Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
21. máj 2010

Mukky ideš zase hajať?
Možno ťa bolí hlava z toho ponocovania, nie 😕

nikollette
21. máj 2010

Ja som do 15rokov milovala šport. Patrila som medzi najlepšie z triedy a to sme chodili do špeciálnej športovej triedy 😉
Išlo mi všetko, od gymnastiky, cez atletiku, šplhanie na tyč za 4 sekundy 😕 a podobné veci...
Vždy ma vybrali aj behávať na okresné súťaže kde som bola vždy v prvej trojke 🙂
Aj na Inter v BA som chodila behať...
NO ked došla puberta 15rokov, zábava, disky, pitie... o jooooj, to už šport išiel bokom...
A už som ani nevdládala potom.. vyšla som z cviku a bolo 😝
a nechýba mi to 😀

mukky
21. máj 2010

moj mm rád a na dlhé dialky bicykluje/ 😝 😝 / ale od malého narodenia pomenej,rád chodí makať do posilky,futbal hraval s kamaratmi obcas..ja nejak nič..ale v mori som minulý rok plavala stale a to bolo super...
ja mám nový bicykel a som asi 3 krát bola na nom 😔 ,teda nová,uz ma asi 5 rokov 😀

nikollette
21. máj 2010

Aj basket som hrávala aktívne 😉

mukky
21. máj 2010

že zase 😀 tá pravá sa ozýva čo spala doteraz 😀 😀 😀 😅

nikollette
21. máj 2010

Aj korčule som mala, aj bike, ale po 15tke ma to vôbec nebavilo...
Dokonca by mi bolo trápne sa byciklovať.. by som sa cítila ako stará babka.. 😕 😅 Tu vidím na biku iba staré ženy, alebo deti..
Nejaké baby od 20-35r vôbec 😒

mukky
21. máj 2010

moj mm chce malého viesť k športu a hudbe..teda ak ho to bude baviť
ja som chodila ako dievca malé na spoločenské tance a vraj mi to slo dobre,aj na sutaze sme chodievali len si to velmi nepamatam..

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

Niki pridi do NL, tu je na bike kazdy aj polrocne mimino,ktore sedi v sedacke 😀

nikollette
21. máj 2010

Andy 😀 radšej nie... ja nie som bike typ 😅 🤐
ani MP, on by na bike nenasadol ani za nič 😀 radšej zobere skúter a ide 😉

cestovatelkaandrea
21. máj 2010

ja som hrala 8 rokov na gitare a hrala volejbal s mojou vyskou 😀
aj ja chcem drobca viest k hudbe a sportu

mukky
21. máj 2010

jaj a lyzovanie som zabudla spomenuť..to mm chce ucit drobca hadam ale nie uz na druhý rok 😕 len cez moju mrtvolu 😀 toho sa bojím,ja robím na svahu len bernandína prípadne sánky a ideš 😀

adi ty si taký sportovy typ,nie?či tip?ja dementnievam uz

mukky
21. máj 2010

nikoll co robí chrisko? 😅

nikollette
21. máj 2010

POzerá si reporelo 🙂

mukky
21. máj 2010

a pojde este dnes hajat?kolko ti pospinka este poobede?

nikollette
21. máj 2010

Pôjde jasné...
Ako kedy.. niekedy pol hodinku niekedy aj 3 🙂 fakt ako kedy..

mukky
21. máj 2010

zajtra pofoť NC a tááák,uz dlhsie si nič nové nedala do albumu..

mukky
21. máj 2010

😀 spachtoško to je 😵 😵 po mamke 😀

nikollette
21. máj 2010

Asi ideme s kamoškou...
Mp nas bere do BA aj príde pre nás. Pôjdeme len my ženy s deťmi. Sa teším 🙂

nikollette
21. máj 2010

Hej, on lúbi spať. Dnes vstal o 13:30 😕

mukky
21. máj 2010

a sám si chce lahnuť?náš nie..toho by som sa nedočkala..

nikollette
21. máj 2010

Ano, donesie si vankúšik ku mne, začne sa tuliť... alebo si lahne na sedačku tam si zaborí hlavu do vankúša a už viem že sa ide hajať 😉

mukky
21. máj 2010

aha..p si oddýchne konečne 😉

a ty si tiez vtedy vstala? 😀 a tak skoro ides spať vecer 🙄 😀

mukky
21. máj 2010

zlatý 😵

nikollette
21. máj 2010

P ide s kamošom ešte robiť novú posilku a tak..

mukky
21. máj 2010

joj dnes som v kupelmi maleho trosku okrikla ze nesmieš..tahal mi veci co nemal a odisiel do obyvacky a pozrela som na neho a on si lahol na brusko,zaboril tvár do ruciek a ked si zdvihol tvaricku mal taky strasne smutny pohlad a uz sa mu triasla pusu chcel plakať ☹ ☹ ☹ ale taky bol nestastny a mna to strasne zabolelo,ten jeho pohlad.. ☹

mukky
21. máj 2010

ja som hlas nezvysovala len asi posledne 3 mesiace musím ☹ nepočuva 😔 ale necapla som ho este a ani nechcem..ale ked bude starsi bojim sa ze ho asi budem musiet capnut..a moznoze nie...
moja babka ho isla po rucke a mne skoro slzy vyhrkli a som jej povedala ze toto nikdy neurob..ona sla len tak akó naznacit ze cap,cap,nono nesmies ale mne nenormalne slo do placu ..

petka035
21. máj 2010

ahojte, tak ja už mám vaňu za sebou a teraz som dorobila chlebíky, mm išiel kočíkovať a ja sa idem namalovať,sa mi ale nechce 😝
ja behanie nemám rada,sa mi prsia natriasajú 😀 ale v robote som behávala každé ráno a ked som chodila na výcvikovú školu tak tam sme aj do kopcov behávali,to bola kondička 😵

petka035
21. máj 2010

mukky ja na malú som už zvýšila velakrát hlas a aj mm, lebo ona furt len po kábloch ide a vyťahuje zo zastrčky a už som jej aj po ruke capla ale sa len zasmeje do očí a zas 😔

mukky
21. máj 2010

večer prídem,asi 😀

zuziiiicek17
21. máj 2010

Vies ,ona velmi neveri ,ze sa niekam odstahujem ...aj kvoli tomu ,ze mp neznasa a aj preto ,lebo sa nechce za neho vydat ( zatial ) .Ked sa ma opytala ci si s nim viem predstavit zivot,tak som jej povedala ,ze cely zivot asi nie . 😔 mam to asi nejak opozerane od mamky ,lebo ona nikdy s chlapom dlho nevydrzala,cize ja nemam uctu voci manzelstvu a dlhodobemu partnerstvu 😔 som krva,ja vieem,ale proste nemozem povedat ,ze s nim ostanem nastalo ,ked vidim co sa deje okolo ,Vsetci sa rozchadzaju a rozvadzaju 😖