• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Mukky ideš zase hajať?
Možno ťa bolí hlava z toho ponocovania, nie :confused:
21. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz
Ja som do 15rokov milovala šport. Patrila som medzi najlepšie z triedy a to sme chodili do špeciálnej športovej triedy :wink:
Išlo mi všetko, od gymnastiky, cez atletiku, šplhanie na tyč za 4 sekundy :confused: a podobné veci...
Vždy ma vybrali aj behávať na okresné súťaže kde som bola vždy v prvej trojke :slight_smile:
Aj na Inter v BA som chodila behať...
NO ked došla puberta 15rokov, zábava, disky, pitie... o jooooj, to už šport išiel bokom...
A už som ani nevdládala potom.. vyšla som z cviku a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nechýba mi to :grinning:
21. máj 2010 o 14:14  • Odpovedz
moj mm rád a na dlhé dialky bicykluje/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: / ale od malého narodenia pomenej,rád chodí makať do posilky,futbal hraval s kamaratmi obcas..ja nejak nič..ale v mori som minulý rok plavala stale a to bolo super...
ja mám nový bicykel a som asi 3 krát bola na nom :pensive: ,teda nová,uz ma asi 5 rokov :grinning:
21. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz
Aj basket som hrávala aktívne :wink:
21. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz
že zase :grinning: tá pravá sa ozýva čo spala doteraz :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz
Aj korčule som mala, aj bike, ale po 15tke ma to vôbec nebavilo...
Dokonca by mi bolo trápne sa byciklovať.. by som sa cítila ako stará babka.. :confused: :sweat_smile: Tu vidím na biku iba staré ženy, alebo deti..
Nejaké baby od 20-35r vôbec :unamused:
21. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz
moj mm chce malého viesť k športu a hudbe..teda ak ho to bude baviť
ja som chodila ako dievca malé na spoločenské tance a vraj mi to slo dobre,aj na sutaze sme chodievali len si to velmi nepamatam..
21. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz
Niki pridi do NL, tu je na bike kazdy aj polrocne mimino,ktore sedi v sedacke :grinning:
21. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz
Andy :grinning: radšej nie... ja nie som bike typ :sweat_smile: :zipper_mouth:
ani MP, on by na bike nenasadol ani za nič :grinning: radšej zobere skúter a ide :wink:
21. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz
ja som hrala 8 rokov na gitare a hrala volejbal s mojou vyskou :grinning:
aj ja chcem drobca viest k hudbe a sportu
21. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz
jaj a lyzovanie som zabudla spomenuť..to mm chce ucit drobca hadam ale nie uz na druhý rok :confused: len cez moju mrtvolu :grinning: toho sa bojím,ja robím na svahu len bernandína prípadne sánky a ideš :grinning:

adi ty si taký sportovy typ,nie?či tip?ja dementnievam uz
21. máj 2010 o 14:31  • Odpovedz
nikoll co robí chrisko? :sweat_smile:
21. máj 2010 o 14:31  • Odpovedz
POzerá si reporelo :slight_smile:
21. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz
a pojde este dnes hajat?kolko ti pospinka este poobede?
21. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz
Pôjde jasné...
Ako kedy.. niekedy pol hodinku niekedy aj 3 :slight_smile: fakt ako kedy..
21. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz
zajtra pofoť NC a tááák,uz dlhsie si nič nové nedala do albumu..
21. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz
:grinning: spachtoško to je :dizzy_face: :dizzy_face: po mamke :grinning:
21. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz
Asi ideme s kamoškou...
Mp nas bere do BA aj príde pre nás. Pôjdeme len my ženy s deťmi. Sa teším :slight_smile:
21. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz
Hej, on lúbi spať. Dnes vstal o 13:30 :confused:
21. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz
a sám si chce lahnuť?náš nie..toho by som sa nedočkala..
21. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz
Ano, donesie si vankúšik ku mne, začne sa tuliť... alebo si lahne na sedačku tam si zaborí hlavu do vankúša a už viem že sa ide hajať :wink:
21. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz
aha..p si oddýchne konečne :wink:

a ty si tiez vtedy vstala? :grinning: a tak skoro ides spať vecer :rolling_eyes: :grinning:
zlatý :dizzy_face:
P ide s kamošom ešte robiť novú posilku a tak..
21. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz
joj dnes som v kupelmi maleho trosku okrikla ze nesmieš..tahal mi veci co nemal a odisiel do obyvacky a pozrela som na neho a on si lahol na brusko,zaboril tvár do ruciek a ked si zdvihol tvaricku mal taky strasne smutny pohlad a uz sa mu triasla pusu chcel plakať :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale taky bol nestastny a mna to strasne zabolelo,ten jeho pohlad.. :frowning2:
21. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz
ja som hlas nezvysovala len asi posledne 3 mesiace musím :frowning2: nepočuva :pensive: ale necapla som ho este a ani nechcem..ale ked bude starsi bojim sa ze ho asi budem musiet capnut..a moznoze nie...
moja babka ho isla po rucke a mne skoro slzy vyhrkli a som jej povedala ze toto nikdy neurob..ona sla len tak akó naznacit ze cap,cap,nono nesmies ale mne nenormalne slo do placu ..
21. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz
ahojte, tak ja už mám vaňu za sebou a teraz som dorobila chlebíky, mm išiel kočíkovať a ja sa idem namalovať,sa mi ale nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja behanie nemám rada,sa mi prsia natriasajú :grinning: ale v robote som behávala každé ráno a ked som chodila na výcvikovú školu tak tam sme aj do kopcov behávali,to bola kondička :dizzy_face:
21. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz
mukky ja na malú som už zvýšila velakrát hlas a aj mm, lebo ona furt len po kábloch ide a vyťahuje zo zastrčky a už som jej aj po ruke capla ale sa len zasmeje do očí a zas :pensive:
21. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz
večer prídem,asi :grinning:
21. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz
Vies ,ona velmi neveri ,ze sa niekam odstahujem ...aj kvoli tomu ,ze mp neznasa a aj preto ,lebo sa nechce za neho vydat ( zatial ) .Ked sa ma opytala ci si s nim viem predstavit zivot,tak som jej povedala ,ze cely zivot asi nie . :pensive: mam to asi nejak opozerane od mamky ,lebo ona nikdy s chlapom dlho nevydrzala,cize ja nemam uctu voci manzelstvu a dlhodobemu partnerstvu :pensive: som krva,ja vieem,ale proste nemozem povedat ,ze s nim ostanem nastalo ,ked vidim co sa deje okolo ,Vsetci sa rozchadzaju a rozvadzaju :confounded:
21. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.