Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
18. máj 2010

Podobné mám...
ja mám vselijaké kabelky, aj tak som ich nenosila, uvidíe či túto budem nosiť 😅

leelo
18. máj 2010

u nas je krasne slniecko, iked fuci. maly ale prave zaspal, takze von sa zatial nejde.
v aprili bolo omnoho krajsie a menej blaznive pocko ako teraz - v maji

vevusiatko
18. máj 2010

niki ja cakam balik od chlapovej sesternici z anglicka ma nam psolat nejake veci co som chcela pre malu

nikollette
18. máj 2010

tá hnedá...

nikollette
18. máj 2010

Veve aha 😉

vevusiatko
18. máj 2010

sa tesim som jej nakazala pokupovat rozne veci avsak vyber som nechala na nu tka som zvedava 😵

leelo pekne kabelky 🙂

leelo
18. máj 2010

vevu, to su take akoby vaky, sa mi to na nich lubi. inak drzala som presne tu modru v rukach. ta koza bola tak jemnucka, ze som sa uplne nadchla. ale tolko penazi sa mi nechce dat. musi existovat lacnejsia verzia 😉

nikollette
18. máj 2010

Baby od kedy vámsedeli robci na tom detskom kolotoči? myslím tú detskú manež???
Lebo som videla v albumoch detičky staré ako môj ako natzo sedeli...
u nás budú v senci teraz také atrakcie ako senecké leto, karneval, takže tu budú aj kolotoče...
Ale neviem asi by som sa bála ho tam posadiť, čo ked začne vyliezať? a to mám potom behať okolo kolotoča pri nom, aby ma stále videl, alebo? 😅

vevusiatko
18. máj 2010

leelo no je to dost za kabelku 😅 ale je pekna 🙂
Nikol mne mala uz bola na takom kolotoci islo to pomalicky...boli sme v dunajskej luznej a nik tam okrem nas nebol jej sa tam pacilo 😀

nikollette
18. máj 2010

Veve áno? a nechcela vyliezať alebo niečo? 🙂

leelo
18. máj 2010

nikol, to je vzdy riziko, ze si drobec zmysli vystupit, aj ked je starsi 🙂
tu su tie take drevene, starodavne, idu uplne pomaly a vsetci rodicia davaju pozor, kolotoc obklopeny dospelakmi, tak asi v pripade potreby si aj navzajom budu zachranovat deti 😉
my to este neriesime.
ale senecke leto by som dala. to v juni byva, ze?

vevusiatko
18. máj 2010

na takomto 🙂

nikollette
18. máj 2010

Ano teraz v júni to bude 🙂
asi ho tam skúsime posadiť...
lebo jemu sa napr. v NC na takom vláčiku a iných atrakciách páči... ale to sme blízko pri nom, a vidí nás 🙂

nikollette
18. máj 2010

JJ na taký 🙂

vevusiatko
18. máj 2010

nechcela vyliezat ona je zvyknuta ani na vlaciku nevylieza ani na inych hlupostach v nc takze tak a boli sme tam sami a dali sme ju do takejto kebyze vidim, ze vylieza tak ju nejako vezmeme odtial...pre istotu sme ju dali do takeychto ohranicenych alebo akoby som povedala 😀

vevusiatko
18. máj 2010

a leelo ma pravdu to by zachranovali aj ostatny 😉

nikollette
18. máj 2010

jasné že do ohraničených, určite by som ho neposadila na nejakého kona alebo niečo také 😉

nikollette
18. máj 2010

Aj mne už drbec zaspinkal 😵

nikollette
18. máj 2010

ja ťapa že drbec 🤐 😀
malo tam byť samozrejme drobec 😉

leelo
18. máj 2010

😀 😀
tak chris je uz skuseny jazdec.
vevu, mala jak si tam sedka, detstvo je uzasne obdobie 🙂

nikollette
18. máj 2010

No skúsený... ani odísť odtial nechce 😅

vevusiatko
18. máj 2010

leelo veru ja by som sa hned vratila do tych cias.
Nikol aj nasa nechce nikdy odist

nikollette
18. máj 2010

Ja by som v tomto počasí iba spala a spala 😔
Som dnes ledbva vstala o 13tej 😔 mi to bolo za ťažko 😝

nikollette
18. máj 2010

Malá ti ešte spinká? Tak pekne ťahá 4 hodiny 😵

nikollette
18. máj 2010

Zuzi už si bola na pošte? No čo aký je bazénik? Aj ho hneď nafúkaš v izbe malému? 🙂

zuziiiicek17
18. máj 2010

Ahojky

nikollette
18. máj 2010

Zuzi no ahooooooj 🙂

nikollette
18. máj 2010

Akurát som ti písala 🙂

zuziiiicek17
18. máj 2010

No bola som na poste ,ale zatial iba vyplatit ,pride o par dni .Predpokladam ,ze tu nebudem vtedy.Tak vyberie babka

Bola som kupit listok ....65.50 € som platila 😲 ale co uz no ,neva.Stve ma ,ze nie je iste ,ze budem sama v lozkovom .Mozu tam byt este dvaja ludia .Ked tam bude este niekto ,tak sa opytam sprievodcu ci ma neda inam ,kde nikto nebude ak bude mat volne .

nikollette
18. máj 2010

Zuzi preto nerada kupjem balíky doporučene.. Najprv vyplatiť a potom ešte pre balík.. čiže mám dvojnásobnú cestu..
Ja všetko iba na dobierku 🙂

Hm, a to ti ale TP preplatí ten lístok, nie? 😉