Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
15. máj 2010

hej balim ale len tu na konovi 😀
planujem ist spat po ceskej poste ktora konci pred tretou 😒 no a malý vstava nejak skoro ale..6 aj niečo 😔

mukky
15. máj 2010

mimo ? 😀
mne sa paci viac ako slovenska

mukky
15. máj 2010

majte sa pekne,idem papapá

lenka_66
15. máj 2010

sak ty to dospis cez den 😀

moderatorka mi nereze

leelo
15. máj 2010

mukky, vyuzivas spanok maleho naplno 🙂
baby, nechvalte ma. recept - najlahsi na svete

lenka_66
15. máj 2010

paaaa

lenka_66
15. máj 2010

tak ja si ho precitam aspon a ti poviem ci by som to aj ja zvladla .ak ano tak je najlahsi

leelo
15. máj 2010

pa, mukky
lenka, idem ho hned zavesit. som zvedava, co povies

mukky
15. máj 2010

hej dospím 😀 dnes spal opat takmer 4 hodky 😵 aj asi dlhsie by spal len sa zacal hrat s tabulkou magnetickou ktoru mal pod sebou a som ju nevybrala aby som ho nezobudila 😒

mukky
15. máj 2010

inak za dobrotu na žobrotu..citala som teraz tu temu kde nicoll pisala,tusim su to oktobrovky 😒

lenka_66
15. máj 2010

hod link bo sa mi nechce hladat

ruze po pol hodke vypnute

bocmanka
15. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/oktobrovky-2010-pridajte-sa/

akože baby, toto je už vrchol--

nielenže zjazdili kočky od nás...
ale za kravy sme aj my z chcem tretie dieťa...súkromnej témy

leelo
15. máj 2010

aj moj maly spal 4 h ako vzdy a ja hlupucka som to vyuzila na varenie a pratanie 🙂

mukky
15. máj 2010

ťuťko 😀

leelo
15. máj 2010

baby, citala som trosku, co sa pisalo v inych temach na links co ste dali.
priznam sa, ze ked som parkrat chcela docitat a nasledne sa zapojit sem, tak ma prispevky tej osoby dost odradili, ani som necitala dalej. zdali sa mi trosku primitivne...
moj nazor

lenka_66
15. máj 2010

mukky som si nasla sama 😀

leelo a to sa nevies inac vytesovat ?

leelo
15. máj 2010

som chcela byt gazdinka 😀 tu sme mali totiz den otcov

mukky
15. máj 2010

este ste tu? 😀
lenka a tebe spi kolko krpcek?boli ste dnes von?my sme chceli ist poobede a ked sme vstali tak burka 😀

leelo
15. máj 2010

ja som.
lenka, co kukas dalsie dvd?

lenka_66
15. máj 2010

leelo priznam sa skoncila som na druhom riadku .ze vyvalkame ... . tak to ja fakt tuto cinnost neznasam radsej 8 kopy vyzehlim.a ani valcek pre istotu nemam

mukky , moje netabulkove dieta spi kedy kolko chce.cez den tak 3-4 hodky v 2 abo 3 castiach.noc ak sa dobre dari od 21 -6,30 ale zo 2-3x sa zobudi bud cajik abo len tak mojkat

lenka_66
15. máj 2010

hej - duplicitat / dvojita hra

lenka_66
15. máj 2010

asi pol hodky sme boli.

leelo
15. máj 2010

leni, citkaj prosim ta, ved kupenskeeee cesto 😀 ja valkat neeeeeee

lenka_66
15. máj 2010

no je to easy ale indegridencie ma moc neberu

lenka_66
15. máj 2010

mukky uz places na poste abo slintas bez servitky ?

mukky
15. máj 2010

kukam zenu za pultom 😀

mukky
15. máj 2010

ja sa citim uplne ako ona...jajaáááj,so mnou si na škole majsterky a veduce v podnikoch užili 😀
ja rebel velký,proti komunistickým praktikám a nadvláde na učnice 😀 😀 😀

leelo
15. máj 2010

lenka, tak to chapem.
ze zena za pultom, ina nostalgia. radsej som ale mala my vsichni skolou povinni a nemocnicu, samozrejme.
ten dietl mal nieco do seba 😉

mukky
15. máj 2010

no to by som pozerala samozrejme tak isto len mi to na tom programe co teraz kukam nejde 😀