Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
16. máj 2010

idem aj ja k tv pomaly..

zuziiiicek17
16. máj 2010

dobru nocku 😉
vsetkym

mukky
16. máj 2010

ked pekne poprosím čašníka ci by nebol taký laskavy a neutrel mi stol a neodniesol popolniky so špakami a zagáni na mna,stol utrie s nervami a este vidí ze mam prázdny pohár 20 minut može tam byť aj 24 hodín v robote a vystáť dieru do zeme tringelt mu nedám...
zuz uz ideš? 😀

leelo
16. máj 2010

zuzi,, oddychuj a nezabudni doplnat tekutiny. do 48 hod ste v normale s dojcenim. hlavne casto ponukaj, necakaj, kym si vypyta.
tu vineum mozes nechat odstat, vybublinkovat

mukky
16. máj 2010

malý bol dokakaný pomaly až za ušami 😀
a mi bolo divne ze tak kludne zaspal a bez výkrikov mama,mama 😀 to zvykne ked sa pokakať byt taký kludný 😀
ale som tusila ze bud ráno alebo v noci to na neho príde 😀

vinifera
16. máj 2010

No mukky tak jasné že keď je personál nepríjemný tak nie. Tak tringelt nebude. Ale to sa mi nestáva často.

lenka_66
16. máj 2010

caute,
no ja by som tiez dokazala popisat litanie ale radsej cusim .

mukky, mi ako siet mame take veci zakazane ale ak je veduci masiarne a lahodok svina tak bohuzial .o tomto teraz skoda pisat staci ak ho uvidis.

leelo
16. máj 2010

ach, lenka, radsej ani nepis...
inak tu sa vsetko tak kontroluje, ze az no! aj v telke to chodi - ci maju na trhu dobre vahy predajcovia, ci taxikari neklamu s tachometrami, ci vajickovy salat ma vsetko presne podla noriem... a take pokuty maju ze az ! minule som pozerala - kontrola v pekarni. bochnik musi mat 750g. namatkovo vybrali 1 paletu/vozik a vsetky vazili. niektore mali aj vyse 800g, ale nasli zopar, co mali o par gramov menej ako 750 a pokuta 20.000 eciek

lenka_66
16. máj 2010

leelo aj tu sa kontroluje az strach .no ale slovaci su vynaliezavi narod v tomto 😠

lenka_66
17. máj 2010

halooooooooooooo .
to co ma znamenat ? 😕

zuziiiicek17
17. máj 2010

Bre ranko sa praje .
Hrdlo je na tom konecne lepsie .
Mliecko tiez trochu prislo.
Ja som vcera akosi musela byt na fb ,lebo som sa hadala s MP o mojej ceste do ciech ,Nasral ma ,lebo niedost ,ze musim ist do prahy sama ,este potom musim ist sama autobusom aj do ten novej paky.A este aj na stanicu pridu po mna mp brata svokrovci .Lebo on musi daco robit .Este bol nahnevany ,ze pridem v sobotu a nie v piatok .Ja mozem byt rada ,ze moja mama ma v sobotu rano volno ,ze moze prist po mna na stanicu ,.lebo ozaj neviem ako by som sa odniesla s deckom ,kocikom ,cestovkou ... 😠

lenka_66
17. máj 2010

zuzi, a ma neaku zakazku ze musi robit?

zuziiiicek17
17. máj 2010

Nie ,len proste idu s bratom robit do lesa daco ,pre mp brata svokrovcov .Myslim ,ze rezat drevo .A proste to bolo uz dohodnute a brat ho nechce uvolnit .A mp je blbe povedat mu ,ze nepojde ,ked u neho byva a tak .
MA stve ,ze vie ,ze ja to sama zvladnem

lenka_66
17. máj 2010

no aspon budes mat nacvicene ako sa sama dostat domov v pripade potreby.(aj ked samozrejme ti to nezelam 😉 )

mukky
17. máj 2010

http://www.rodina.cz/clanek5298.htm

ahojte,ja asi len na skok...dnes som jaká lenivá?nič sa mi nechce...ani len písať,babáčik vstal 6.15 tuším uz tretí den rovnako 😝

lenka_66
17. máj 2010

😀 mukky iba dnes ?
precitane , ulozene

petka035
17. máj 2010

Ahojte. mne sa tiež dnes nič nechce,ale to väčšinou vždy 😝 som uspala malú v kočíku,kedže vonku je otras 🙄 a teraz ani nedýcham,aj do klavesnice šťukám s takou lahkosťou 😅 no aj tak už sa tri krát prebrala tak som ju bola uspať no nedávam tomu dlhé trvanie

mukky
17. máj 2010

zuzícek ☹ 😒
hádam jeho dieťa a priateľka by mu mali byť prednejší ako kus dreva,nie? 🙄 😠 /nehovoriac o tom že Vás dlho nevidel 😔 / a kašlala by som aj na brata...a ani by som za takých podmienok nikde nešla 😝

ty sama,v dnešnej dobe,mladé dievča a babatkom sa trepať vlakom 10 hodín cesty 😔

juj mám dnes bojovu náladu tak nech ma nikto neštve 🙄

leelo
17. máj 2010

dobre ranko 🙂
zuzi,
vela ludi pre nas v zivote nieco urobi, to ale neznamena, ze budeme ich rukojemnici. ked tp byva u brata, nebude mu predsa za to darovat oblicku...
neviem ako to mate zavedene, ale ja by som si dupla byt tebou. cestujes za nim cez 2 staty, s jeho dietatom, sama. to by mohol byt teda viac zaangazovany. to sa nestava kazdy den, ze sa mu rodina stahuje.
nemyslim to v zlom proti tp. jednoducho, niekedy sme tak zbytocne zamotani do "vdacnosti" druhym, ze zabudame na seba a svojich najblizsich. to by sa stavat nemalo!

petka035
17. máj 2010

zuzi podla mna je to tiež na hlavu,ja by som sa nasrala,ale tak ja musím mať všetko podla seba 😀
leelo Benjaminovi všetko naj k 7mesiačikom 😵 a super si to napísala 😉

mukky
17. máj 2010

leelo veľmi pekne si to napísala..

lenka_66
17. máj 2010

leelo sulasim ale to zuzka vie.myslim ze precitat by to mal ON.
inac vsetko naj k 7 😵

mukky
17. máj 2010

leelo vsetko naj k výmesačníku 😵

lenka_66
17. máj 2010

mukky a vy kedy budete slavit velku 2.

zuziiiicek17
17. máj 2010

ja som si skusala dupnut ,anoi sa s nim nebbavim teraz ,ale neda si povedat.
vraj sa furt len stazujem,ze som na vsetko sama 😠 a ze ked mu stale chcem nieco vyhadzovat ,ta nemusim chodit,lebo sa mi zjavne nechce,debil .
ja sa tam celkom tesim ,len ma stve ,ze este aj v cudzom svete musim byt sama.on nikdy sam s malym nikde nebol tak sa mu to povie.
Som zvedava ako pojdem s malym busom hodinu a pol .on tam urcite neobsedi ☹

lenka_66
17. máj 2010

zuzi mozno ho to uspi .
pozri ber to tak .ides tam aby si si v pripade neuspechu nemala co vycitat ze ty si do toho nic nedala.uvidis ako sa tam bude spravat.

leelo
17. máj 2010

babule, ja mam v tomto prax - ako davat muzovi lekcie. mojho totiz vychovala matka, ktora sa "obetovala" a veskery efekt to malo v tom, ze moj muz sa velmi tazko vcituje do druhych ludi, ja ho to musim ucit. jeho to trapi, resp.zalezi mu na tom, aby taky nebol, ale obcas mu ujde. ale da si povedat.

zuzi, neboj sa byt trosku tvrdsia. lebo nezavislym pozorovatelom, ako vidis, sa to zda byt tvoje legitimne pravo. ked mu vzdy vsetko odkyvas, tak si na to zvykne

leelo
17. máj 2010

jeej, dakujeme za gratulacie, prave som oslavenca uspala. stve ma, ze o hodku ho najneskor musim zobudit, lebo ideme na baby-gymnastiku. to si clovek nevyberie, kedy sa to kona a my mame rezim, ze on od 11 do cca 14 spi. to je ale tazko zladit sa s nejakou aktivitou. raz do tyzdna ma to nezabije, len ho nerada budim, velmi nerada. ako riesite podobne veci vy? nechcem byt s nim len doma, ale organizovane veci nam vzdy rozhadzu celodenny rezim a ked nespi, je total umrncany

mukky
17. máj 2010

leni v juli...a akurás som sa Vás chcela minule opýtať či planujete každé narodky deticiek oslavovať vo velkom..ale asi hej...minule sme mali asi 14 ludí najbližsia rodina,robila som obed ,teda ale bez polievky..dalo nám to s mm zabrať 😀
mama že načo obed,že stačili chlebíčky..tak neviem ako tento rok,čo myslíte?či opat spolu mám popzvať rodiny alebo našich a mm rodinu zvlášť? 😕

mukky
17. máj 2010

leelo my ked sme chodili plávať tiež som dala malého skor spať a budila ho ☹ ale aspon pospal,lepsie aspon nejaký spánok ako žiadny