Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
11. máj 2010

Nikoll mnam to by som si dala 🙂

nikollette
11. máj 2010

Ved ste z BA, obchody máte na každom rohu...
Možeš zebhnúť do obchodu kedykolvek... Nie ako tu na dedine 😝

zuziiiicek17
11. máj 2010

Ahojte
nemam docitane ,ale mam nerrrrrvyyyyyy

nikollette
11. máj 2010

Ahoj Zuzi..
a prečo???? 😕

vevusiatko
11. máj 2010

zuzi co sa stalo s tym t mobiel??

niki nie tka uplne obchod co mam kusok je otvoreny len do 7 mej a zase co su dalej to by musel chlap ist autom a ja ho prosti nebudem 😀

nikollette
11. máj 2010

Ja idem zajtra ráno s MP do senca, takže dnes pôjdem asi skôr spať, kedže zajtra vstávame...
Ideme von s kamoskou a s drobcami...

vevusiatko
11. máj 2010

niki tak to ti bude dobre aj ja idem asi ku kamoske...ked ma rano chlap vezme 😀

nikollette
11. máj 2010

Nemáš vodičák? 🙂 sa vyber a kašli mu na hlavu...

zuziiiicek17
11. máj 2010

moju babku zlanarili na t-mobile ...ze jej zmenia program na pevnu linku ...a teraz jej musime kupit mobil ,lebo ona newedela naco je simkarta.zajtra budem volat tej milej slecne co odzubala staru pani ....

vevusiatko
11. máj 2010

mam vodicak no neviem jazdit 😀

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii nechapem svina len ju peke zdrb babke mozes ked tak kupit aj uplne lacny mobil

nikollette
11. máj 2010

Akože ona mala pevnú linku? A teraz jej to zmenili na mobil? A musíte jej kúpiť mobil?
Ved to bude mať lepšie.. MObil si može so sebou vziať kamkoľvek..
Aj naše babky majú všetky mobily... 😉

nikollette
11. máj 2010

Nerozčuluj sa, a kúpite jej nejaký lacný 10eurový mobil 😉
AJ náš drobec má cca za 15eur mobil, a je to normálne nokia ani neviem aké číslo, ale má farebný dispaly, aj kameru, foťák a tie blbosti...

vevusiatko
11. máj 2010

ked tak su dobre aj tie mobily pre starych ludi su super 🙂 nedaju sa sms posielat

askorka23
11. máj 2010

Ahojte baby 😉

nikollette
11. máj 2010

Ved babke na mobile iba ukážeš ako sa dvíha a položí mobil a to je všetko 😉
A vytočiť nejaké číslo sa tiež naučí, ved to robila aj na pevnej linke, natukať císla, nie? 😉

nikollette
11. máj 2010

Askorka ahoj...

askorka23
11. máj 2010

nikoltte len som si tak pozerala ze kolko ste napisala dost 😀 Ale pozeram ze budem mat peknucke tetovanie 🙂 😉

askorka23
11. máj 2010

myslela som ze budes mat pekne tetovanie a nikolette nie nikoltte len mala Sofia tu robi zle 😠 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ahoj askorka idem ja ulozit malu paaaaaaaaa

zuziiiicek17
11. máj 2010

My sme mali taku prenosnu pevnu ,ale este neviem co v tom vsetkom je ,ebo jej budem volat ...totiz ma zmluvu aj v t come ,tak dufam ,ze nebude treba platit oboje

nikollette
11. máj 2010

Ja idem kúpať drobca.. potom dojdem 🙂

askorka23
11. máj 2010

vevusiatko aj moj maly krpcek uz spi ale Sofia nechce a nechce spat 😠

petka035
11. máj 2010

no u nás mm uspáva malú a ja idem kukať panelák, teda dúfam,že nemá v pláne kukať hokej 😝 na korčuliach sme boli asi 20min, no že som sa aj malovala 🙄 ale tu sú také rozbité cesty a samé kamienky,že hroza 😠 som hladná ked tu tak o tom píšete 😅 do riti ,som musela odbehnúť,ked som písala o tom hlade tak ma napadlo,že robím mm ryžu a mala som ju o 20:13 vypnúť a už bolo 21 😕 trošku rozvarená asi bude 😖

askorka23
11. máj 2010

petka u nas pozeraju hokej 😠 😒 No co ordinaciu kuknem v archive 😉

nikollette
11. máj 2010

Malý okúpkaný, ešte sa tu hrá v obývačke..
Mne už ide ordinácia.. MP ešte cvičí...

Peti, ja mám rada rozvarenú ryžu.. neznášam takú suchú.. mám rada ked sa lepí ako kaša 😅

mukky
11. máj 2010

caute,mne uz malý hajá
ale asi sa dlho nezdrzim..az neskor

nikollette
11. máj 2010

Co si dnes taká rozlietaná? 🙂

askorka23
11. máj 2010

mukky aj mne maly krpec ale Sofia nie a nie
😠
nikolette ja som si dala tarhonu s maskom 😎 😉

nikollette
11. máj 2010

Ja tarhonu nelúbim.. ale masko áno 😀