Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
13. máj 2010

csss,mukky na nas dlaaabe .Ale kedze je u nas pekne,tak su asi kdesi vonku 🙂
ani na fb nikto nie je 😕

nikollette
13. máj 2010

Asi je inde pekne.. a všetky sú von s drobcami...
Ale u nás škaredo, upršane 😖

nikollette
13. máj 2010

Kde ste všetky? 😕

mukky
13. máj 2010

ahojte,.my sme nedávno došli z mesta,boli sme na prechádzke,na zmrzke, a naspať domov začalo liať..
mm šiel dať namontovať to dvd s opierkou ,my na chvilu sme si zapli rozprávku ..

nikollette
13. máj 2010

Ja som akurát dovarila..

Okorenené kuracie prsia na kocky, s cestovinkami, s ladovým šalatikom a reďlkovkami. A k tomu dresing. (Smotana, 8strúčikov cesnaku, trolinku mlieka, čierne korenie, sladká paprika, soľ) a toto je výsledok 🙂

nikollette
13. máj 2010

Ahoj Mukky 🙂

nikollette
13. máj 2010

Mukky ty kade tade píšeš cez den (napr.v Receptoch) a tu sa ani neukážeš ☹

vinifera
13. máj 2010

Ja som sa neúspešne snažil do malého napchať antb. Má sa to s jedlom. Nechcel ani kašu ani antb. ☹

nikollette
13. máj 2010

Ja som tiež do malého pchala lieky nasilu. Jasné že nechcel, veď komu by to chutilo. Niekedy s pomocou MP. Že ho držal, a šup lieky do úst, a bolo... iank to nešlo..
Fúú, ja som najedná do prasknutia 🤐 🤐 🤐

nikollette
13. máj 2010

Vini to je normálne že keď je chorý nechce papať ☹
a hrdielko ho nebolí...???

askorka23
13. máj 2010

Ahojte 🙂
Sofia ma teplotu ☹ Dnes sme boli u zubarky a daco jej robila a nasa plakala o dusu 😒 😖 Tak asi ma teplotu z toho 😠 🙄
vini......chuda nech uz sa coskoro uzdravite

nikollette
13. máj 2010

A prečo ste išli k zubárke? Preventívne, alebo mala nejaký problém?

askorka23
13. máj 2010

nikollette...minule sme boli na preventivke a daco jej zistila ale ako povedala vrtat mala sa rozplakala a preobjednala nas ze to spravi nabuduce aby sa mala osmelila 😅 A takto to dopadlo 😠 🙄

nikollette
13. máj 2010

A teraz jej vrtala??? Juj tak malým deťom užaj vŕtajú???

askorka23
13. máj 2010

nikollette no ja neviem ale premyslam ze zmenim zubarku ale to uz sa na 1 mesiac neoplati 😕 🙄

nikollette
13. máj 2010

Prečo že na jeden mesiac?
A to už jej dávala blombu alebo ako? Sorry, len nechápem, a nemám v okolí nikoho komu by zubárka nieč robila zo zúbkami v takom veku... vsak to su mliečne zuby a ajtak vypadnú...

askorka23
13. máj 2010

nikollette no ja som to nechcela moc rozoberat ale o mesiac(16.juna)odlietame a budeme byvat v USA takze tak
a mas pravdu ved tie zubky vypadnu

nikollette
13. máj 2010

To vážne? Wau, aj ja by som chcela 😵
Veď to je super.... a to len tak, alebo prečo s atam sťahujete?
Ak nechceš písať tu, môžeš aj IP, alebo ak nechceš vôbec nevadí... 😉

vinifera
13. máj 2010

NIka ale on tak zatne pusu že sa nedá. Alebo to jazykom všeto vytlačí von. Vypluje alebo vygrcá. Skúšala som už všetko.

vinifera
13. máj 2010

Aj ja chceeem vedieťťťť

nikollette
13. máj 2010

Zapchať nos na sekundu a mne vtedy vždy otvoril ústa.. A ten liek nedávať dopredu na jazyk, ale úplne do zadu na koren jazyka, a rýchlo mu to dať zapiť...

askorka23
13. máj 2010

Niki,vini...poslala som IP 😉

nikollette
13. máj 2010

Askorka 😉

askorka23
13. máj 2010

niki... 😉 baby aj vasi chlopi pozeraju hokej???? 😅 😝 Vsade len pocut hokej,Kazachstan,SLovensko a stale len MS 2010 v Juznej Afrike normalne mi z toho sibe 😀

vinifera
13. máj 2010

No keby to bola tabletka tak možno. Ale toto je 5 ml sirupu. Ale tak dala som mu lyžičku antiistaminiká + jednu tabletku. Do čaju sirup na priedušky. Akurát s tými antb to nevyšlo. Kuaaa. On už je nervný lebo ho celý den nahánam s niečím - vysávač, inhalárot, strikačka, lyžička ....

vinifera
13. máj 2010

No tak toto je asi jediná výhoda môjho chlapa - nepozerá žiaden šport.

nikollette
13. máj 2010

Askorka moj nie.. absolut ho to nezaujíma našťastie 😉

askorka23
13. máj 2010

vini....tak to ti samozrejme v dobrom zavidim 😵

askorka23
13. máj 2010

baby tak to sa mate 😵 zavidim v dobrom 😠 😉

nikollette
13. máj 2010

idem pozerať film 🙂