Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
11. máj 2010

fúha ste tu riadne popísali 😝 ja som spala s malou,sme ju uspali doma pri zapnutom vysávači v kočíku 😔 som ale z toho spánku len rozbitá 😖
Vini asi si myslela mna s tou farbou 😉 tak plavú si nekúpim,lebo mať zelené vlasy a môžem ísť rovno do roboty nech ladím 😀

mukky
11. máj 2010

ma ohovarate či čo??sa mi nejak čká.. 😀
neskor nakuknem,idem este na skok inde 😀 som len mrkla..

petka035
11. máj 2010

som to tak zvláštne napísala,nieže to pochopíte tak,že ten vysávač bol v kočíku 😅

vevusiatko
11. máj 2010

hej ohovarali sme 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka aj mne tak mala zaspavala pustila som vyavac a ona zaspala

mukky
11. máj 2010

tak uz nedojdem 😝

vevusiatko
11. máj 2010

dojdi mame ta nahovarat na stretko s lenkou

nikollette
11. máj 2010

Veve, aj s kamoško sme uznali že sme strašné Kelišky, ktoré potrebujú všetko vedieť, a milujú drby 😀

No a k farbe vlasov... najhoršia je ked je blond do žlta, alebo nebodaj do oranžova...
už sa mi to raz stalo, ked som bola ešte mladšia, a mala som blond vlasy, a niečo som experimentovala, a blond chytila na žltú 😝 bléééééé... som normálne revala 😢 mi to musela kaderníčka potom urobiť..
a ba blond som nemala rada ked mi stále vyrastali tmavé vlasy zo svetlej.. ako nejakej cigani 😝

nikollette
11. máj 2010

Peti nás už tiež zaspal viakcár pri vysávači 😅

nikollette
11. máj 2010

Mukky ahoj..

Hej troška sme ohovárali, že sa nemáte k činu s Lenkou_66, keďže ste sa ešte nestrtli, a to ste z jedného sídliska 😉

petka035
11. máj 2010

Niki presne som to tu spomínala, že už len ked trošku vyrastú tak to vyzerá otrasne, ale farbiť si každé dva týždne nebudem 😠 a doteraz v pohode ale po porode mi tak stmavli tie moje,že to vyzerá 😝 ja som si raz bežala kúpiť zosvetlovač,ked som si dávala nejakú hnedú,lebo to fakt chytilo do zelena nejak, taká sračková to bola 😀 😅

petka035
11. máj 2010

no my vysávač už nepoužívame, lebo už moc nezaberá,ale ked bola mänšia 😔 lenže to sme ho vypnúť nemohli,lebo sa hned zobudila

nikollette
11. máj 2010

Veru s blond vlasmi to nie je sranda... poznám to 😒

vevusiatko
11. máj 2010

malu som okupala cela sa zaspinila od jogurtu 🙂

nikollette
11. máj 2010

Ju neháš samú s otvoreným jogurtom? To by u nás nemdopadlo dobre 😅

vevusiatko
11. máj 2010

ani u nas to nedopalo vsade joguirt ale parkety som otrela rycho a mala tam uz len trosku macala si do toho piskoty

petka035
11. máj 2010

my sa ideme s mm ešte korčulovať, tak chytro hádžem niečo na ksicht 😅

nikollette
11. máj 2010

Ešte že nemáte psa.. tu keby to urobila, by mala aj s prídavkom chlpov z čivavy 😀

nikollette
11. máj 2010

Boa ja som sa už sto rokov nekorčulovala 😅

vevusiatko
11. máj 2010

petka joj zavidim, ze mas vztah k niecomu ja som taka lemra 🙂
nikol 😀 u na len moje vlasy

petka035
11. máj 2010

my ale len tak rekreačne,hore dole uličkou 😀

nikollette
11. máj 2010

Veve, ty si úplne ako ja...
Ja som tiež úplná lemra... a šport mi už dávno nič nehovorí 😔

nikollette
11. máj 2010

Peti, lepšie ako nič 😉

vevusiatko
11. máj 2010

veru lepsie ako ja co fakt nic nerobim ale zacnem s brusakmi tak par minut vecer 😀

petka035
11. máj 2010

ja sa pridávam do klubu,,lemier" ale tak občas si zacvičím,hlavne v tehu som cvičila aby zo mna nebola gula,kedže pri mojej výške stačí pár kil hore a hroza 🙄

vevusiatko
11. máj 2010

petka ja u mna ej to tak ja raz dva naberem na tvar a na brucho ☹ vyzeram jak tucka 😀

nikollette
11. máj 2010

Aj ja priberám na brucho a tvár 😝 😕
Ale nohy mávam tenké ako hajzlový pavúk... 😔

petka035
11. máj 2010

vevu ja zas ked schudnem tak len do tváre a naopak ale ked schudnem tak vyzerám v tvari nie pekne,tak sa mám načo vyhovárať 😀

vevusiatko
11. máj 2010

aj ja a zadok nemam 😀 ja vyzeram jak pavuk

petka035
11. máj 2010

ja mám aj nohy ako klobásky 😀 ved vravim krpana 🙄 budem musieť byť asi zas tehu, potom bude postava zas tip top 🙂