• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Adal no to hej len ma to stve uz vsetko posledne dni :angry:
12. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz
keď budeš staršia, prestane Ťa to štvať :slight_smile: :grinning:
12. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz
myslis?? mna to mrzi a ja kebyze ho nepotrebujem tak sa odujem a nebavim sa snim aj mesiac ale ked ja ho potrebujem :grinning:
12. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz
Na plastovej lyžičke aj v čaji berieme. Takže tie antb čo som mu dala do mlieka môžem považovať za zneutralizované? Hej mlieko neutralizuje. Len mne to UM ani nepríde ako mlieko. Ale radšej mu už ďalšiu dávku dnes nedám. Aj tak už spí - tak ani nedýcham. Zajtra nabehneme na riadny režim v antb.
No a môj chlap chodí domov tradične o 22 a neskôr. Takže keď sa dnes zjavil o 21.30 tak mi tu akurát zavadzal. Ale inak pič..m ako chorá vrana že kde sa po večeroch furt tára :grinning:
12. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz
Vini neviem ktore ale na niektorych je to napisane :slight_smile: ale neviem ci nie aj na antb

Vini odivujem ta ze to zvladas moj ma stve travenim casu doma vo vani sedi hodinu potom na wc dalsiu potom si lahne a chce spat samozrejme este sedi na nete hodinu a ze co som nasrata :grinning:
12. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
Noo tak to si z toho nič nerob. Aspon je doma. Mna tiež ráno vytočil. S malým som vnoci figu spala. Lebo horúčkoval a plakal... Od pol piatej už poriadne nespal. Od šiestej mi skákal po hlave že on je vyspatý. Od pol osmej som budila chlapa nech sa láskavo zdvihne a ide s nami na polikliniku lebo máme momentálne len jedno auto a kočíkom som nechcela nakoľko bolo škaredo a mal malý horúčku. Ledvo sa o 5 osem vyštveral z postele. Aký je on unavený a nevyspatý. Odšuchtal sa do kúpelky. Hovorím mu daj si čisté tepláky (lebo už dlhodobo nosí len tepláky, v rifliach ho tlačia gule) že nie že to má dobreé. Z auta som ho vyhnala že si ich ako fakt musí prezliecť lebo má na riti dieru. Tak sa ešte odšuchtal a prezliekol si aj tepláky a aj tričko! Podotýkam že má doma asi 10 teplákov Nebbia s rovnakým vzorom takže zmenou teplákov číslo 1 za číslo 7 nevyžadovalo zmenu trička!
Takže som ráno milostivého pána s horúčkujúcim deckom na rukkách čakala pol hodinu kým sa on vyštafíroval :angry:
12. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz
Vini urazis sa ak dam takychto smailikov :grinning:
ja viem, ze v ej chvili to nie je vtipne ale ako si opisovala si mi naladu zlepsila....
Aj moj je taky...moj chlap je najneempatickejsia osoba pod slnkom :frowning2:
12. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz
vini, no comment :cry: moja, máš nervy zo železa :slight_smile:
12. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz
a som sa schuti zasmiala napriek tomu, že je to smutné :frowning2:
12. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz
Adal aj ja obdivujem vini ja by som to nezvladla aj ked u nas sa to k tomu tiez blizi
12. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz
ja som to dala svojmu precitat ze aky je.total to sedi az nato ze on sa prezlieka 3x lebo v jednom vyzera ako debil v druhom ako geno pretrca sa pred zrkadlom.tak len sklopil zrak.
12. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz
moj si obliek to co mu dam....sam by to nezvladal ved kde asi ma tie ponozky a tricka?? neviete zeby v skrini? :grinning:
12. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz
no a na ich obranu .baby sak mi poriadne nespime tak nevieme ako to je tazke tak vela spat :grinning:
Neurazím :wink: Pohodaaaaa. Ale idem drichmať. Majte sa krásne ženušky.
vini dobru nocku a nech Tomasko prespi celu noc :slight_smile:
Lenka ja spim cca tak ako moj chlap.....kledze mala spi celu noc a zobudza chllapa rano doonca ako prveho :grinning:
12. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
ja som mala raz obdobie ze som mu rano ozehlila tricko a dala.po asi 3 tyzdnoch sa ma pytal ci je nesvojpravny
12. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz
to aj ja chcem aby to zvladol sam...aj ked moja vina ja som si ho tak naucila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz
no ani tak ani tak nie je dobre. u nas sa marian dlhsie chysta ako ja
12. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz
hehe moj ako kedy ale je taky spomaleny :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz
hej trva mu to ako lacnemu(hladnemu) sranie
12. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
:grinning: ach chapi...
baby adal lenka a uz asi nik tu nie je idem si lahnut
dobru noc :dizzy_face:
12. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz
ja so len musim aj trosku fb hry zahrat :grinning:
12. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz
jaaaj zle som precitala .tak dobru :wink:
12. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz
leni hraj :grinning: neotravujem bru noc :wink:
12. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz
chcem sa pytat poznate to? http://deti.bazos.sk/inzerat/3746255/Hudobna-hrazdicka.php

zuziik , bostok malemu k nadhernej 8 :dizzy_face:
13. máj 2010 o 00:09  • Odpovedz
Lenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujeme

Drobec sa mi hra v postielke a ja som hotova-chora som ako pes :confounded: nechapem ani z coho mozem byt chora.nejak nemam imunitu alebo co :pensive:
13. máj 2010 o 06:55  • Odpovedz
Ahojte aj my prajeme všetko naj Miškovi k 8mesiačikom :slight_smile: K debate o chlapoch sa pridávať nemôžem ,lebo moj mm navarí,uprace,vstáva v noci aj ráno k malej a chodí ju kočíkovať ,no vlastne všetko skoro :sweat_smile: ale aj tak ma dokáže vždy niečim vytočiť :sweat_smile:
13. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:
Zuziii aj my sme 13 teho dnes mame rok aj pol :slight_smile:
13. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz
Samé výmesačia tu dnes máme :slight_smile: Tak všetko najlepšie detičkám prajem,nech Vám robia ďalej len radosť :dizzy_face: cmuk cmuk...Inak čaute :grinning: My už sa máme trošku lepsie,len sa jej riadny soplík spustil,ale sme bez teploty,len kašlík,ale skor už taký vykašliavací :wink: tak hádam bude dobre...Vini Tomáškovi skoré uzdravenie bubáčikovi malinkému :dizzy_face: a zuzi tebe tiež skoré uzdravenie :wink: mne depko odchádza zajtra ráno o stvrtej do Talianska až do pondelka na interkrosový turnaj,takže budeme gazdovať samé,ale nevadí, pojdeme ku krstnej na dedinu,mam tam bratrankov,sesterku a kopec kamarátov,tak ak bude Miska v pohode,tak možno aj na nejakú dedinskú zábavu si odskočím :grinning: idem ja ešte depkovi poprať,požehliť nejaké veci a vypražiť rezne na cestu...tak sa majte babule a pekný dník
:slight_smile:
13. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz
Bejby cmuk diakujeme :slight_smile:
13. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.