Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. máj 2010

adi a co si robila?

pohyb nestači v tom zmysle ze von s malým,to je jasné..

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

skor co robim 🙂
uz mesiac chodim opat do posilovne 2x tyzdenne. a po mesiaci som schopna aj stvrthodinu bezat bez problemov. chcem v oktobri odbehnut pol maraton v Amsterdame 😀 tak uvidim.
a hlavne menej zeriem v jedne porcii

mukky
21. máj 2010

som nakukla a teraz si dáva dole silou mocou pančuchy 😠

mukky
21. máj 2010

adi super 😉 a kolko si schudla?ty si silnejsia alebo taká akurát?
fakt maraton?

mama.wolfka
21. máj 2010

@mukky to poznáme 😀 myslím to vyzliekanie
aj ja len kuk, za chvíľu idem na kozmetiku, som to z rána preložila
Samko u dokiny celkom ok, ale dala pre istotu papier ortopédovi, len to sme už dnes nestíhali, tak ak nebudem horšie cez víkend (že by sme vybehli na pohotovosť), tak ideme v pondelok ráno, ja mám o 10. uzv, tak to spojíme ... chodí tak trošku srandovne, ale nevyzerá, že by to niečo bolelo, aj behá, tak uvidíme
papa

mukky
21. máj 2010

@mama.wolfka som rada že maly je ok a ty si to uži 😉

som mu isla obliecť ale néééé,néééé 😒

vinifera
21. máj 2010

No mukky nič si z toho nerob. Mne malý dnes ešte nič nespal. Vstal ráno o 8 mej a odvtedy je hore. A to on zvykne doobeda tak medzi 10 - 11 zaspať.
A neváž sa každý den. Nie je to dobré na psychiku. Potom si len vystresovaná a môžeš zo stresu tak akurát priberať

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

mukky mam 166cm a mala som 68.6kg. teraz mam 66.5 kg po mesiaci. ale hlavne je, ze vladzem viac ako mesiac dozadu a nefucim pri behu alebo ked idem po schodoch. do oktobra to hadam dobehnem aj na 60kg a hura do Amsterdamu 🙂

mukky
21. máj 2010

🙄

mukky
21. máj 2010

vini 😒 a myslís ze ti nezaspinká do večera? 😔

moj sa rehlí a ja pením 😀

mukky
21. máj 2010

adi super 😉

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

mukky este stale mavate problem so zaspavanim?

mukky
21. máj 2010

už spinká 😅 a nožky celé holé 😔

mukky
21. máj 2010

adi už práveze sa to zlepšilo a hlavne tym ze neplače a nechce silou mocou vyyskočiť ..aj večer už celkom ok bez plaaču,len s mrnčaním a kupať sa bojí stále,nesadne si do vane ani za nič ☹ tak sa len sprchujeme a s placom umyvame vlasky a aj so strachom tam ideme..

leelo
21. máj 2010

@cestovatelkaandrea tu u nas bude polmaraton v juni, na moje narodky. v 2008 som bezala, ale len 11km, to bolo take pre zeny. teraz boli velke plany na polmaraton, ale ved vobec netrenujem ! 😒
behavas aj vonku, ci len na pase?

nikollette
21. máj 2010

Dobré ránko, idem dočítať 🙂

leelo
21. máj 2010

@nikollette ahoj.
vlastne caute vsetky. som tu, ale nepisem. nestihacky

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

Mukky ja Damianovi umyvam vlasy s uteracikom na ruku. je to ako rukavica a vtedy mu ani voda nenatece do usi a oci. Mozno by ti take nieco pomohlo aby neplakal pri umyvani vlaskov.

Leelo zacala som behat na pase. v juny alebo july zacnem behavat vonku cca 3x tyzdenne. pravdepodobne asi rano. ja som len zaciatocnik ale manzel ma tak vyhecoval na beh, ze som mu prepadla. ten polmaraton ma cosi cez 20km, tak hadam neodpadnem v ciely.

nikollette
21. máj 2010

Malý papal paradajkovú polievočku, ale nie veľa, moc mu nešmakovala. Ja paradajkovú neznáááááááááášam, bleeeeeee 😝
Ešte som mu na to dala Zvolenský, aby sa aspon troška zasýtil, ale aj z toho iba polku zbaštil 😒

Andy ty si aká akčná 😀

mukky
21. máj 2010

adi take niečo mám..taká rukavicka a na kazdom prste je zvieratko 😅 maju aj macko pooh taku rukavicku ale za 5 eur si ju v obchode mozu nechať 😝
len neviem kde to može byť...asi medzi hrackami,sa s tým drobec hraval...a to mu netečie vtedy vodička? 😕

mukky
21. máj 2010

niki ahoj
a ja som akurat vcera mm vravela ze by som mohla malemu urobit paradajkovu 😀 😀 ja som ju este nerobila ani nam a ani neviem ci by mm jedol,ja som tiez nejak extra neoblubovala ale dala by som si..roky rokuce som ju nemala...ale bez cukru by asi bola kysla 😕
babka varila?alebo ty

nikollette
21. máj 2010

Babka 😀 😀 😀

Ja ju od malička neznášam, a nejedla som ju asi 15rokov 😝 a už len ked ju zacítim, tak blééé 😖

nikollette
21. máj 2010

Mukky takú rukavičku aj v detských potrebách. MY sme mali aj dve, ale absolut sme ju nevyužívali...

nikollette
21. máj 2010

Mp zajtra nerobí, tak že ideme do Avionu.. jupííí 😀

leelo
21. máj 2010

@cestovatelkaandrea ve ja som preto zacala takym pol polmaratonom, netrufla som si hned na pol. ale teraz mam kondicku este horsiu ako vtedy, musela by som zacat denne behat, co nehrozi

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

mukky netecie, lebo ja tu rukavicu trocha vyzdimam a potom mu nou idem po hlave. sice mu musim prejst po hlave 10 krat namiesto 3 krat ale stoji to za to, lebo neplace. ja mam tiez taku obycaju ako taky uteracik, bez nejakych caciek maciek a je pohodlnejsia.

leelo ja planujem behat denne od augusta. teraz by ma to zabilo. ale zacala som dost bicyklovat po vonku, takze sila do noh sa vracia a dych tiez staci

mukky
21. máj 2010

nikoll a idete na nákupy a najesť sa? 😀
babka varí aj obedy tebe ap?a vecere len vy?to sa máte..aj moja babkaby nám iste vyvárala kebyže s nou bývame 😀

nikollette
21. máj 2010

Obedy varieva hej.. Teda varí sebe, a navarí viac aj pre mna a malého 😉

Večere my si varíme.
A cez vínkendy sa ideme vždy najesť niekam, alebo si objednávame. V pdstate aj cez týžden si občas objednáme večeru 😅

mukky
21. máj 2010

začína ma bolieť hlava asi si pojdem lahnut tiez,aj mm este spí,teraz bol sice hore ale siel naspať

mukky
21. máj 2010

adi skusim to s rukavicou ak nájdem 😀 ale máme este aj žinku taku ked bol babo niekde..

nikol a ty a šport? 😀 viem že ee,vsak?