Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
17. máj 2010

Mne sa dovára guláš, ideme papať s čerstvým chlebíkom...

petka035
17. máj 2010

Niki tak ja tiež také ,,chuťovky "nemusím 😉 ale som myslela,že ked pije nutroš tak jej bude vyhovovať nutrilonová, zatial som dávala len prvú kašu čo sa môže od 4m a to hádzala iné ksichty 😀 a potom ryžovú krupičku od nestle,čiže rýžové vločky s nutrilonom a tiež nič moc a už aj ovsenú,teda ovsené vločky s vodou a s ovocím a ble 😝 nad tou od nestle sa čudujem že nechcela, lebo t jedávala občas na obed so zeleninou. a čo si mu dávala na večeru? lebo ja zatial dávam na desiatu ovocie a striedam občas s jogurtom,na obed zeleninovú prikrm a potom mala mať okolo piatej kašu,kedže o siedmej ju dávam spávať.tak čo jej dať?

nikollette
17. máj 2010

Ideme papať, a potom tv..
Tak pekný večer 🙂

petka035
17. máj 2010

leelo akú rýžu? obýčajnú uvaríš a tak?

petka035
17. máj 2010

Nikol dobrú chuť 🙂

leelo
17. máj 2010

peti, takze aj ty poznas ten 2hodinovy povinny odstup?
ja uvarim bielu ryzu a pomixujem, presne tak. uz som mu aj postupne davala k obedu ovsene vlocky al. vyvar z nich, teda mozem mu dat plnu lepkovu davku - nejaku obilninu tiez povarit, rozmixovat a napr. s ovocim, zeleninkou. jemu to chuti. uvidim dokedy.

nikol, dobru chut a pekny vecer 🙂

petka035
17. máj 2010

leelo ano a snažím sa to dodržiavať,lebo dávnejšie ked som dala malej na noc tú rýžovú krupičku takú redšiu tak jej bola ťažká a viac sa mi budila a na druhý den, mi ešte vygrcla trochu rýže 😅
a rýža u nás nejde ani cestoviny.číže lepok moc malá ani nemala ešte.len v sunarke a toť vše.z tých ovsenných vločiek len trochu zjedla a tak.inak ale papala krásne aj cez 300ml na obed a na desiatu aj 200ml ovocia,len teraz vymýšľa

vinifera
17. máj 2010

leeelo - veľmi príjemné svadobné foto. Kočica 🙂)
No v podstate vysoká som 173 cm.
A stráášne ma bolí hlava. ☹

petka035
17. máj 2010

leelo aj ja chcem videť fotky 😔 😅

leelo
17. máj 2010

peti, moj maly ajtak vymysla so zaspavanim - ci som ho len kojila, ci mal prikrm 2 al. hodinu pred. tak snad ho tym velmi nezatazim. ale ked on podvecer spi, co mam robit?! 😅
poslem ti link 😉

vini, magnezko si dala? z coho to mas?

vinifera
17. máj 2010

som nachcipaná - to preto. No asi každý je tu v chalupe chorý ☹

leelo
17. máj 2010

😒 vini, to prejde - sezona
vidim, ze mas havov. maly ich toleruje?

petka035
17. máj 2010

leelo ved ked mu to nevadí tak je na Tebe kedy mu dáš papať 😉

vinifera
17. máj 2010

Malý je so psami odmalička. Akurát mu teraz na tej alergologii povedali že je alergický aj na chlupaté tvory .-(
Inak ja na nich zvyknutý. Môže im pchať prsty do papule. Ťahať za chvost. Všetko mu dovolia resp. musia dovoliť. Najnovšie ich nahána s varechou ...

vinifera
17. máj 2010

Inak Mukky ja som vždy vyzerala staršie ako som v skutočnosti bola. Inak tá fotka je fotená večer. Ked už bolo dosť šero a umelo osvetlovaná skyportom. Ja som akurát kočíkovala a rozprávala sa s touto kamoškou čo fotí. Mali akurát nové vybavenie. A je to tuším tak 5 alebo 6 mes po pôrode.

mukky
17. máj 2010

baby prosim vas ked som si i dala cd do pc a ukazuje mi 120 poloziek fotiek ako ich si mam vsetky ulozit do pc?do obrazkov?to musím klik na kazdu jednu alebo teda viete ako myslim?ked ich chcem vsetky ulozit jedným smahom 😀

mukky
17. máj 2010

mne uz malý hajííí asi 15 minut a vy ste ako na tom?mm je v bare 🙄

petka035
17. máj 2010

mukky to zoberieš do bloku tie foto,ako prvým tlačítkom myši klikneš na foto a potiahneš cez všetky fotky a prenesieš kam chceš,alebo stlačíš pravý gombík myši a odošleš do tej položky kam chceš

mukky
17. máj 2010

kde?do bloku? 😒 idem skusiť a nesmejte sa mi 😕 😀

mukky
17. máj 2010

neviem to ☹

petka035
17. máj 2010

nesmejeme 😉 ja som blond(teda momentálne ani nie 😅 )tak to neviem dobre vysvetliť 😝 tým ľavým tlačítkom na myši klikneš na prvú foto ale len raz a podržíš to tlačítko a ťaháš cez všetky fotky

vinifera
17. máj 2010

mukky klikni si niekde medzi tie fotky na čistú plochu a stlač ctrl+a (teda bez toho plus - označíš tým všetko čo je v danom súbore)
Potom daj ctrl+c (to je označenie na kopírovanie)
A ked si nájdeš miesto kam ich ccheš dať tak tam klepneš a dás ctrl+v (ako vložiť)

mukky
17. máj 2010

ja mam notebook 😀 nemam potkana 😕
po jednej to viem..

leelo
17. máj 2010

mukky, ctrl+A je vybrat vsetko

petka035
17. máj 2010

no vidíš Vini Ti to super vysvetlila 😉 aj ja mám NB,ale aj myš tu okolo behá 😀

leelo
17. máj 2010

ale tym drag&drop, co petka vysvetlovala je to vacsia zabava 🙂

mukky
17. máj 2010

som v rici jak loňský sneh 🙄 😀
nejde mi to no nic...necham to tak asi az zajtra to skusim a minule som si vymazala z mobilu fotky 😠 cez notes..ako je to možné? 😕

leelo
17. máj 2010

mukky, netusim.
mne sa tiez dnes podarili divy s fejsbukom. a to pracujem v it brandzi...

petka035
17. máj 2010

mukky 😀 ved ty na to prídeš 😉 si mala asi pripojený mobil ku nb či?

mukky
17. máj 2010

peti len sa smej 😠
hej mala som v nb mobil zastrcený čo si si myslela že v nose? 😕
až taký antitalent technický nie som 🙄