• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Mne sa dovára guláš, ideme papať s čerstvým chlebíkom...
17. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz
Niki tak ja tiež také ,,chuťovky "nemusím :wink: ale som myslela,že ked pije nutroš tak jej bude vyhovovať nutrilonová, zatial som dávala len prvú kašu čo sa môže od 4m a to hádzala iné ksichty :grinning: a potom ryžovú krupičku od nestle,čiže rýžové vločky s nutrilonom a tiež nič moc a už aj ovsenú,teda ovsené vločky s vodou a s ovocím a ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: nad tou od nestle sa čudujem že nechcela, lebo t jedávala občas na obed so zeleninou. a čo si mu dávala na večeru? lebo ja zatial dávam na desiatu ovocie a striedam občas s jogurtom,na obed zeleninovú prikrm a potom mala mať okolo piatej kašu,kedže o siedmej ju dávam spávať.tak čo jej dať?
17. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz
Ideme papať, a potom tv..
Tak pekný večer :slight_smile:
17. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz
leelo akú rýžu? obýčajnú uvaríš a tak?
17. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz
Nikol dobrú chuť :slight_smile:
17. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz
peti, takze aj ty poznas ten 2hodinovy povinny odstup?
ja uvarim bielu ryzu a pomixujem, presne tak. uz som mu aj postupne davala k obedu ovsene vlocky al. vyvar z nich, teda mozem mu dat plnu lepkovu davku - nejaku obilninu tiez povarit, rozmixovat a napr. s ovocim, zeleninkou. jemu to chuti. uvidim dokedy.

nikol, dobru chut a pekny vecer :slight_smile:
17. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz
leelo ano a snažím sa to dodržiavať,lebo dávnejšie ked som dala malej na noc tú rýžovú krupičku takú redšiu tak jej bola ťažká a viac sa mi budila a na druhý den, mi ešte vygrcla trochu rýže :sweat_smile:
a rýža u nás nejde ani cestoviny.číže lepok moc malá ani nemala ešte.len v sunarke a toť vše.z tých ovsenných vločiek len trochu zjedla a tak.inak ale papala krásne aj cez 300ml na obed a na desiatu aj 200ml ovocia,len teraz vymýšľa
17. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz
leeelo - veľmi príjemné svadobné foto. Kočica :slight_smile:)
No v podstate vysoká som 173 cm.
A stráášne ma bolí hlava. :frowning2:
17. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz
leelo aj ja chcem videť fotky :pensive: :sweat_smile:
17. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz
peti, moj maly ajtak vymysla so zaspavanim - ci som ho len kojila, ci mal prikrm 2 al. hodinu pred. tak snad ho tym velmi nezatazim. ale ked on podvecer spi, co mam robit?! :sweat_smile:
poslem ti link :wink:

vini, magnezko si dala? z coho to mas?
17. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz
som nachcipaná - to preto. No asi každý je tu v chalupe chorý :frowning2:
17. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz
:unamused: vini, to prejde - sezona
vidim, ze mas havov. maly ich toleruje?
17. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz
leelo ved ked mu to nevadí tak je na Tebe kedy mu dáš papať :wink:
17. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz
Malý je so psami odmalička. Akurát mu teraz na tej alergologii povedali že je alergický aj na chlupaté tvory .-(
Inak ja na nich zvyknutý. Môže im pchať prsty do papule. Ťahať za chvost. Všetko mu dovolia resp. musia dovoliť. Najnovšie ich nahána s varechou ...
17. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz
Inak Mukky ja som vždy vyzerala staršie ako som v skutočnosti bola. Inak tá fotka je fotená večer. Ked už bolo dosť šero a umelo osvetlovaná skyportom. Ja som akurát kočíkovala a rozprávala sa s touto kamoškou čo fotí. Mali akurát nové vybavenie. A je to tuším tak 5 alebo 6 mes po pôrode.
17. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz
baby prosim vas ked som si i dala cd do pc a ukazuje mi 120 poloziek fotiek ako ich si mam vsetky ulozit do pc?do obrazkov?to musím klik na kazdu jednu alebo teda viete ako myslim?ked ich chcem vsetky ulozit jedným smahom :grinning:
17. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz
mne uz malý hajííí asi 15 minut a vy ste ako na tom?mm je v bare :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz
mukky to zoberieš do bloku tie foto,ako prvým tlačítkom myši klikneš na foto a potiahneš cez všetky fotky a prenesieš kam chceš,alebo stlačíš pravý gombík myši a odošleš do tej položky kam chceš
17. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz
kde?do bloku? :unamused: idem skusiť a nesmejte sa mi :confused: :grinning:
17. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz
neviem to :frowning2:
17. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz
nesmejeme :wink: ja som blond(teda momentálne ani nie :sweat_smile: )tak to neviem dobre vysvetliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tým ľavým tlačítkom na myši klikneš na prvú foto ale len raz a podržíš to tlačítko a ťaháš cez všetky fotky
17. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz
mukky klikni si niekde medzi tie fotky na čistú plochu a stlač ctrl+a (teda bez toho plus - označíš tým všetko čo je v danom súbore)
Potom daj ctrl+c (to je označenie na kopírovanie)
A ked si nájdeš miesto kam ich ccheš dať tak tam klepneš a dás ctrl+v (ako vložiť)
17. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz
ja mam notebook :grinning: nemam potkana :confused:
po jednej to viem..
17. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz
mukky, ctrl+A je vybrat vsetko
17. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz
no vidíš Vini Ti to super vysvetlila :wink: aj ja mám NB,ale aj myš tu okolo behá :grinning:
17. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz
ale tym drag&drop, co petka vysvetlovala je to vacsia zabava :slight_smile:
17. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz
som v rici jak loňský sneh :rolling_eyes: :grinning:
nejde mi to no nic...necham to tak asi az zajtra to skusim a minule som si vymazala z mobilu fotky :angry: cez notes..ako je to možné? :confused:
17. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz
mukky, netusim.
mne sa tiez dnes podarili divy s fejsbukom. a to pracujem v it brandzi...
17. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz
mukky :grinning: ved ty na to prídeš :wink: si mala asi pripojený mobil ku nb či?
17. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz
peti len sa smej :angry:
hej mala som v nb mobil zastrcený čo si si myslela že v nose? :confused:
až taký antitalent technický nie som :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.