hej hej to tiez davam malej vacsinou v rakusku to kupujeme tam maju o dost lacnejsie a tiez to malej riedim 🙂

vevusiatko
11. máj 2010

moj pride az o pol 7 ☹

nikollette
11. máj 2010

A dnes zabachol trištvrťtku horalky 😕

Babka ako ho doniesla domov, celá vytešaná že aha kolko zjedol z keksíka.. 😒 som jej povedala že načo keksíky, že to netreba ešte, a ona že treba aj troška sladkého, či maškrty... no čo už... nezrúti sa svet kvôli tomu...

vevusiatko
11. máj 2010

a inak maly ti uz sam papa lebo draganke to vobec nejde teda jedenie lyzickou 😀

nikollette
11. máj 2010

A čo robí TP ak to nieje tajné? Že je tiež tak dlho v robotke...

nikollette
11. máj 2010

Niééééééééééééé čo si, nepapá sám.. to nehrozí že lyžičkou aby sím jedol...
Ako ked mu dám nejakú sušienku sunarku, alebo bebe keks do ruky tak to áno... aj rohlík, alebo chrumky, to už dávno pohoda..
Ale lyžička nehrozí myslím ešte dosť dlho u nás 😅

vevusiatko
11. máj 2010

Niki no hej to sa tazko vysvetluje-.... ja malej dam aj sladke aj dokonca take co nesmie ako aj cokoladku ale s mierou 🙂 dokonca aj take tie pom bear ci jak sa to pise chipsy obca dostane ale tak len par kuskov... a urcite nie kazdy den

vevusiatko
11. máj 2010

mne mala velmi chce teraz jedavat sama ked ju krmim place lebo chce sama ale do ust sa jj nic nedostane ☹

nikollette
11. máj 2010

CO sa ťažko vysvetluje? Robota TP??? Pre boha čo robí zabijaka 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
11. máj 2010

jaaaj tu robotu som preskocila :D
Moj chlap robi to co tvoj chlap teda skoro to...Moj predava u kamosa v obchode 🙂

vevusiatko
11. máj 2010

mam chlapa najomneho vraha nechete ? dam si inzera na kona 😀

nikollette
11. máj 2010

Aha, už som sa zlakla 😅
a co predáva?? 🙂

vevusiatko
11. máj 2010

predavaju vsetko 😀 😀 😀 😀

nikollette
11. máj 2010

Nééé vážne... čo?
Nejaký sekáč ked všetko? alebo? 😅
Jaké odvetvie? Potraviny, drogiška, elektro, mobily, hračky, oblečko... alebo?

vinifera
11. máj 2010

Ahojte kočky!
Preletela som zameškané.
Ja mám Nike balerínky a netlačia nikde 🙂) Super súúú. Štekle sú nádherná ženská vec - len z toho nenádherne nežensky bolia kríže ☹ K vlasom sa vyjadrovať nejdem šak načo ked takmer žiadne nemám. Len toľko - Lenka nekupuj nič kde e napísané Plavá - lebo to zaručene chytá do zelena. Zvlášť na blondavý podklad (vlastná skúsenosť - chodila som ako vodník)
Malý je chorý. Teraz poobede má 39,2 tak sa teším na večer ☹

vevusiatko
11. máj 2010

úpraveze vsetko okrem potravin 😀

vevusiatko
11. máj 2010

vini drzte sa snad to nebude nic vazne ☹
vini ake mas nike ak vies posli link 🙂 ja chcem tie puma ale nike som nevidela v obchode este 🙂

nikollette
11. máj 2010

Vini ahoj.. a čo je malému?? Zuby? Alebo normál choroba?

Veve, a to co je za obchod? Normálne že oblečko, aj elektro, ale drogiška, aj mobily, aj všetko?
Nejaký sekáč???

vevusiatko
11. máj 2010

nie nie sekac je to a sposob cinana 🙂 elektro tam maju len tusim take somarinky mobili nie 🙂

nikollette
11. máj 2010

Jáj 🙂

nikollette
11. máj 2010

A kdeže je ten obchod?

vevusiatko
11. máj 2010

v petrzalke 🙂 pisnem ti ip ty kelisova 😀

nikollette
11. máj 2010

Ja som riadna Keliška čo 😅 😔
Tam nechodíme skoro vôbec do Petržalky..

vevusiatko
11. máj 2010

ja som este horsia 😀