• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
JA som straaaasna citlivka .A napr ,ked sa maly narodil ,mal nejaku infekciu z plodovej vody a bol tyzden na JISke .TAk mal cely cas tu ihlu v ruke :pensive: Stale sa mi chcelo plakat ,ked som ho videla .A to som ho videla len kazde tri hodinky :pensive: moj malicky ,tam bol sam s tymi kravami co mali robitr v marnici a nie v porodnici . :pensive:
19. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz
Zuzi po porode som bola aj ja taká, som sa bála o malú,lebo sa narodila predčasne a mala zápal plúc a bola 2tt v nemocke, tak som preplakala vela nocí :frowning2:
19. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz
Táto pesnička sa mi velmi páči už dlho, aj ked je smutná :frowning2:

http://www.youtube.com/watch?v=MCE0q6wLnRU
19. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz
Ach ,to si mala ovela horsie ako ja :pensive: chudatko drobucke.
A preco sa narodila predcasne ? ma to nejaky dovod ,ci si len tak zmyslela ? :confused:
19. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz
B mal zltacku a vzdy rano robili odbery z paticky. tak sme aj s inymi mamkami cakali pred tym detskym a ked som zacula ten jeho typische plac: echeneeeeeeeeeee , tak sa mi ruky potili, ze az kaluze som v dlaniach mala :frowning2:
19. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz
Niečo pre Vini :wink:

Prepáčte len konečne mi idú videá tak sa vyžívam :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=FJpxXr_3r6Q&feature=related
19. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz
My sme mali žlatčku cca do 3mesiacov, takže sme s užili. Stále kontroly, odbery z hlavičky. A to moje dobručké chudiatko ani neplakalo ked mu brali krv. Samé sestričy sa divili, že to je najlepší chlapček akého tam mali, že ani nepípol chudiatko :pensive:
19. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz
Do troch mesiacov :confused: ? To je velmi dlho ozaj .A ako to liecili ?
19. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz
moj maly bol zlty este dlho, 2 mes urcite a do 3 mal zlte oci. to je normal priebeh. len hladiny v krvi by nemali velmi stupat/kolisat
19. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz
No hej dlho. No dokopy nijak. Prešla som z MM na UM, dávala som čierne uhlie, a vela na svetle. Potom to postupne odišlo :wink:
Inak nič konkrétne nám na to nedali.
19. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz
niki, moj maly neplakal ani pri 1 ockovani. a pediatricka na to, ze to je preto, lebo je apaticky. uplna kraksna :angry: :grinning:
19. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz
ahojte,
pozerám modré z neba..
19. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz
Leelo ani môj :wink:
Môj cca do pol roka neplakával pri takýchto lekárskych úkonoch vôbec. No teraz len vojdeme k lekárke a už plače a chce utiecť z ordinácie :sweat_smile:
19. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz
Moj brat mal zltacku az potom ako prisli s mamou domov z porodnice .A kedze ho uz nemohli prijat na novorodenecke ,tak mu dali nejake lieky ...a ako neskor mama zistila ,tak sa to davalo aj ludom s epilepsiou .Cize velmi silnne .Brat mesiac vkuse spal denne dve hodiny :pensive: mama sa skoro zrutila od unavy
19. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz
Zuzi v podstate ani neviem.som mala od nedele kontrakcie (teda že sú to kontrakcie som nevedela)v pondelok som bola na monitore v nemocke a mala som ,,reaktívny záznam"no to tam ako na bežiacom páse,mi to len sestrička dala,že dobre a papa. no a z pondelka na utorok strašné bolesti tak v utorok som išla do nemocky a rodiť.k tomu som bola sama doma,lebo mm bol na týždnovke,tak som nevedela ako mám do tej nemocky ísť,či peši s taškami alebo ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gynekologovia to brali tak,že som v 37tt lebo to tak vychádzalo podla MS no bola som nakoniec len 35tt :confounded: po porode mi ju doniesli ešte aj ukázať a bola normálne na oddelení.a ja som dve hodiny ležala na sále a potom som išla na izbu a neskor za mnou prišiel mm(porod nestihol :frowning2: lebo bol v hlupej nitre a aj ked som mu dala ráno vedieť že rodím, tak v práci musel čakať kým sa velitelovi skončí porada lebo ho nechceli pustiť :rolling_eyes: , no a zákon schválnosti -nebol na aute ale s kolegami na ich,tak musel ísť busom a z nitry ide k nám asi jeden bus denne)aj s mojou maminou .MM bol ešte pozrieť malú, bola v inkubátore ale na normál oddelení ,len sa vyhrievala po porode :dizzy_face: a potom prišiel dáky dr. že malú museli preložiť na jisku,že sa jej zhoršilo dýchanie a tak.a že až na druhý den ju môžem ísť pozrieť :frowning2: mala ževraj zápal plúc a asi preto,lebo ja som mala infekciu -escherichiu ,na ktorú som celé tehu brala čipky a raz aj ATB,no moj genialny gynekolog to až tak moc neriešil,ale to len asi bolo tým,lebo to nebola nejaká silná infekcia-
19. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz
caute ,
nakolko som bola sprdnuta pod ciernu zem , tak opustam vsetky temy a idem k vam . no NEDOCITAVAM bo zas zmiznete :grinning:

co noveho ????????????????
19. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
Ninka mala tiež žltačku a dlho mala ešte trošku zvýšené teploty a bola aj taká snedá dlho
19. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz
:slight_smile: asi uz vycitil, ze od pediatricky vselico vyvstane.
no tesim sa ako jej tam najblizsie v sept. spusti koncert. bude mat, co chcela :sweat_smile:
minule ma niekto presviedcal, ze neni ok, ked B neplace pri obliekani. bola to otcova kolegyna, co videla fotky ako ho obliekam :confused: a to mi odkazala. vraj jej deti vrestali a tak to ma byt
19. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz
no ich asi neobliekala moc citlivo :sweat_smile: ani Ninka neplače pri obliekaní
19. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
ja sa vzdy pobavim na komentaroch takychto tetusi a tiez im nieco pekne vacsinou odkazem :sunglasses:
sak to je radost, ked je ditko kludne
19. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz
leni ahoj a kdeeee?? :grinning: :frowning2: :unamused:

zuzicek ahoj,kde si kupula popiru,tam kde som ta vyslala? :grinning: a to aky make-up si kupila? :confused: a miško ako?s babkou bol?
19. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz
leelo a inac je ta kolegyna kompletna?????????
19. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz
peti, to ste mali teda pekne zamotane. nastastie vsetko ok a mala je krasna-velka.
gynos ti teda pomohol, len co je pravda...
inak kazdy porod, to je ina story :grinning:
mukky co kde?
leelo no malá veru všetko dohnala :slight_smile: gynos nemá chybu,vychádzam s nim fajn,aj pn dal ked som chcela,len v tomto si hovorí svoje a neskutočne ma tým vytáča :rolling_eyes: zajtra ho idem pozrieť :grinning:
19. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz
leni, kde si bola? mukky ta vyhrabala v inych temach? :wink:
kolegyna neni komplet, s nasimi sa na tom bavime. aj dobre rady o kojeni davala, zlata je
19. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz
MOja srdcovka, och jo... Mukky napíš mi please do moderého neba že chcem s nimi stretko :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=yuv3qsyskYY&feature=related
19. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz
lelo , no je dobre taku zlatu babu mat pri sebe
nie zuzka na fb

niki
:grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz
idem ja už spať.ráno vstávam o piatej :rolling_eyes: dobrú noc :dizzy_face:
19. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz
Leni čo sa rehlíš? Aj ty tm môžeš napísať ak chceš :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.