• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
čaute
17. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz
17. máj 2010 o 17:24  • Odpovedz
Mne sa chce spať v tomto počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz
my mame dnes spankovy rezim uplne posahany. rano nespal, poobede sme boli vonku, dal hodku v kociku. potom som varila obed, zacal zaspavat, zobudil ho zvoncek pri dverach. jedol a teraz sa ho snazim uspat znovu. normalne by uz o takomto case tahal 2.suvisly denny spanok. ach jaj

vini, vidis, ako si si priala, aby spal. mas to, ale za aku cenu... je to nespravodlive!
17. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz
čau nikuška :wink: som večer ešte raz pozerala tvoje tetká,peknučké :grinning: a si mi neodpovedala,este si niečo mieniš dať? :grinning:
17. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz
mm šiel na poštu pre balík,som zvedavá na to čo som si objednala :sunglasses:
my budeme trcať doma :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz
Jáj prepáč prehliadla som otázku :pensive: Hm zatial nie :wink:
MOžno raz, niečo s anjelom, alebo anjlelské krídla.. to sa mi velmi páči... ale určite nie teraz :grinning:
Teda dajú sa vravíš? :slight_smile:
17. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz
A čo ti má prísť?
Mne ide babka zajtra an poštu..takmi vybere aj balíky.. mám tam tú kabelku, a hodinky.. a šatka LV neviem kde trčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz
mukky, cau

zuzi, je to vyrocie vasho vztahu, tak nieco na tu temu.
momentalne ma napada len taka blbina - kup krasny ramik a daj mu donho foto vas 3 al.len teba a maleho. ste aj odluceni, tak sa to hodi :wink:
17. máj 2010 o 17:31  • Odpovedz
Leelo, inak krásna foto :dizzy_face: to si ty? :slight_smile:
17. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz
Mukky tetká sú závisloť.. Ked začneš ťažko sa s tým končí :grinning:
Aspon väčšina známych mio potvrdila.. A aj ten tatér povedal.. že sa na tom dá stať závislý... :confused: :sweat_smile:
17. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz
nikoll peknučké je to,ved vieš čo som ti písala že sa mi to velmi nepáči ale v konečnom dosledku je to velmi pekné :dizzy_face: sa teším že si spokojná,len jedno tetko sa mi nie velmi.. :pensive: to priatelove písmeno :pensive:
17. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz
Každému sa páči niečo iné na mna....
To priatelove písmeno patrí k tým ktoré sa skoro každému páčia práveže...
ale kolko ludí, tolko chutí, to je jasné :wink:
Každému sa páči niečo iné.. Hlavne že je spokojný ten čoto nosí na sebe nie? :slight_smile: :wink:

A som rada že sa ti zapáčili nakoniec :slight_smile: len či to nepíšeš len tak :confused: :pensive:
17. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
zuzíček ty si pekne len špor peniažky a nič mu nekupuj :grinning:

my na výročie svadby aj zoznámenia chodíme na večeru,len tuším od malého narodenia sme neboli :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
Caute kočky, pozrela som čoi ste písali a mám pocit, že vždy na večer su tu huste temy,Vcera ste preberali potraviny dnes ako mat chlapa na uzde :grinning: A súhlasim s dievčatami, že nesmieme byt na chlapov moc dobre, lebo oni si potom viacej a viacej dovoluju. Tiež som potiahla uzdu,ked mi zo zaciatku cez vikend chodil mm domov o 6 rano :angry: .
Mukky čo si si objednala? Oblečenie alebo kozmetika?
17. máj 2010 o 17:37  • Odpovedz
nikoll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som skopirovala na webe. diki

ale fakt! teraz na velku noc som bola na sk a v robote som fasovala novy laptop. it-ckari mi spravili tak super zalohu disku, ze som prisla o vsetky foto z pocitaca. nastastie, vacsinu mam na ext. disku alebo ich ma mm.
takze ked som si chcela dat foto sem, musela som ist na stranku nasho fotografa :sunglasses:
Zuzi, fakt kúp len nejakú maličkosť...
nikoll nepíšem to len tak ty ťuťko :grinning:
inak to ujázalo ako v linku :wink: ja by som si to priatelove dala opraviť,niečím ovenčiť :grinning: :grinning: ,niečo farebné k tomu :wink:
17. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz
Určite kozmetiku... :wink:
17. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz
juj Vás nestíham :grinning:
a vy nemáte doma náhodou deti? :grinning:

moj bobačik sedí v stoličke :pensive: nedávno papal polievočku

sunn dekoratívnu kozmetiku a ahoj :wink:
17. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz
Néééé čo si, tam na ruku kde je to max vidno určite nie...
Tam som chcela fakt len niečo jemné mini... :wink:
Mne malý hajááááá :slight_smile:
:grinning: nikoll nie to nie je leelo,to je askorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 17:40  • Odpovedz
Nikoll ked ti teraz malý spí, to ti kedy pojde večer spať?
17. máj 2010 o 17:41  • Odpovedz
inak som sa minule smiala lebo volakedy boli potetovaní len vazni a vazenkyne :grinning: /nejaka relacia sla../

nikoll a čo vaši?čo mamina?

ja by som sa asi napočuvala

:grinning:
17. máj 2010 o 17:42  • Odpovedz
Mukky ake dobre motto máš :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz
leelo to bola sranda verím ze si to pochopila :grinning: :sweat_smile:
17. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz
sunny hej viem :grinning:
17. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz
mukky, ved aj ja sa smejem na tom, ze fakt to mam z webu, resp. z fotografovho ftp ser vera :grinning:
17. máj 2010 o 17:46  • Odpovedz
Mama v pohode, ona mi nikdy nerozkazovala.. to skôr foter.. ale on o polovicke tetovaní ani nevie, kedže nie sú vidieť...
:grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.