Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
17. máj 2010

mukky tak zrak mám v pohode 🙂 a si vezmi lepšie byť pekná a mať pár kíl naviac ako škaredá a chudá, ty môžeš schudnúť ale čo ona 😅

zuziiiicek17
17. máj 2010

waaaa...hadka s mp.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

petka035
17. máj 2010

zuzi a čo sa stalo? ☹

zuziiiicek17
17. máj 2010

je to chuj !!! vraj sa vkuse len stazujem atd .ze som jak nesamostatne male decko .A ze naco o pojde po mna do prahy ,ked tam bude moja mama a aj do busu mi pomoze .Ze po mna pride do tej novej paky

petka035
17. máj 2010

že nesamostatná 😠 ja by som sa ani len sama neodvážila ísť,nieto aby ma nik nečakal a aby som ešte prestupovala. 😝

mukky
17. máj 2010

petka ok..idem s pravdou von..
mám 152 cm a momentálne 76 kg 😔 som velmi silná,nikdy v zivote som taká nebola..

ja mám pevnu volu ak sa zatnem,len sa musím na to nastartovať..po porode som mala nejakých 60 kg,uz aj 59 😅
a teraz strasné je to niečo ale musím s tým zacat bojovať uz hlavne koli zdraviu,len samej mi to ide tazsie.. 😔

musím si vytvorit plán a rezim chudnutia,za 8 mesiacov som vedela schudnut 25 kg takze verím ze to opat dokázem 😔

mukky
17. máj 2010

zuzi 😠 😠 😠

ze nesamostatná??ja ked som sla do BA ma museli nasadit na vlak a aj vysadit a cakať na stanici...a to ti ani nehovorím o tom ze ani do kysaku som nevedela sama vlakom ísť 🙄 🙄 😀

som behala jak spasené kura kde mam ist nastupit atd,atd 😔

mukky
17. máj 2010

on je normálny??? 😕 ved budes mat kociar,dieťa,batožiny 😲

zuziiiicek17
17. máj 2010

pre neho je to asi malickost ....ved pride po mna moja mama tak vraj co riesim 🙄

mukky
17. máj 2010

nech ti pekne len pošle peniažky z výplaty na malého a ty pekne ostan doma v teplučku a nikam sa netrep..by som ho mohla 😝

mukky
17. máj 2010

ja sa slušne lúčim nie ako ostatné zdrhnu bez pozdravu 😢 🙄 😀

nakuknem podvečer alebo az večer okolo 21.hodky ked malý už bude v postielke,majte sa kecálky 😀

petka035
17. máj 2010

mukky tak ale isto za to môže aj tá štítna žľaza 😔 papa zatial
zuzi ja by som tiež sedela doma aj ked chápem to,že Ti chýba,len mi to príde tak,že Vy mu nie 😔 ked si nedá ani tú námahu aby Vás išiel čakať a ešte ty si tá zlá 😒

zuziiiicek17
17. máj 2010

Teraz sa mi za vsetko ospravedlnil .Volali sme a tak nejak som zazrela slzy .My mu chybame mozno aj viac ako on nam ,ale on to nedava tak najavo .Je pravda ,ze som hrozne ufrflana anikdy sa mi nic nepaci 😔

mukky
17. máj 2010

peťa kde máš fotky?? 🙄 🙄
kasli na nejaku ťapu uz ma iste bloknute pristupy sa treba spytat admina.idem

nikollette
17. máj 2010

Ahojte kočeny...

Už sme aj my online 😀

nikollette
17. máj 2010

Zuzi 😒
A ideš za ním? V takomto počasí?Nie celkom fit? A sama? 😖
NO ja neviem či by som šla... a on nevie prísť za vami na víkend alebo tak?

petka035
17. máj 2010

mukky nemám, nemám 😀 ale nie,len nemám zverejnený fotoblog 😔

petka035
17. máj 2010

ja by som nešla ,s kočíkom, batožinou a podobne si to neviem ani len predstaviť 😒 to aj postielku cestovnú berieš?či ako?

nikollette
17. máj 2010

My sme už napapaný...
malý celkom pekne zjedol polievočky (vývar) s mrkvou a slížikmi. Na to ešte čerstvú bagetku, tú malú som syrovou nátierkou a paradajkami. Na to melonik 🙂 😅 Len som čumela 😅

nikollette
17. máj 2010

Peti ani ja, keďm mám úprimne povedať.
By som mala z toho celého taký stres, a ešte by som to prenisela aj na malého...
Ako každého osobná vec, len ja si to fakt neviem predstaviť 😔

nikollette
17. máj 2010

Som nevedla dobre spať... na chrbte nespávam (a ani by som moc nemohla, kedže tam mám tetko, a štípe to ako sa to hojí, ked sa o to obtieram) na jednom boku dalsie tetko, na bruchu tiež...
Takže som prespala celú noc na jednom boku 😝

petka035
17. máj 2010

tak malý je šikovný 😵 chce to odvahu takto cestovať a hlavne v dnešnej dobe ked sú ludia taký empatickí a nik nepomôže s kočíkom a podobne

nikollette
17. máj 2010

A ešte baští jahody 😅
dnes sa zobudil s najekým apetítom 😅

petka035
17. máj 2010

idem ja uspávať.papa zatial

nikollette
17. máj 2010

Ja ešte nie, kedže sme nedávno vstali 😀
ved potom nakukni, ked princezná zaspí 😉

nikollette
17. máj 2010

Och jo všetky ste zmizli, ako vždy ☹

leelo
17. máj 2010

caute. uz sme back z cvicenia. odkladala som budenie maleho, odkladala, az som nakoniec nestihala a zmizla bez pozdravu - sorry 😅

zuzi, tp si fakt neuvedomuje, co vsetko zvladas. si sama s malym, vychovavas ho bez neho, vsetky vacsie ci mensie problemy riesis sama atd. to nie je len o cestovani! to je kazdodenny zivot. on ta jednoducho obvini a basta. vidim, ze si stale vybera to najjednoduchsie riesenie 😉 mala by si mu ukazat, co je to nesamostatna a jednoducho nikam neist. nech pride po vas, ked si ty taka neschopna

leelo
17. máj 2010

nikoll, maly ma super apetit a je gurman - papa same lahodky a v niekolkych chodoch 😉
v noci si to mala teda zaujimave, ale pre tak krasne kerky to stoji za to...

baby, ja som sa vcera pytala adminky, ako hodlaju riesit takychto uchylov, v pripade zaujmu preposlem odpoved do ip

nikollette
17. máj 2010

Inak Leelo úplne dobre si to napísala.. Kokš on chce aby si sa ty teperila s malým, s kočíkom, s vecami sama, dopravou???
Ja by som nešla ani za nič.. Potom sa ti ospravedlní, ty mu odpustíš a pôjdeš...
S tým osprevedlnením, mal zároveň navrhnúť ajné riešenie 😉

leelo
17. máj 2010

presne tak - ine riesenie. lebo ked pristupis na jeho hru raz, uz vzdy to bude od teba ocakavat. a ked sa vzpriecis neskoro, tak ti este chrstne do ksichtu, ze doteraz ti to nevadilo (napr.cestovat sama), tak o co ti ide?! treba vychovavat hned od zaciatku 😉 a hlavne ty mas mladeho, ten sa este da tvarovat 😀
lebo fakt - ked si to uvedomis, tak zase je vsetko len na tebe a este si aj obvinena z frflania