• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
suem skús si pozriet o osteopatií- je to len v cudzom jazyku nájdeš v angličtine, nemčine no neviem či ovládaš!!! je to podobné ako fyzioterapia.. Nájdeš tam aj prečo bábatka plaču, ked sú prebalené, napapané ...Takže asi tak.
a vieš čo neviem čo ti vysvetlujem a mínam energiu!! Človek čo chce si nájde a kto nie tak sa bude hádat!!!
Ja nemožem za to, že je niekto zakomplexovaný a vybíja si to na nete pretože ho tam nikto nevidí!!!! :wink:
5. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz
Nehodnotim kto je aky rodic, to si tak zhodnotila ty, ja reagujem len na to co skodi detom.
A komplexy ja moja nemam, lebo nemam mat z coho. :sunglasses:
5. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz
tak je fajn! :wink:
aj ja hodnotím, čo detom škodí. Skús si prečítat moje príspevky! :wink:
ani ja nemám mat z čoho!
5. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz
niki my mame doma odrazadlo odtialto
http://www.puky.de/homepage/produkte/myfirstpuky/uebersicht.htm

pukolino je najmensie my mame to vacsie ale aj to od 10.mesiacov v pohode.
teraz mame dvojkolesove laufrad a je to super vecicka.
5. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz
krpito co? kde? trocha som mimo.....a nechytaj sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz
Ja som nepisala zemas komplexy, mne diskusia nevadi, ani opacne nazory ak su podlozene rozumnymi argumentami. :sunglasses:
5. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz
roka tu info o tej zablokovanej chrbtici ti povedal doktor ktory Miskovi chrbticu napraval?
Suem preco by to nemohla byt pravda to co roka napisala o tom porode?
Dost ma to zaujalo to zablokovanie chrbtice.
5. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz
vselico sa stava pri porode... pozrite ake urazy dietatka mavaju.. tak potom aj ta chrbtica kludne moze byt zablokovana.. a netreba hned pisat ze to je z trasenia a pod.
5. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz
v zahraničí je to bežne, že sa to robí!
ak vieš trošku po nemecky tu je stránka: www.wso.at
práveže doktori nám vždy tu hovorili, že všetko ok.
Ale mám kámošku, čo žije v Rakúsku jej muž je fyziterapeut a osteopatia je niečo podobné. Oni mali tiež syna čo stále plakal a tiež im to hned pomohlo, ked mi o tom povedala hned sme išli a fakt! Len akurát oni išli ked mal 2 mesiace my sme sa o tom dozvedeli až ked mal pol roka.
A o zablokovaní povedala osteopatka, je to vlastne ako doktorka tiež sa o študuje asi 6 rokov. Ona nám povedala, že si vie predstavit čo sme si zažili, lebo tak bloknutú chrbticu ešte nevidela..
5. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz
a pýtala sa prečo som nerodila cisárskym, lebo som vraj som strašne chudá a syn bol dost velký a v Rakúsku vtedy doporučujú cisársky.
Inak v Ba je jedna osteopatka ale berie deti od 6 rokov aj jej sme pred tým volali a ona nám to potvrdila a povedala, že ked sme sa na to dali nech ideme. A aj Miškova doktorka je prekvapená aký je zmenený!
5. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz
Smily to bol len priklad mala som napisat ze "prudky pre dieta neprirodzeny pohyb" , preto tam bola aj autohavaria a pod. Ak si to tak roka pochopila tak sorry, neobvinovala som ta ze s malym trasies . Pri porode neviem neviem, to skor pri manipulacii po porode.
5. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz
roka, normalne je to dost zaujimave. ja som sice o tom nepocula,lebo maly take problemy nemal ale je to fakt zaujimave. kolkokrat ludia ani nevedia preco ich deti placu. tiez si myslim, ze je to blbost ze by si s dietatom triasla. to mi na teba jednoducho nesedi. suem do teba trochu viac rypla
5. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz
fakt je to z porodu ako vychádzajú porodnými cestami stlačia sa, preto majú aj fontanelu, aby prešli. Nieje to manipuláciou po porodu ale pri porode..
Synovi urobila druhý krát porod povedala, že mal z neho aj traumu .. Presne ho točila tak ako vychádzal a fakt odvtedy zmena!
5. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz
no ved mne tu bude niekto písat o trasení a pod.. Ale kolko rodičov nájde príčinu plaču? Vačšinou sa potom na to vykašlu.. A ja som behala stále lebo podla mna to nebolo normálne, že stále plakal a jeho doktorka bola zo mna už asi hotová. Boli sme v Rakúsku hned ako sme sa dozvedeli.
Ja mám známe čo im tak deti plakali a fakt majú problémy a nevedia zistit z čoho. Zlé čítajú, alebo rozné iné veci. A oni ich nechali len tak plakat a ani im to neprišli no ja som Miška nikdy nenechala proste bol stále na mne! A ja som pomaly nejedla ani nič podobné!
takže mi to príde smiešne ked mna niekto poučuje.. Ja mám fakt o detoch naštudované!! Lebo ma jeho plač donútil! :wink:
5. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz
bože fakt ma bolí strašne tá hlava!! Brutal Miško ešte búva no zázrak . Ani tabletku si nemožem dat, lebo ešte kojím!
5. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz
ale teraz uz je v pohode nie? place len kvoli tym zubkom. napr. ja mam nabeh na zablokovanie chrbtice opat aj ked mi ju napravia. preto musim vela cvicit a posilovat chrbtove svalstvo aby sa mi ten chrbat neblokoval.
5. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz
paralen 500ku mozes. vsetci lekari mi to tu potvrdili ze taku pirulu mozem aj ked kojim kazdych 6-8 hodin.
5. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz
tak si dám.. teraz neplače vobec len kvoli zúbkom. Vtedy plakal stále a len tak. Ona nám vedela presne povedat, ked mu robila ten porod, že mal zlomené rameno a aj ktoré a aj to, že mal dlho žltačku. Vraj preto mu neustupovala, kvoli tomu bloku. Inak osteopati robia aj dospelých.. Naprávajú. :wink:
5. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz
no tak potom nejakeho vyhladam ak sa to s tym chrbatom nebude dat vydrzat. hadam tu v NL nejaku bude
5. aug 2009 o 16:33  • Odpovedz
Aj mne lekrak povedala ked som bola chora ze paralen možem kludne..
dokonca som bola chora, mala som horucku, a isla som k lekarke, povedala som že kojím, a že preto som si nič nedala, a ešte ma sprdla, že to kludne možem aj ked kojím :wink:
5. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz
ok baby dnes koncim, idem pre drobca do skolky. som zvedava ako zvladol den v skolke po vcerajsom ockovani :sweat_smile:
5. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz
Ako vždy okolo 17tej ked končíš v robote :slight_smile:
tak pa
5. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz
ahojte,som tu nova.... citam tu, ze dieta sa nema davat nasilu sediet... ako krmite deticky, kym este nesedia, trebars v tych styroch mesiacoch? ja mam dvojicky a nejako ich podopriem na vankuse, len teraz mi lepi s tou chrbticou...
5. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz
Tiež podopriem :wink: a nesedká pri tom rovno, ale v polosede, v pololahu :wink:
5. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz
presne tak aj my, diky... zacala som prikrmovat, lebo beba im nejak coraz menej chuti, predtym ju zboznovali...
ako keby sa jej uz prejedli... s prikrmami to slo dobre od zaciatku, tak som rada...
vsimli ste si, ze v hippoch od 5. mesiacov davaju sol?
5. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz
Ja davam príkrmy od 4.mesiaca zatial :wink:
tak neviem.. aj v tých davaju sol?
5. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz
v tych nie, ale kupila som aj zopar od 5. a 6. mesiaca a v zlozeni je jedla sol
5. aug 2009 o 17:25  • Odpovedz
Ahojte maminy tak ja som asi ani sem nezapadla mame uz skoro 5mesiacov pijeme sáčkove plnotučné mliečko kedže nám robila zle UM teraz je všetko v poriadku sme spokojny papame uz aj presnidavky ale v malom mnozstve a obcas si dame aj piskotku ale len pooblizovat a polievocky varime skoro kazdy den a zatial prospievame,nesolime necukríme ale celý den sme ako medik.A ked sa tu rozprávate o tej vahe ved ked chutí papat tak je to len dobre zopar kil navyse myslim ze neuskody ved ked zacnu behat tak to pôjde dole pekný podvečer.
5. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.