• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ale od vcera ignoruje spanky . tak teraz mi zaspal som zvedos do kedy
14. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz
Moj prave vcera spinkal viac ako inokedy .
Mne uz je lepsie konecne .Ale zacala som kaslat
14. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz
14. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz
zuzi som myslela,že už ani teba tu niet :slight_smile: tak pardon :pensive:
14. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz
•◘:diamonds:◘○ahojte☻:hearts::spades:
14. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz
ja by som tých co to urobili hodila medzi tigrov do klietky nech si zaziju super pocit :angry: :angry:
14. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz
Nevadi peti :grinning:
Teta mukky, ahoooj :grinning:
14. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz
Ja som este tie tucniaky ani nevidela .Chcem ist malym do ZOO ,ked bude pekne ,len kedy to uz bude ,tak to ozaj neviem :confounded:
14. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz
ja ti dám tetu :rolling_eyes: :grinning:
ahoj :wink:
14. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz
papame vyzivku...akosi mu zacalo chutit :dizzy_face:
14. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz
zuzi tak to kým sa tam vychystáte aby tam aj dáke tučniaky ešte boli :sweat_smile:
14. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz
nech len papká :dizzy_face:
a ajblcko nastruhane ti nespapá?
14. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz
ajblcko :grinning: fuha to co mam v totej kaveji naľato :confused: :grinning:
14. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz
a ostatne nevesty kdze su?asi na besiedke pri jedličke :grinning:
14. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz
u nás prší,asi nepojdeme von
14. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz
Ale si kecas :grinning:
ajblcko nastruhane velmi nece :pensive:
14. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz
hej ja som taký kecalek samostatný :grinning:
zacali padať krupy :confused:
14. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz
No tak to dufam,ze nedojdu k nam :confused: bratranec hrabe nasu 30arovu zahrdu
14. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz
Ahojte kočky. Boli sme na kontrole u doktorky. Trooolilinku zlepšenie. Ale furt je to katastrofa. A najhoršie je že on stále behá lieta (aj v čakárni) s dychom už nestačí. A furt bude behať. No ako sa má potom liečiť? :frowning2: No a schválili nám aj v poistovni Nutrilon Alergy Care - to je najvyššia rada UM -je tam štiepená bielkovina kravského mlieka. Špeci pre dieti s alergiu na BKM (bielkovinu kravského mlieka) Prepláca poistovna polovicu.
Malý ale od včera večera nič nejedol :frowning2:( Nijak to donho s mamou nemôžeme dostať. Už ani čaj nechce :unamused: Ale už vnoci spal lepšie. A horúčka už nie je taká strašná. Tak snád bude lepšie.
Inak zuzicek ja som si teraz spravila radosť s týmto :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8410366&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7497255&tab=3
Chcela som pôvodne botasky so zlatým pásikom - ale tú kabelku robia len v kombinácii strieborno biela a zlato čierna. K čiernym botaskam kabelku mám. Tak som si zobrala aj so strieborným pásikom. (napršalo trochen penazží tak som to hned otrepala :confounded: :sunglasses: )
14. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
nedavajte linky s vecamichcem vsetko :grinning:
Vini snad vam to rychlo prejde :frowning2:
14. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz
ta kabelka je kraaasna :dizzy_face:
Neboj malemu sa hned polepsi

Mukky ,tie kabelky su velmi podobne .Ja som zatazena na zelenu .Aj kocik mame kriklavo zeleny :dizzy_face:
14. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz
mukky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj jaaaaaaaa ceeeeeeeeeeeeeeeem :cry:
14. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz
mukky mne sa nepacia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neviem nie je to moj styl ale ja som stylom vzdy tak 5 rokov dozadu takze raz sa mi isto budu pacit :grinning:
14. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz
vev,preco ,by si bola po zadu ? co sa nosilo pred 5 rokmi ??? :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz
zuzicek :grinning:
14. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz
neviem mne sa nikdy nepacia novinky v modnych trendoch :grinning: :grinning: ja som vo vseobecnosti taka konzervativna :grinning: :grinning: :grinning:
vini, skus pozriet toto .paznam par bab co im to viac sadlo ako ten nutrilon cenovo vraj na stejno .
http://www.france-lait.sk/pociatocna-dojcenska-vyziva-bez-laktozy.htm

zoo-degesky nemaju na vstupne

zuzi , tak daj vediet zavesime sa s tetou mukky na teba ked pojdes do zoo
vev za to nie si 5 rokov pozadu keď sa ti EH nepáči. Je to veľmi špecifický stýl. Málo ľudí má odvahu si to kúpiť a potom aj zobrať vonku. Mne to škaredé nepríde. Ale tiež sa za tým extra nehrabem :wink:
14. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.