• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
19. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz
Niki, dnes som si vsimla, ze mas link na to video aj v blogu. mne youtube blbne. akoby mi to nieco blokovalo. niketore videa mi spusti, ine nie. ale pozerala som chrisove fotky, strasne zlatunky je este uplne uplne malinky v tom modrom - podbradnicku a capicke s menom :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz
Pre Mukky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=J_czwmfbvk8

aj pre vás ostatné...
Toto mi pripomína staré časy ked sme sa dali s MP dokopy :sunglasses:
19. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz
Ahojte ako tak mám dočítane a len tak čumím :confused:
19. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz
som dnes nemala čas na kona, dosť neskoro sme vstávali, potom obed navariť,aj malej, von s nou ísť a poobede sme boli na nákupoch ale len v drogerke a potraviny
19. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz
cau peti :slight_smile:
to cumis, co?! :sunglasses:
19. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz
Peťka ahoj :slight_smile:
19. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz
Ahojte kočky :dizzy_face: no veru som nechápala,že čo sa to tu deje :confounded:
19. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz
zdrastvujte :sunglasses: :grinning:
Ja som tiez dnes nestihala a ako vidim ,nikomu som nechybala :pensive: :grinning:
Rano sme boli na poradni .maly ma 80cm a 8400g.RAval ako najaty hned ako zbadal dr.nema ju rad ,ma zdrbla ,ze je prilis naviazany na mna :sweat_smile: krava a na koho ineho :grinning:
Poobede som boal v meste ,kupila soms si tricko .podpiru a taaaak .MP nic :pensive: ked mne sa nic nepaci :pensive:
A kupila som si blby make up ,lebo moj prestali objednavat do Dm :angry: Schmatla som prvy co mi bol farebne blizko a sla som .No a nekryje nic :rolling_eyes: :angry:
A Michal nehaja :angry: nechce .a dnes zvladol 5hodin bez cici :sweat_smile:
19. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz
Hej a inac ,ta krava s tolkymi ....no to je smutne :pensive: Lutujem ju ,ked musi marnit cas tu ,pretozew nema napr deti,muza alebo peniaze atd.
Dufam ,ze nikto z nas nase fotky nikde nenajde
19. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz
ze nechybala - hned rano som ti pisala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz
Zuzi krásne miery :dizzy_face: je riadne dlhý,my ideme na poradnu až budúci týžden tak som zvedavá,ale 8kil to nebude a 80cm tiež nie.
a bolo by zvláštne keby nebol naviazaný na Teba ale na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: brali mu aj tú krvičku?
19. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz
dr. je uzasna, ze pozdravujeme. pediatri su niekedy jak masiari :unamused:
a teda robila odber?
19. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz
ona nema deti,cize tomu nerozumie . :confounded:
Nerobila odber ,vraj spravi ,ked prideme z ciech ,tak som zvedava
19. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz
zvláštne,že bezdetná pediatrička :fearful:
19. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz
Alkoholicka :confounded:
19. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz
aaa čau Zuzka. Inak tebe som chcela napísať že malému brali krv prvý krát z hlavičky až v nemocnici - keď sme boli na kožnom. . A potom druhý krát asi mesiac dozadu u alergologičky. Raz teda u detskej lekárky na zápalové faktory - ale to len trocha z prsta.

Nika tým že zmeníš PC ale sa prihlasuješ stále z domu sa ti IP adresa nemení. Musela by si zmeniť router. Teda celú tú krabicu čo máš z nej net. Alebo ešte existuje softvér ktorý dokáže "zanonymniť" tvoju IP adresu. V praxi to znamená že vždy keď sa prihlásiš je ti pridelená iná verejná IP adresa. Čiže systém by sa dal odr...ť. Ale ....
19. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz
omg :grinning:
19. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz
asi misko z nej citil vypary, tak rucal
19. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz
No pokiaľ viem aj naša pediatrička nemá deti .... Ale malé mimi zbožnuje. Vidno to na nej.
19. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz
vini, ja si myslim, ze to blokuju podla MAC adresy. s dynamickou ip by si velmi nepomohli
19. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz
JA by som sa urcite rozplakala ,keby som to videla :pensive:

Inac ,to je jedno odkial ,ale n beton sa prihlasi aa ak nie tu ,tak inam urcite
19. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz
ano, a konika moze len citat a kopcit fotky. na to nick nepotrebuje
19. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz
ja som vždy pri malej ked jej berú krv,aj z hlavičky a aj ked jej infuzku v nemocke dávali,aj pri preplachu slzného kanálika som s nou bola a držala jej ruky-hm aká necitlivka som :pensive: :sweat_smile:
19. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz
ja som tiez s B chcela ostat. ale spustila som rev, este mi ho len z ruk vzali, tak ma poslali von. tam som sa vyrevala dokonale
19. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz
Peti ,ale ty robis v zdravotnictve ,to je ine
19. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz
Ninka vrešťala lebo jej tie dve staré ježibaby(sestrička s dr :sweat_smile: )nemohli nájsť žilu na hlave,že má tmavé vlasy a moc vela ich má :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to asi nevideli vlasaté deti :pensive: ono to tie deti nebolí,skor je im nepríjemné to zovretie a podobne
19. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz
Zuzka no v podstate ano,ale s deťmi nepracujem(aj ked sa ako deti chovajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )a vlastné je predsa iné
19. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz
ved to - mna to boli viac ako jeho. pri tom odbere mu poskrabali hlavu vedla miesta vpichu. asi sa im mykol. ja ze im krv odkvapla a to bola ranka :angry:
19. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz
peti, to neni necitlivost. dnes by som to uz zvladla bez slz. uz sme si svoje uzili, nejaky odber ma nezlomi
19. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.