Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
20. máj 2010

NO a ja že prečo nemôžem spať. A prečo som hladná.
Tak som sa pekne po márnej snahe postavila po hodine a pol z postele. Šla si na poschodie spraviť chleba s paštékou a paprikou, jablko a bonbonieru zobrať. A ony tu o jedle točia. Bodaj by som nebola hladná a chcelo sa mi spať. 😀

vinifera
20. máj 2010

A nový vynález - zaujímavá vecička.

mukky
20. máj 2010

@vinifera hladoš

mama.wolfka
20. máj 2010

všetky už pekne hajáte, tak idem trošku počítať 😉
ale poviem vám, že teda píšete nehorázne veľa, kedy to má jedna lenivá uchrápaná žena dočítať ? 😲 😕 😀

zuziiiicek17
21. máj 2010

Ahojte babenky....
STRES STRES STRES STRES 😖

leelo
21. máj 2010

dobre rano 🙂
zuzi, cestovna horucka?? 😕

zuziiiicek17
21. máj 2010

Leelo ,tak nejak 😖 uz sme boli na poste ,na nakup ,teraz varim malemu obedik a potom este musime ist raz na prechadzku.
Mp sa nas uz nevie dockat 😵 ale musi ist zajtra do prace 🙄 pride dajaky sam najvyssi sef ,a chcu tam len tich naj pracantov.NA jednej strane by ma to malo tesit ,ze je medzi nimi ,ale na druhej ma mrzi ,ze po mna nepride ,ale pridu po mna jeho svagrinej rodicia .

petka035
21. máj 2010

Ahojte fú sa mi až hlava točí,kým som to všetko dočítala. no že ja chodím tak skoro drichmať 😅 Zuzi prajem Ti príjemnú cestu,zvládneš to 😉
ja idem upratovať,máme dnes návštevu ,a ešte aj vaňu musím stihnúť 😝

leelo
21. máj 2010

@zuziiiicek17 ked zvladnes cestu, budes taka stastna, ze uz si tam, ze ti bude sumafuk kto pre teba prisiel.
@petka035 cauko, o upratovani mi ani nevrav, sa tu brodim v hrackach a casopisoch 🙂

petka035
21. máj 2010

no mne by to bolo aj jedno,ale ked príde návšteva 😖 😀 idem ja, pekný dník zatial

zuziiiicek17
21. máj 2010

@leelo ,vraj ma spominas 😀
no to si aj ja myslim,ze budem unavena stastna,ze som tam.

zuziiiicek17
21. máj 2010

Ahoj peti 😉

mukky
21. máj 2010

čafte,my ideme o chvilu hajať,sme sa hrali s legom,nechcite vidieť ako to vyzerá na zemi 😲 😲

zuziiiicek17
21. máj 2010

😀 Aspon sa nenudis 😀
My sa hrame tiez .Miskovi sa pacia dvdcka ,ale take stare ,tak nech sa hra ,ked som pri nom .
Dnes mal brokolicu ,cize ju mam aj vo vlasoch 😖 do kelu ,ako ho mam naucit papat 😔

mukky
21. máj 2010

zuzícek ako to myslíš že ho máš naučiť papať?to papal sám brokolicu či ako že ju máš vo vlasoch? 😕 😀

mukky
21. máj 2010

babka sa teší že idete z domu?? 😀 😔 😔 🙄

zuziiiicek17
21. máj 2010

Nie ,ale vsade ju vypluval a vyberal z pusy atd. 😔 on nechce nic

zuziiiicek17
21. máj 2010

Babka sa tesi ,ze bude mat tyzden pokoj ,ale je nasrata ,ze ideme tak daleko atd .Proste ,som hrozna neschopna mater ,lebo idem tak daleko cestovat s takym malym deculom

mukky
21. máj 2010

mm má dnes akciu z roboty podvečer,šefstvo tiež pozvalo nejakých naj pracovníkov do reštiky 😀 ,budu jesť a piť zadara čo in hrdlo ráči 😀
to bude zajtra mať mm ťažký den 😀 😝 a to chce ísť ráno pomáhať kamarátovi robiť na chatu..nemyslm že pojde 😀

mukky
21. máj 2010

zuzicek tak jej povedz nech sa teší nastalo že už sa nikdy nevrátite lebo si neschopná 😀 😝 😠

mukky
21. máj 2010

idem uložiť drobca,potom sa ešte stavím

mukky
21. máj 2010

ešte stále nespí 🙄 ..už aj vodu pil,aj sa pokakal,teraz pije mliečko tak snád ho to ukludní

petka035
21. máj 2010

tak poupratované by bolo,teraz obedujem a ešte do vane. Ninka sa dnes snaží štvornožkovať,šikulka moja malá 😵

mukky
21. máj 2010

dievčatá sa chcem opýtať niečo,vážite sa niektoré?lebo ja už neviem či toto je normálne.. 😖 😖 2 dni som jedla neskor večer,cca okolo 21.hodin tak nejak mi nevyslo sa najesť do 18-19 tej a dnes som sa odvázila a mala som o 1,6 kg viac 😲 😲 ☹ ☹ ☹

pijem druhu kávu čo mám take nervy miesto jedla 😠 ..na ranajky som mala jogurt,asi budem piť len vodu a nejesť alebo čo 😠
nikoll uprimne závidím a nechápem ako je to možné že tolko poje čo chlop 😀 😀 a ešte aj vždy po nociach a je jak prutik 😅
niki ak mas vahu tak sa prosim ta odvaž cez den a potom na druhy den ked sa naješ v noci lebo ja nechápem 😀

ale iste za to može metabolizmus 😖 ,štítna žlaza a menej pohybu asi,chcelo by to beh 😕ale to neznasam,ale milujem plávanie,len mna by na sk nikto do bazéna nedostal 😒
a to som sa
naučila posledné mesiace ranajkovať,čo pred tým vždy len kava na ranajky a ranajky boli aj okolo obeda čo nebolo dobré..

petka035
21. máj 2010

mukky ja sa vážim každé ráno a tiež to mám tak,že ked sa najem viac tak hned aj kilo vyskočí ale naopak nie 😠 ked jem aj celý týžden len tak striedmo, tak mám o pár gramov menej. a behanie nie je dobré na klby zas, to plavanie by bolo fajn

mukky
21. máj 2010

uplne mi to dnes pokazilo den,nemám náladu,dala som len prať a kaslem na vsetko..

petka035
21. máj 2010

mukky čo keby si skúsila jesť tak,že každé tri hodiny 😅 jeden doktor od nás tak schudol 12kg

mukky
21. máj 2010

peti 😒 no ale ty si aspon štíhla a strázis si váhu ,to je fajn..a behať neznásam od školy,vzdy som bola posledná aj ked som mala 40 kg 😀 mna proste vsade pichá a a celkovo to neznásam..
ale taký hod kriketovou loptičkou ako šport by sa mi páčil,to som mala rada ale to sa asi vela neschudne 😀 😀

joj este aj malý vystrája,dvíha epedu v postielke a lozi pod nu 🙄

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

mukky pohyb, pohyb a pohyb..... a hlavne nemysliet na vahu tolko, lebo ta z toho inak porazi .... ja sa vazim raz za tyzden rano a pomaly to zacina ist dole 😉

mukky
21. máj 2010

petka hej to viem ze je tak naj...vtedy ked je malý,aj ja by som mala..cca kazde 3-4 hod,to viem ze funguje,stale nieco male a lahké zjesť,aj šipeky tak schudla a vela dalších,aj sunny face to tak robí

tak skusim od zajtra,aalebo este dnes..