Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
20. máj 2010

No a zase nie je prúd 😖

nikollette
20. máj 2010

Malý ešte spinká, MP ide cvičiť dole.
Ja si idem urobiť slaninku, čerstvý chlebík, a jarnú cibulku. Som dostala chuť 😵
Vy ste všetky zmizli 😒

vinifera
20. máj 2010

Nika to som mala včera na ranajky 🙂)

motylik22
20. máj 2010

ahojte baby v tejto konkretnej teme som po prvy krat a som rada ze som tu zavitala...už som si myslela ze som ako jedina co sa neriadi pravidla a tak som si myslela ze robim zle a ze som najhorsia mama na svete....ale predsa by som sa chcela opytat ci robim dobre ked davam svojmu synovi pribinacika,davam aj hami od 4+m ale sem tam aj pribinacik a doktorka hovorila ze to mu skodi na oblicky tak neviem ci mam prestat alebo mozem davat moj syn ma 4 a pol mesiaca.

nikollette
20. máj 2010

MOtylik to ja naozaj skoro dávať Pribináčika 😕
Dokonca aj my ho dávame len občas 😒

nikollette
20. máj 2010

A to akože od kedy si začala dávať pribináčika?
Vieš, načo tak skoro? Ešte sa ho môže najesť až, až. Tak načo riskovať?

leelo
20. máj 2010

Ahojte.
Niki, to vam s tym prudom robi casto? U nas v Studenom (poznas?) vypinaju stale. Odkedy mam maleho, som z toho na nervy

nikollette
20. máj 2010

NIe vôbec. Teraz som to zažila prvý krát.. Na 2x vypla elektrina, naštastie som nič nepotrebovala robiť, aj malý hajal, a comp mi išiel aj bez toho.
Studené pri BA?

leelo
20. máj 2010

yes

nikollette
20. máj 2010

Tak sme od seba nedaleko 😀
písem IP, počkaj... asi 5km 😅

leelo
20. máj 2010

ved som sa ta minule vyzvedala 🙂

nikollette
20. máj 2010

Čo? Nerozumiem? Co si ma minule vyzvedala? 😔

nikollette
20. máj 2010

Iný smajlík tam mal byť.. nie tento 😔 ale tento 😅

leelo
20. máj 2010

som sa ta pytala kde byvate, lebo som videla okres v pase 😉

nikollette
20. máj 2010

No už je to vyjasnené 😉

motylik22
20. máj 2010

nikollette- tak jemu chuti a mliecko uz mu ani nechuti malo ho pije 🙂 tak preto som zacala davat pribinacika zeby sa napapal...a este nevies nieco co bi mi pomohlo? maly ma uplne zahlieneny nos az mi od toho zacal kaslat ale su to take suche sopliky a nosne kvapky nepomahaju na uvolnenie potom sa to neda ani odsat ked su suche....ale normalne pocut ze ma plny nostek ked spinka tak az chrci a nepomaha ani naparovanie ani nosne kvapky ani morska voda...pomoze kazda rada lebo uz som bezradna 😢

nikollette
20. máj 2010

Motylik 😲 😕
A čo ked mu chutí. On si neuvedomuje že z toho môže mať zdravotné problémy neskôr 😔
Ani mojmu od 5m nechutí mlieko, a púreto ho pije v spánku. Keď zaspí vypije, a ani o tom nevie. No po roku sa to trocha zlepšilo a vypije mi už aj bez spánku mlieko. Vydržala som, a oplatilo sa. Ešte stále sme na UM 😉

S tým upchatým nosom, ak nič nepomáha by som išla k lekárke sa poradiť 😒

leelo
20. máj 2010

niki, uz nielen kosicanky maju silne zastupenie 😉

nikollette
20. máj 2010

Veru 🙂 🙂

leelo
20. máj 2010

motylik, pribinak neni nic ine ako zelatina a ecka, navyse obsahuje tvaroch, ktory velmi zatazuje oblicky a cukor, co je absolutne neprijatelne. tvoja dr.ma pravdu.
skus to bez neho a skus zabojovat ako nikol, urcite sa ti to vyplati.
nevsimla si si na nom nejake zmeny? nie je po pribinakovy "hyperaktivny"? a mozno ho prave ten pribinak zahlienuje a ty mas pocit, ze na nadchu

leelo
20. máj 2010

ze tvaroCH.... ospravedlnujem sa, ta nemcina ma zacina mylit 🙄

mukky
20. máj 2010

ahojte,mám dočítané a chvíľu času 😉

adi tak Damianko sa rozhovoril,zlaté 😵 ,náš nechce 😀 ale napr.dnes v aute ukazoval na každé okno v aute ked pršalo a vravel aj ta je,aj ta je,aj ta je,/aj tam je 😀 / dážd-voda na okne bola..časom sa snád rozhovorí,aj ked skoro vačšina detí v jeho veku už riadne trkoce 😀 😵
a na otca ešte nikdy nepovedal oco ☹ ale čítať O v texte zato vie 🙄 😀

my sme ešte pribínáčky nedávali a ani tak skoro to nebude 😀 😒

mukky
20. máj 2010

nikoll láskavo ty vstan ráno ako všetci ostatní a nájdeš ma tu 😀

nikollette
20. máj 2010

Náš nehovorí oco, ale tata, to jej jednoduchšie 😉

nikollette
20. máj 2010

Ja hladám nejaké pekné tenisky na nete. Ale nič také nevidím. A 100eur mi je luto dať momentálne za tie Gucii tenisky ☹

leelo
20. máj 2010

mukky, tak tvoj maly cita a ty nespokojna 🙂
dnes sme prave rano vraveli, ze neporovnavat. ved krasne hovoril na vodu na okne! juj, taky je zlaty 😵

nikollette
20. máj 2010

Baby ja nechápem z toho môjho mrňúšika.
On sa nebojí ani mňa, ani tata, keď mu niečo zakazujeme, alebo aj zvýšime hlas. NIč, proste sa len usmeje a hotovo.
Nič nezaberá.. iba...... malý gumený dinosaurus 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
On sa ho úplne bojí, neviem prečo 😕 vydáva taký zvuk ako dinosaury viete..
ale inak sa dinosaurov nebojí, ani v TV, ani v knižke, ani naživo ked sme bol v DinoParku, a tam boli faktr dinosauri v real velkosti, a sa aj hýbali, aj zvuky vydávali. A nebál sa...
ale keď vytiahnem tohoto malého dína, tak sa uteká schovať.. A čo mu poviem to hned spraví, úplne vylakaný. Ked ho uvidí, hned si skrýva tvár a úplne sa stiahne. A ked ho stlačím, tak plače 😕

mukky
20. máj 2010

ja som nechcela aby na mm hovoril tata,ale na západe je to skor rozšírené 😉
bola som rýchlo poupratovať skrinu s hračkami pre malého bratrancov a sesterničku,prídu v lete z Chorvátska,a už sa mi to tam riadne kopí 😵

leelo nie som že nespokojná 😀 každé dietatko má iné tempo,skor sa len trosku obávam či je to ok ale verím že áno a dakujem za pochvalu 😵
ved zuzícek ho videla aký je zlatý 😀 neviem čí vobec za tých 20 minut čo sme boli spolu von stál 😀

ja chcem také malinké este bábo 😅 ,ked som mala Míchala na rukách som ho ani zuzícek nechcela dať,keby len neplakal za mamou 😀

nikollette
20. máj 2010

Mukky tak si spravte 😀 😉 😵