Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
14. máj 2010

ja ani fila neodmietam

zuziiiicek17
14. máj 2010

mne sa tie guess veci velmi pacia 😵 ale na moju penazenku drahe 😖
a si mi neodpovedala na maleho palcek -uz to ma zahojene ?

vinifera
14. máj 2010

Tá guess kabelka je krásne. Ale nechutne drahá ☹
Hlifiger má super tričká. Juj malý nechce spať - a taký je unavený. Kašeľ ho dusí ☹

zuziiiicek17
14. máj 2010

bubacik stale spinka 🙂

nikollette
14. máj 2010

Baby pomalšie, nestíham kedže upratujem 😀

U mna je to asi takto:

Na chlapoch sa mi páčia značky: Hilfiger, Lacoste, Ralph Lauren, a samozrejme aj športové (nike, adidas) puma, reebok, a také moc nemusím...

Na malom: mám rada športové (nike, adidas) ale aj drahšie (lacoste, hilfiger, ralph lauren..)

A na ženách: LV, Hilfiger, Lacoste, Gucci, Guess, a podobné značky, ale samozrejme aj športové.. Napríklad tenisky, súpravy.. (nike, adodas)

Idem na kuchynu....

mukky
14. máj 2010
nikollette
14. máj 2010

Mukky to je vážne zlatéééééééééé 😵 😵 😵

lenka_66
14. máj 2010

moje dieta sa este stale samo hraje odkedy spadlo .nechapem asi zabudol ze aj mama je na svete bvobec mu nechybam.

zuziiiicek17
14. máj 2010

mukky,dobre ma ignorujes 😀 😀 😀 co ti mam napisat ip ,aby si mi odpovedala ? 😀
inac ja uz ked ceelenky,tak latkove ,tie elasticke 🙂

zuziiiicek17
14. máj 2010

inac lenka ,aj mne od kedy maly spadol ,tak sa hra aj sam 😀 a vydrzi tak aj pol hodinu a viac

vevusiatko
14. máj 2010

zuzii aj ja take celenky 🙂

zuziiiicek17
14. máj 2010

by sme sa mali premenovat na mimibazarove mamicky 😀 😀

mukky
14. máj 2010

😵
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=133898

zuzicek uz lepsie...ta mast mu pomohla co som kupoila,mu vytiahla zápal,som velmi rada...

idem do schranky a zase zacalo liať

zuziiiicek17
14. máj 2010

mukky 20 € za celenku 😕 chapem ,ze lacoste ,ale prehnaneeeee

mukky
14. máj 2010

prehnane jasne

zuziiiicek17
14. máj 2010

No co prisiel papierik ?????

vinifera
14. máj 2010
zuziiiicek17
14. máj 2010

A super ,ze sa mu to zlepsilo 🙂

zuziiiicek17
14. máj 2010

vini ,este stale sa ti nepodarilo predat ? ani na mimiaukciach ci mimibazari ? nie je to moj styl ,ale su velmi pekne 🙂

mukky
14. máj 2010

neprisiel papierik ☹ a pani pisala ze uz do 2 dni to malo dojst,tak som jej dala vediez ze nic mi nedoslo aby vedela ze mam zaujem o balicek ..napiseme cislo zasielky a mm ide aj tak podvecer na postu tak to mrkne..

u vas neprsi? zuzi

zuziiiicek17
14. máj 2010

trochu kropi...

A ten papierik 😔 slovenska posta a postarky na hovno

mukky
14. máj 2010

svagrina mi poslala list a nedosiel nikdy ☹

vinifera
14. máj 2010

mukky najjednoduchšie sa máš spýtať rovno na pošte - x krát mi baby písali že tovar ešte nedošiel. A to balík aj týžden stál na pošte. Aj teraz som tak riešila obliečky. Proste pošta - katastrofa.

mukky
14. máj 2010

ale z chotvatska ale aj tak nedosiel tak uz len sms a meiujeme

mukky
14. máj 2010

viem ze si to teraz riesila a jake ti to bolo blbe ze si musela prerobit preto som tej pani radsej napisala ze nic este nedoslo aby nedoslo k omylu..som si na teba spomenula

mukky
14. máj 2010

idem hajuškať k malému,uz spi hodku a ja tu oxidujem 🙄 ,musím nacerpat sily na noc 😀