Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
16. máj 2010

Ahojte kočky!
Nika držím palce.
Petka ani môj nechce nič jesť. Ale to je tým že je chorý. Horšie že už ani piť v piatok nechcel - ani čaj ani mlieko. Včera horko ťažko zjedol doma jednu presnidávku -aj to sa z nej vyhádzal. Do ri..i všade je základ jablkové pyré - a je jedno že tá presnidávka má byť čisto broskynová. No a on má asi skríženú alergiu - čo som čítala dnes v zdraví. Je alergický na brezu a tam sa môže potom vyskytnúť reakcia na jablko. Lebo to obsahuje ten istý alergén. Veď to chúda moje už nebude môcť nič jesť ☹((((

leelo
16. máj 2010

babule, mi nevravte, ze ste odisli z tejto temy a zalozili si sukromnu!?? ☹
ja som tiez dlho vahala dat si sem fotky a urobila som tak, az ked som sa viac zapojila do tem a baby boli zvedave na maleho a aj mne bolo samej trapne diskutovat v teme, kde maju vsetci profilovu fotku, len ja nie a mozu si o mne mysliet, ze som 65-rocny chlap-uchyl 😀
ale ako vidno, fotky sa daju ukradnut a s pokojom sa vydavat za niekoho ineho, cudzie deti, cudzi dom... wow! to ma nenapadlo 😉

vinifera
16. máj 2010

a čo ja som neviditeľná?

leelo
16. máj 2010

hey, vini, caau, piseme sucasne 🙂
si viditelna a rada ta tu vidim. mrzi ma, ze mate trable s tymi alergiami. videla som ovocne pyre od hipp - hruskovo-broskynove, plus aj banan tam tusim bol. take maly moze?
vini, inak skusala si zmenit praci prasok? pojdete s nim k moru?

vinifera
16. máj 2010

Ved to leelo - že aj ked je tam napísané len Broskynová a pozrieš si zloženie tak je tam polovica jablkového pyré. Proste sa jablká lacno dopestujú tak aby bol objem a výroba lacna tak tam napchajú všade jablkové pyré, jablkovú štavu ..,. Kúpiš si hruškovú výživu a zloženie je z časti hruška, z časti jablko ☹((
Prací gél som už zmenila - objednávam mu špeci prací gél z mydlových vločiek - 3 litre 18€.
K moru sa chystáme v auuguste do Chrovátska. Ale nie je to isté - teda tento výlet. Ale k moru isto musíme ísť kvôli malému. Toho si je vedomý aj chlap. Takže vie že mu hrozí stiahnutie z kože a poliatie kyselinou ak nepôjdeme 🤐 😀

vinifera
16. máj 2010

A čo ma max vytočilo tak ešte aj v nemliečnych kašiach sú stopy mlieka ☹

zuziiiicek17
16. máj 2010

Ahojky ,mna tak brutalne boli hrdlo ,ze asi zacnem vypluvat asvoje sliny ,aby som nemusela prehltat 😖
Vini 😠 to je katastrofa... 😠 o vazne nic neexistuje pre deti s alergiou bez toho aby sa hned vyhadzali ? porazi ma ...
By som chcela vidiet takych debilov ,co vymysleli zlozenie .

Leelo,mas krasnu fotku 😵

leelo
16. máj 2010

uzasne ! ja som kupila bio ryzove vlocky, to rozvarim a davam mu. takisto mam pohankove krupky. a zavadzam uz lepok, takze coskoro urobim snad nejaku kasu psenicnu, spaldovu a pod. lepok tvoj maly moze?. na to nereaguje?

takze ste sa boli bavit, super. a bola si za peknu?? ved to je norma u teba, nie?! 😉

mukky
16. máj 2010

kukuk,čo porábate?nedeľná idylka?aj u nás 😀 😝

mm spí po nočnej,vstane,naje sa a ide opať makať,takže sa neuvidíme,mamka bude hajať 😀 mal mať volno ale maju povolené presčasy tak chce ísť robiť..stále sa ho spýtam či vládze a že ja ho nenutim...
drobec je už v postielke ale ešte nespí,dnda,dnda si spieva 😀

pečienku už mám hotovu aj placku pre mm,sebe este pojdem urobioť ale az ked malý zaspí,nech sa najem v klude a bez odbiehania..ja strasne dlho jem,pomaly...

bože bordel je v kuchyni strašny a aj hračky poroztahovane ale som aspon ako tak pri nom uvarila a aj to mi moj manžel zlatučký ráno nakrájal pečienku a nastruhal zemiaky nech to mám pri dnde skor 😀 a nech nesedí v stoličke ...

už je ticho 😕 ,idem ho kuk a dočítať vás

mukky
16. máj 2010

zuzícek neviem sa ti opať dovolať ☹

vinifera
16. máj 2010

zuzicek na to je dobrý strepfen - aby sa ti dalo prehltať. Ale nakoľko kojíš - tak by som skočila ku doktorke a dala si ničo predpísať. V kojacom prípade tak penicilín ale tak zasa to dobre zaberá. A môžeš si dať paralen. Stiahne teplotu aj trocha bolesť.

zuziiiicek17
16. máj 2010

mukky,mam vybitu baterku a bubak spinka ,tak asi az ked sa zobudi .moebyt ?

zuziiiicek17
16. máj 2010

vini,k nasej dr keby som sla tak tam vysedim pol zivota 😒 ale ak nebude prsat ,tak zajtra pojdem do lekarne a nieco vyberiem

mukky
16. máj 2010

zuzícek mne pomáha toto,a to mám mandle strašné ale klop,klop od tehotenstva nemávam angíny 😵 😵 čo pred tým od malého babatka pernamentne ☹ ☹ ☹
no ale nesmiem piť bublinky,vzdy si ich musím vymiešať

https://www.magister.sk/produkt/detail/usta-a-z...

leelo
16. máj 2010

zuzi, ani kloktanim slanej vody nic nepokazis. len je to trosku take hnusnuckeee 😉

zuziiiicek17
16. máj 2010

mukky to je aka terapeuticka davka 😕 mi nedochadza 😅

vinifera
16. máj 2010

NO asi tak. Len raz som skúsila kloktať slanú vodu a odrazu som sa zgrcala ...

leelo
16. máj 2010

baby, ja zase varim. a to som sa zaprisahala, ze dnes uz nie... 🙂
zuzi, diki za pochvalu. to sme mali takeho sikovneho fotografa

zuziiiicek17
16. máj 2010

vini,ja to iste,ja nemozem ,bo sa zgrcam 😖

leelo
16. máj 2010

v tehu som mala stale nahnisane mandle. pomahalo mi na to homeopatikum Lymphomyosot.
nikto mi zatial nedal odpoved, ci to mozem aj ako dojciaca brat. mne sa tie mandle obcas este aj teraz vracaju. vraj si ich mam dat von. no tak ale operacia pocas kojenia u mna nehrozi, takze zacarovany kruh...

mukky
16. máj 2010

zuzícek nechápem ako ze aká dávka? 😕 😀

leelo vyváraš? 😀

mukky
16. máj 2010

mala som robiť aj šalátik ale už som bola taká hladná 😀

mukky
16. máj 2010

leelo ja som ich uz mala mat von dávno a podla jedného krásneho lekára 😵 😀 som mala zažalovať moju detsku lekárku že toto dopustila ked som mavala cca kazdé 3 mesiace angíny a ATB brala,mudrlantka vtedy povedala ze to sa nerobí uz ako volakedy na beziacom páse ze sa mandle trhali 🙄 🙄 no a mám z toho reumu a iné problémy...

aj andreacestovatelka vie o mandliach svoje,čím si presla 😔
a adi kde si????

mukky
16. máj 2010

do prdky začali susedia buchať 🙄

leelo
16. máj 2010

ano, mandle drzia tu infekciu v tele stale pritomnu. laicky povedane...

jeejda, placky by som si dala veru 🙂
ja varim hovadzie na sampinonoch. mali byt steaky, ale pokrajala som to na kococky 😉 k tomu asi kuskus, je to rychle a zboznujeme to. propominam, ze s pripravou som zacala o 12.00. a to este obed benjaminkovi bude treba, hmmm 🙂

leelo
16. máj 2010

tie fotky ma dorazili. nabuduce bude masko v placke, mnaaaam 😉 mne inak strasne chuti vsetko odkedy tu byvame. cim to bude

leelo
16. máj 2010

mukky, dobru chut!
inak to je ina kultura - v nedelu buchat. nechapem tych ludi. nedela ma byt kludny den, ved to je sviatok

mukky
16. máj 2010

😀
hovadziu polievocku by som si dala,nemala som je vela rokov 😕
už nebuchaju 😅 a aj po chuti je už 😀
ja zvyknem aj kuracie miešat s pecienkou dohromady,ale takto plnené vacsinou máme s pečienkou kuracou,mm placky neje ked jem aj ja ale takto ano..a ja klasika s mliekom a kyslou smotanou 😉

mukky
16. máj 2010

drobec uz hodku spí aj ja by som uz mala íste ked budem opať tahať nočnú 😀

leelo
16. máj 2010

ja som sa super vyspala, maly vstaval o 2 a potom o 7, ale este som ho ukecala na spanok do 9.30, takze fajn. ale nemeni to nic na tom, ze by som hned zalahla. maly je vonku s mm, tak dovarim a asi zalomim, iked nadlho to uz nebude.
mukky, fakt si bola hore do 3.00 ako si planovala? 🙂